Dva kamarádi, kteří mají právě "hluboko do kapsy" neodolají pozvání třetího a vydají se s ním na prázdniny. Teprve po přistání v jihoamerické Kolumbii zjistí, že mají za úkol dopadnout nejhledanějšího zločince USA, a to bez jakéhokoli vojenského výcviku. (AMC Czech)

BOURQUE

„Snažil som sa vrátiť jej mozog do hlavy. To nie vždy sa podarí.“ „Spíš nikdy!“ Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

SeBig odpad!

Wow, no to byla zase sračka.. vtipný asi jako parte a působilo to jak parodie, ale parodie na nic. ()

kaylin

Všechno je to o penězích, jak se nám tenhle snímek snaží říct, a ona to je asi celkem pravda. Ale filmy jsou i o příběhu, a tenhle rozhodně nijak nezáří, i když se musí nechat, že je docela fajn, že se zde objevují nějaké ty béčkové hvězdy, které možná máte rádi a jež sem tam rádi v nějakém tom filmu znovu vidíte. ()

borec999

Mierne uletená a odľahčená béčková komédia s Casperom Van Dienom a Eddie Griffinom v hlavných úlohách. Van Dien na prekvapenie ukazuje, že má slušný komediálny talent a v pár scénach pobaví. Inak je však Mucho Dinero nemastný neslaný, často nudí, príbeh je kostrbatý a síce film miestami niečím malým zaujme, ale vo výsledku po dopozeraní prevažujú skôr negatíva nad pozitívami. Ešte na záver musím pochváliť scenáristov, ktorí napísali Trejovi typ postavy, ktorý mu ide zo všetkých najlepšie a tak aj za tých 10-15 minút čo dostal, je jeho postava celkom výrazná. 2* 40% ()