Zóna smrti: Čas odplaty

• Hongkong Sha puo lang 2 (více)

Spletitý příběh o boji syndikátu obchodujícího s lidskými orgány na jedné straně a proplétajícími se policisty z Číny a Thajska na straně druhé. Kříží se zde nejrůznější zájmy v různých prostředích. Šéf syndikátu chce pro sebe sehnat náhradní srdce, čínský policista Kit (Jacky Wu) se snaží dostat v utajení do syndikátu, jeho strýček Wahn (Simon Yam) se pro změnu snaží svého synovce z operace zachránit. Thajský policista Chain (Tony Jaa) potřebuje sehnat dárce kostní dřeně pro svoji dceru... Nakonec se všichni střetnou ve velkém strhujícím finále. (Tamten)

Hrus

Hodně dobrá akce se střídá s poměrně dlouhýma a nepříliš zajímavýma kecacíma scénáma. Kam nemůže čert, tam nastrčí malou nemocnou holčičku. Kupodivu mě přišlo skloubení té nejvymakanější akční řežby s klasickou hudbou dost nepatřičné. Takže ty tři hvězdy jsou jen a pouze za tu akci, ty části mezitím jsem musel částečně přeskakovat, protože jinak by mě to unudilo. ()

Raziel811

Čekal jsem trochu něco jiného a dostal HK odpověď na Raid 2, tedy co se závěrečné bitky týče. Film má dlouhý rozjezd a místy se z něj stává regulerní drama, což není na škodu. Wu je zpět ve formě, Jaa ze sebe naopak dostává zbytky své dřívější formy a nestárnoucí Yam je taková pojistka. Docela mne překvapila účast Kooa, který vyloženě takové snímky netočí, ale o to více byla jeho postava uvěřitelná a zajímavá. Mimochodem zrovna Koo má "nejdivnější" účes své kariéry. Co je ale ze všeho nejlepší - finální souboj, jeho choreografie, respektive hudební podkres. Zkombinovat drsný souboj a Vivaldiho Čtyřmi ročními obdobími je jeden z nejlepších nápadů, které tvůrci mohli mít. Neskutečně se to k sobě hodí a dává to grády jinak slušnému souboji. Jediný, kdo tohle dokázal ještě povýšit o level víc je John Wick. ()

GemBirD

Po dlhej dobe konecne poriadna akcna naloz z HK, Jacky Wu je proste borec a do toho mu sekunduje skvely Tony Jaa ( hoc by mohol este trochu pochudnut ). Film ma vsetko, co od tohto zanru ocakavate klisoidny pribeh, skvelu choreografiu, prehladne akcne sceny a zaporaka z ktoreho Vam beha mraz po chrbte. Pre fanusikov MA filmov povinnost! PS: Pride mi, ze reziser sa nechal inspirovat filmom Ajeossi. ()

Mark1983

Celkem se jedná o zajímavý film, ale je dle mého úhlu pohledu o něco slabší než jednička. Přesto akceptovatelný. ()

Xmarc

...aneb bodni si, píchni si, sekni si kolikrát chceš, stejně ti ještě nějaký to "kung-fu" čísílko ukážu. Jinak souboje na oko fajn, příběh ušel, celkově plus mínus lepší průměr. ()

JendaBenda

Opět pecka! Super souboje, zajímavý příběh, herci podávají výkon a jsou uvěřitelní. Emotivní linka super, fakt jsem vytáhl i kapesník. Záporáci dobrý, za mě paráda. Jen ten vlk tedy no... Ale 100% s přehledem. ()

Sa.sa

Nefalšované kung fu jak má vypadat...! Solidní řežba a ta konečná opravdu stojí za to ;) Jinak poutavé i zajímavě natočené, tak k tomu není co vytknout ()

soukyd33

Akční to je, ale je v tom guláš. Rozhodně to není jako Ong Bak. Poznámka: Málem jsem to nedokoukal do konce. Ten film jsem asi úplně nepochopil. Poznámka: Znovu to vidět nemusím. Sorry, tohle se nepovedlo. Scény nejsou všechno. Herecké výkony skvělé. Herecké obsazení dobré. Příběh dobrý. Scénář nudný. Hvězdiček 2 ()

hujerita

Súboje fajn, príbeh klasika nič nové, ale očividne o to nešlo až tak. Tempo total na dve veci a dľžka zrážajú film do priemeru. Ázia to vie aj lepšie natočiť. Ten záverečný súboj stál za to. Takže priemer. ()

onevoice

Kto má rád bojové umenie nesmie si tento film nechať ujsť. Kolena lakte ala Tony Jaa a Jacky Wu je radosť pozerať. Má to aj vcelku dobrý dej. Určite sa nebudete nudiť. Mne pri obchode s ľudskými orgánmi to pripomenulo film Ajjeossi. ()

mdf

Spojitost s jedničkou není,tlačeno na příběh a kupodivu to má i děj,akce je dost a je dobrá,ale jinak lepší průměr. ()