V srdci pouště

Frank Van Vught

Florian Moser
  • Jadro

40%(30.10.2017)

Ono to celou dobu vypadá, že má ta hlavní herečka až obrovsky velká prsa, což mne přinutilo se dál a dál dívat, i když to zas tak za moc nestálo... No a na koncu, až ty koziska vytáhne, tak člověk se zklamáním zjistí, že je to vlastně běžnej velikostní průměr! Hanba! Hnusná němka! Ale jinak jako v pohodě filmík(30.8.2016)

Jednoduchá nesložitá dobrodružná věc,která se formou blíží k Danielle Steelové a spol., nicméně celkem to bylo koukatelné. Jennifer Ulrich je pěkná ženská a ke konci dvakrát ukáže , že má i hezký prsa, takže dávám víc než dvě hvězdy, a taky zabodovalo, že se mi to líbilo víc, než jsem čekal.(16.3.2017)

Tak hochům se líbila Jennifer, mně zase August Wittgenstein. Tuctové ale celkem napínavé.(4.9.2017)

Čekala jsem naprostou kravinu, ale nakonec docela příjemně překvapilo. Píší na základě skutečných událostí, tak by mě docela zajímalo, co filmaři přibarvili a co byly true events... Nicméně poctivé tři si u mne zaslouží za několik napínavých zvratů - zkrátka dobré. P.S. Kdo proboha píše ty komplet obsahy filmů, včetně závěru ve třech odstavcích, místo třířádkové upoutávky!?!(9.9.2018)