Reklama

Reklama

Krycí jméno: Divoké husy

  • Česko Divoké kachny (více)

Obsahy(1)

V Hongkongu začíná bojová operace, v níž mají být zničeny proslulé sklady opia na severu Thajska, jimž vládne krutý mafián Lao Khan. Mezinárodní komando je složeno z nejschopnějších mužů s dokonalou výzbrojí. Avšak mafiáni jsou neméně zdatní a vybaveni moderními zbraněmi. Dochází k bojové akci, v níž se představí herci světového formátu - Klaus Kinski a Ernest Borgnine. (Dabing)

(více)

Recenze (9)

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Film začíná opravdu slibně, ale postupem času je horší a horší... Připadalo mi, že v něm chybí spousta děje. Přitom akční scény jsou natočeny slušně (tu směšnou s autem v tunelu ale nemyslím) a herecká sestava se velice povedla. No co. ()

Reklama

Dabing 

všechny recenze uživatele

Originální název tohoto filmu je Tajný kód: Divoká husa, pod tímto názvem se také prodával dříve na burzách. Pod názvem Divoké kachny bylo vydání tohoto filmu avizováno v Cinemě 10/1992 od vydavatele Film Video Studio Prague. Nikdy jsem ho ale česky neviděl. Film se veze na tehdy módní vlně "rambo filmů"a svým originálním názvem pravděpodobně odkazuje na svůj vzor - žoldnéřský film Divoké husy s R. Burtonem, R. Harrisem a R. Moorem. Jedná se o poměrně poctivě natočenou střílečku s řadou zajímavých herců, jako je Lewis "Bodie" Collins, Klaus Kinski a neuvěřitelně charismatický Lee Van Cleef. Pozor - existují celkem 3 verze, z toho 2 poměrně výrazně cenzurované. ()

Ironfood 

všechny recenze uživatele

Tento film jsem si pustil s jediným záměrem - vidět Lewise Collinse jinde než v Profesionálech. Západoněmecko-italská produkce sice vzbuzovala obavy, ale nakonec jsem byl docela spokojen (i když jsem se musel nejprve smířit s tím, že Collins má mnohem jalovější hlas než Jirka Oliva). Akční scény jsou slušné a ani příběh nijak neurazí. Navíc kromě Collinse tu jsou rovněž Lee van Cleef, Klaus Kinski a Ernest Borgnine (Tucet špinavců, Útěk z New Yorku). ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Reziser Antonio Margheriti natocil sympaticky akcny film, ktory ma kvalitnu dejovu liniu, slusne herecke obsadenie ako Lee Van Cleef /Dolarova Trilogia Sergia Leoneho/, Ernest Borgnine /Wild Bunch, Emperor of the North/, slavny Klaus Kinski tu je tiez a divak ma moznost naplno si uzivat akcne sceny. Margeriti ukazal talent pre reziu. 69 % ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama