Reklama

Reklama

S kůží na trh

  • Velká Británie Skin Traffik (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Někteří lidé potřebují zabíjet... Bývalý nájemný vrah znovu získává svou lidskost v temném příběhu vykoupení a oběti uprostřed brutálního podsvětí, v němž denní přežití není ani tak věcí dovednosti, nýbrž instinktu. Traumatizovaný smrtí nevinného člověka se nájemný vrah Bradley stáhne ze společnosti a hledá smysl života. Když bloudí nebezpečnými ulicemi drsného městského ghetta, narazí na surového pasáka a na zoufalou mladou ženu, kterou má v moci. Snaží se ji zachránit ze spárů gangsterů, kteří obchodují s lidmi jako s měnou. Vtahuje ho to hlouběji do odporného světa, ve kterém věk není žádnou překážkou pro zneužívání. Pronásledován policií, i gangstery, Bradley objevuje stále se prohlubující síť korupce a zločinu v nebezpečné hře, ve které nic není takové, jak se zdá a nikomu není radno důvěřovat. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (25)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tohle je takový klasický akční film, kde jsou skvělé béčkové hvězdy (Roberts, Hannah, Fahey, Madsen) a pak také Mickey Rourke, který už snad nemůže vypadat hůř... No dobře, může, ale už tak vypadá dost blbě. Příběh není nic skvělého, ale jede to, má to tah na bránu a je vidět, že to není natočené úplně blbě. Průměr ano, víc ne. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|50%|Takže béčko s Garrym Danielsem. Pár filmů jsem s ním viděl. Vím, že se ten chlapík umí prát. Třeba Zuřivost, to je pecka. Jeho starší filmy byly určitě lepší, ale to co točí ted, to je fakt bída. Nebo novější film Přinucen k boji – to mi překvapivě sedlo. Tam se skutečně projevila jeho schopnost bojového umění. No, nebo nedávný akčnák Misfire, to už bylo jiné kafe – čistý odpad. Téměř bez akce a rozpočet ? Snad žádný. No nic a ted k tomuto filmu. Rozhodně se dalo místy na co koukat. Máme tu po delší době akčního Garryho, jenže když mě moc nechytne zbytek filmu a k tomu jsou z mého pohledu i výhrady na natočení soubojů, tak sotva můžu výskat radostí. Příběh je celkem jednoduchý, bohžel mě vůbec nebavil. Nenašla se tu žádná část, která by mě bavila. Herci jsou takoví nic moc. Garry Daniels to zahrál ale dobře, klasicky tak jak umí. Především měl dobré chvaty, takže se pral místy dost nekompromisně. Jak už jsem zminoval, ty souboje nebyly nejlépe natočeny, zvláštní kamera, střih a taková i nejasná zpomalenost když vykopl nohu na protivníka atd. I nějaké to střílení, takže se mi film líbil, vlastně jen když byla akce. Eric Roberts mě zde pobavil. Třeba v prvních Expendables hrál slušného záporáka, ale zde se jen tlemil tak jak se tlemí v jeho posledních filmech vždycky. Tvl, ten má ale filmů. Že by byl zfetovanej ?  To asi přeháním. Hudba byla celkem dobrá. Nevím, co k tomu mám dále psát. Váhal jsem mezi 2 a 3 hvězdy, ale nakonec jsem tu nejslabší možnou 3 dal. Asi i kvůli Garrymu, který nemá poslední dobou moc dobré filmy. ()

Reklama

Ouwen 

všechny recenze uživatele

Amatérská slátanina, snad úplné Céčko. To však nevadí. Příběh je otřískaný a připomínal mi mix 96 hodin, Sejmi je všechny, Equalizera a Polibek draka. Hodně nevídané postavy, takovej mix různejch druhů vidím prvně. To mi ovšem pěkně sedlo a i když dialogy působí totálně odflákle, vlastně celej scénář je určen jen k tomu, aby Gary Daniels někam vlítnul a rozmasakroval všechny. Trošku mi nedávalo smysl, návaznosti scén. Třebas Daniels sejme několik týpků ve skladu, aby během vteřiny utíkal po vrakovišti?! Ale v pohodě, tempo je fajn a neustále hraje hudba, která dodává akci pořádný koule, hodně slušnej hudební podklad. Najde se tu i několik solidních hlášek a k některým průstřelům jsem zrcadlil milej úsměv. Bitky choreograficky nadupané, dobrý chvaty, jen nepůsobily tolik drsně, pač jich mnoho nezapadlo, ale i tak u soubojů jsem se bavil skvěle. Gary Daniels to táhne bez problémů, má charisma, neuvěřitelnou fyzičku na svůj věk a ta jeho nasranost, naprostej buldog kosící šmejdy, víc ke štěstí nepotřebuji! Celkem dobrá akčňárna. 6/10 ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Trailer vypadal dobře, ale skutek utek. Levný béčko, který se sice snaží být drsný, ale diletantsví a malej rozpočet tuhle snahu zdatně sabotujou. Daniels je fakt bad ass a na svůj věk v top formě, ale co je to platný, když mu nikdo nepřihraje pořádnej film. Tohle je jen levnej akčňák, ve kterým hraje pár známejch ksichtů, u kterých je navíc poznat, že jejich role byly natočený během pár hodin nebo dnů. Většinou dřepí za stolem a tlachají. Režijně a především střihově je to bída. Režisér Paiaya má sice ambice, ale nemá žádný pořádný zkušenosti. Akce je tu relativně dost, ale je blbě natočená a především sestříhaná. Akční scény jsou zmatený a divák se v nich blbě orientuje. Navíc tu chybí jakákoliv jednota prostředí a návaznost. Jednu chvíli se Daniels mlátí s někým v baráku a najednou běží venku. WTF? Jediný momenty, kdy je akce fakt dobrá, je když se pan režisér na všechno vysere a nechá kameru na stativu snímat beze střihu Danielse, jak rube padouchy. Gary furt umí, takže se na to dá dívat. A i když se kameraman snaží, s levně vypadajícím videem toho moc nezmůže. Tohle je prostě takovej lepší amatérskej film, kterej nedrží moc pohromadě. Předchozí Danielsův akčňák Misfire byl mnohem lepší a kompetentnějš natočenej. Navíc se odehrával ve fotogenickým Mexiku. Tohle se odehrává jen v neatmosférický, hnusný a šedivý Anglii, která není vůbec ničím zajímavá. Stejně jako tenhle film. Hlavně že to ty mameluci natočili ve formátu 2.35 : 1. Tohle kino neuvidí ani z rychlíku. ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Céčkový akčňák, zřejmě gangsterka, který má filmařinu na úrovni o to jednu hvězdu vyšší než klasické telenovely. Nevím, kde se tam vzalo těch pár známých tváří. Je to strašnej shit, ale mám podezření, že některým jedincům, kteří si umí odložit mozek vedle sebe, jako to dělají naše babičky se zubama před spaním, se to i může líbit. 25% ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama