Co je důležitější pro mladého muže, než počet děvčat, které dostane do postele? Pro čtyři kamarády Brada, Erica, Zeka a Jonathana opravdu nic. Každou neděli se setkávají v baru a mluví o svém oblíbeném sportu - svádění děvčat. Jejich příběhy vždy obsahují mnohé pikantní zajímavosti a utužují vzájemné přátelství. Na každého jednou dojde. Hned tři z povedené čtveřice se, aniž o tom tuší, seznámí se stejnou dívkou, kvůli které ztratí hlavu. Jejich kamarádství je ohroženo, neboť začnou soupeřit o její pozornost. A jak to bývá, když je více kohoutů na jednom hnoji... (oficiální text distributora)

Superpero

Fakt super komedie s vypilovanejma hláškama a nápadama (viz. dvě holky a televize). Ze začátku mi to přišlo jako jakási teenagerská komedie bez teenagerů, jenže v tomhle filmu je všechno o třídu vejš. Někdo může namítat, že je to na celovečerák dost krátký, ale aspoň to má spád a nenudíte se tudíž to beru za klad. Amanda Peet je docela k sežrání a ty čtyři týpci super. Eric to byl prvoligovej úchylák. Fakt doporučuju!!!! ()

Oxymoron

Super komedie, která rozesmívá svým vytříbeným sexuálním humorem a nikoliv lacinými fekálními scénami, jako většina komedií na tohle téma. Vyloženě jsem se tlemil od začátku až do konce. Jen ty české a slovenské názvy jsou poněkud zarážející: Zbičovaní, V pasti sexu, Chytrá holka... To pojmenovával nějaký brigádník, ne? PS - Film jsem viděl nedávno po letech znovu. Nebylo to už tak vtipné, jako když jsem se na to díval tehdy poprvé někdy kolem mých 16-17 let. V tu dobu to bylo poměrně originální téma, které se ale stalo poslední dobou celkem běžným námětem každého druhého sitcomu. Hodnocení ale nechávám. Na tom přelomu století to bylo fakt vtipné. ()

igi B.

Chachacha... Kdo dal v popisu tomuto filmu nálepku romantický? Přeblafnout, omrdat, vylízat prdel... :-) Takový chlapecký SEX VE MĚSTĚ... Až jsem měl zpočátku chvílemi pocit, že je to inspirované těmi čtyřmi sladkými čůzami, jen hoši vedli ty své řeči poněkud chlapičtěji :-) Škoda jen té nedotaženosti scénáře. Místy trošku nudné a otřepané, celé se to nakonec nějak zasekne... Nedá se nic dělat. Průměrný film, promarněná šance natočit pikantní vypointovanou konverzačku s špetkou té reality sexyšou. Vlastně je to až zbytečně ukecané, s průhlednou zápletkou a předvída(tel)ným koncem. A jaké z toho všeho plyne poučení? Netahat do toho EMKA. - - - P.S. ...a ten jujce není kluci a holky jablečnej, ale ananasovej. A pak věřte Cosmoprdlitanu... Dobrou chuť. ()

Natabar odpad!

Absolutně zbytečný film. Není ani vtipný ani něco sdělující. Jen vrcholně trapný a prázdný. Rádoby překvapivá pointa byla zřejmá od začátku, ale tady se to prd muselo natahovat na 80 minut, aby se něčím zabil čas. Vše, co se tu "odehrálo", by se dala říct 5 minutovým kraťasem. Celou dobu jsem si říkal, proč na to vlastně koukám. Asi - slovy klasika - abych zjistil, zda je druhá půlka stejně slabá (a blbá), jak ta první. Byla. A vlastně čím dál horší. ()

nash.

Mnohem častěji trapná než vtipná komedie o čtveřici nesympatických primitivů a jejich zkušenosti s tím, jak to dopadá, když padne kosa na kámen. Jejich rozhovory a monology asi měly být třeskutě vtipné, jejich trable asi zábavné, leč nebylo tomu tak, a tak byla vlastně jediným plus Amanda Peet. Což je dost málo na celý film. ()