Děj se odehrává v roce 2036 na výzkumné stanici Minos v těsném sousedství planetky Hermes CP-407. Už delší dobu mají androidé zakázán přístup na Zemi. Přesto dr. Daniel (Klaus Kinski) z příkazu jistých vlivných míst dokončuje na Minosu supertajný projekt tvorby dokonalého androida. Jeho asistentem je Max 404 (Don Opper), jediný exemplář poslední vývojové série robotů. (Hans.)

Han22

Pův. komentář 18.1.2016: Malé pomalé komorní sci-fi, které mě příjemně překvapilo. Očekával jsem nějaké hovadské béčko a on se z toho vyklubal slušně vymyšlený thriler "všichni proti všem". Na vesmírné stanici se sejdou cynický vědec, nesmělý android a trojici zločinců z nichž jedna je žena a každý sleduje své cíle. Pár zvratů je výborných včetně výborné finální pointy a hlavně postavy slušně napsané a zahraná. Hlavně Don Opper si krade celý film a po Critters přichází z další skvělou rolí. Efektů moc není, ale jsou celkem slušné (vesmírné stanice, lodě, pár laserů). Klaus Kinsky naopak zklamal a nic moc nepředvedl. EDIT 2024: I po letech solidní thriller se slušnými postavami a výbornou pointou na závěr, kterou jsem si nepamatoval. Ten sci-fi vesmírný kabátek je sice notně ušmudlaný, ale v pohodě dostačující a celkem i reálně působící (rakety, interiér stanice). A Opper vynikající. ()

Viperine

Vizuálně sice lehce nadprůměr, ale jinak dost nablblé a výkony herců mizerné a toporné, a to včetně Kinského. První čtvthodinka vypadala celkem nadějně, ale čím "rozvinutější" a "dramatičtější" byl děj, tím větší to byla nuda. Nemám nic proti béčkové produkci, ale tady mi úplně chyběla atmosféra a vadily trapné pokusy o vtip. Slušně vypadající zbytečnost. ()

Denny

Průměrná sci-fi, která je chvílemi zábavná a má neočekávaný konec. Na vesmírné stanici se "šílený" vědec Daniel snaží vyrobit ženského androida, ale pak přiletí kosmická loď se třemi zločinci a nastanou komplikace.Známo pod názvem Netvor. ()

GameboyNES

Satan klaus Kinskij, jako vždy ultra slizkyj. Umělohmotnej Čárlí vod Crittersáků a plastová barbína, v nudným vesmírným divnosvětě. Kulisy s papindeklu, jako na  školní besídce retardovaných parchantů Mno ale aspoň pár koziček a zajímavej závěr. 28% ()

Svadbos

Zábavný scifi príbeh o takmer ľudskom androidovi, ktorý pracuje ako asistent šialeného vedca Kinského na vzdialenej vesmírnej stanici a zistí, že sa chystá byť vyradený. Šarmantný, bizarný film natočený za ultra nízky rozopčet, ktorý ako kulisy použil zvyšky scén po natáčaní filmu Rogera Cormana "Battle Beyond The Stars". Don Keith opper, ktorý vo filme hrá Maxa 404, je spoluautorom scenára. Film bol natočený na základe idey Willa Reigleho. ()