poster

Madonna: Who's That Girl (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1987, 4 min

Hrají:

Madonna
 • Billie777
  ****

  Tahle Madonnina image byla prostě úžasná!(13.10.2015)

 • kingik
  *****

  Ještě než Madonna definitivně sklouzla ke komplikovaným a často až kontroverzním songům z počátku let devadesátých s výraznou image, tak si zahrála i v několika filmech a výsledkem je i tahle filmová písnička, která sází na originální melodii. Interpretka ve své starší tvorbě sršela hudební invencí, jejíž výsledkem byla řada nesmrtelných skladeb, k nimiž se "Who´s That Girl" řadí. Madonnina tvorba let osmdesátých byla o poznání jednodušší a příjemnější na poslech, než ta z následující dekády. Klip dobře vystihuje náladu písně a prolínají se v něm ukázky z filmu, a to i přestože Madonna nemá nijak velký herecký talent. V tomhle období legendární zpěvačka opět bodovala. V devadesátých letech se však od podobně laděné tvorby zcela distancovala. 100%(7.11.2013)

 • corpsy
  ****

  Dajte šancu Madonne byť sexy a ona sexy bude. Tento klip patrí medzi tie videoklipy, kde sa táto velehlasná interpretka dostane na level žiadostivosti.(14.4.2018)

 • monalisa69
  ***

  https://www.youtube.com/watch?v=Zi8U2S-2-Cc(2.4.2017)

 • NinadeL
  ***

  Pohodovej klip k pohodovýmu filmu.(25.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace