Applikace

(pořad)
Publicistický
Česko, 2014, 26 min

Magazín o novinkách ve světe mobilních aplikací. Testy, recenze, rozhovory, novinky, tipy, triky... Proměňte svůj telefon nebo tablet v našlapaného pomocníka! To nejzajímavější ze světa aplikací! Moderuje M. Tuček a I. Frühlingová. (oficiální text distributora)

JamesSi

Temný pohled do světa, kde můžete mít budík - podložku, kterou máte připojenou k mobilu, kde vidíte statistiky o vašem vstávání nebo kartáček se kterým přes Bluetooth ovládáte hry na tabletu. Žijem holt v době, kdy se high-tech vybavení strká do naprosto nepodstatných blbostí, které nikdo nikdy potřebovat nebude. ()

Jaroslaf

Frühlingová vypadá jak kdyby jela na antidepresivech kombinovanejch s neuroleptikama, jinak si ten její totální zombie look neumim vysvětlit. S tučkem jí to taky moc neklape, když to porovnáte s Bětkou v Re-playi je to nebe a dudy (?) černá a bílá, anděl a zombie...applikace jinak nepoužívám a smartphone mi přijde dobrej k jediné věci - k šňupání drcených substancí z displeje, na to snad neexistuje praktičtější přístroj! Přesto si u mne pořad z nějakého důvodu vysluhuje tři hvězdy. ()

Heero

Možná se tu dozvíme o několika nových aplikacích, ale před každou tou aplikací je velice trapný úvod moderátora a moderátorky, který se snaží danou aplikaci uvést, a který vlastně zabírá z pořadu 75% času a bohužel to není ani účelný ani vtipný a jediné k čemu mě to donutí, je přepnout na jiný program, gratuluji, dobře jste to vymysleli. ()

Hubis_

Stručné,zajímavé a hlavně užitečné informace o aplikacích.První díl byl fajn a hned jsem pár aplikací postahoval :) ()

Luk Skywalker

První díl nic moc, druhý byl o poznání lepší. Myslím, že tento pořad dokáže poradit bo aplikací na smartphony je nepřeberné množství a ne každý se v tom chce přehrabovat sám a dobrou radu či doporučení uvítá. Překvapila Iva Frühlingová v roli moderátorky a po druhém díle už mi tam sedí. EDIT: Iva tam už nějaký čas není (kdo s kým ukončil spolupráci nevím) a pořad je aplikacích a je to v pořádku (i když některé apky protežujou, že je zmiňují často). Ale co v pořádku není jsou neherecké výkony Tučka, jestli si to vymýšlí sám nebo parta debilů je jedno, ale zbytečně to kazí celkový dojem z pořadu. Kdyby to moderoval normálně a radši si pozval hosta, udělal by lépe. EDIT 2: Po měsících nesledování pořadu jsem náhodou viděl část jednoho dílu a aktuálně to "moderují" dva debilové, kteří se snaží z toho dělat zábavný pořad či co. Prostě dokurvili v minulosti vcelku dobrý pořad. ()

johnywalker

No co by ne, náhodou se rád podívám na nějaký konečně zábavný a dobře zaměřený český pořad. Zábavnou formou rozšiřují obzory lidem majícím s aplikacemi zkušenosti a zároveň pomáhají proniknout do těchto vod i novým majitelům smartfounů. ()

BeranSon

Zábavný pořad, který dokáže náročnému uživateli ukázat nejednu zajímavou věc. A k tomu zábavné provedení. - 6/10 - ()

maxXxic odpad!

Původní hodnocení 3*   S Tukanem a Ivou to mělo koncept, opravdu to bavilo a mělo to i nějaký ten informativní přínos.Nebál jsem se k televizi pro inspiraci zavolat, přítelkyni, sourozence nebo třeba i rodiče.     Nyní: Dle vyjádření režie přichází "nový koncept" pořadu, protože ten 3 roky starý už prej netáhl. Příjemný Mikoláš se sympatickou Ivou byli "upgradováni" nějakým buřtem z YouTube a rádoby zpěvákem jehož songy nikdy nikdo neslyšel. Součet jejich IQ odpovídá, tak zhruba jejich věku a skutečně se na to nedá dívat. Divákům jisto jistě nevadí změna konceptu po třech letech, ale pokles intelektuální úrovně na úroveň 3-8 let! Né každého zajímají pranky, cringe jokes a jiný youtube trash, kterým je nyní pořad skrz na skrz prolezlý. Jsou to prostě Parťáci 2.0 a přesně takové hodnocení si zaslouží, protože s Applikacema to již nemá nic společného. ()

Harry_

Iva v průběhu roku 2015 zmizela, ale Tukan utáhne pořad v pohodě sám. Je to nyní mix aplikací, technologií, gadgetů, rozhovorů, mobilů, tabletů, her, scének a product placementu. Celkově se z toho ale stal krátký zábavný pořad o moderních hračkách, který nemusí být ztrátou času a měli byste mu dát další šanci. ()

PenaPP

Jak už tu zmínilo spousty lidí, za dob původní dvojice Tukana a Ivy byly Applikace pohodový pořad, který měl i slušnou informační hodnotu. Bohužel s dvojicí Aleš a Dominik to nabralo sestupnou tendenci a spolu s výměnou Dominika za Veroniku se už propadl na úplné dno :( Hodnocení je tedy průměr mezi 4, 2 a 0 hvězdičkami jednotlivých dvojic. ()

tereez

I když mobilní aplikace nijak neprožíváme, měli jsme doma takový rituál koukat o víkendu na Applikace (celkem průměrný, ale informativní pořad – abychom byli aspoň v obraze) a poté na Re-Play. Ovšem když nyní srovnám Mikoláše (i Ivu) vs. nové moderátory, tak vlastně staré Applikace až tak průměrné nebyly. Šlo to totiž i bez trapného fekálního či sexistického humoru, šlo to s inteligentními moderátory, které byla radost poslouchat, šlo to bez úporné snahy být cool. Bohužel, už mi není 20, nejsem cílovka nově produkovaných pořadů Primy Cool a z duše nenávidím youtuberský styl moderování. Takže sbohem, a díky za ryby. Třeba se "omlazený" pořad udrží déle, než veleúspěšní Parťáci (kterých se po "omlazení" natočilo celých 8 dílů!). // edit 7. 10. 2017: Nová moderátorka i se svým příjemným hlasem pořadu znatelně prospěla, jen škoda, že během jednoho dílu stihne asi 10x vystřídat jak roli geek holky, tak hloupé blondýny, i když hloupá není. ()

umbjaz odpad!

wtf? poslouchat Tukana mě bavilo i když plácal hovínka, ale ty dvě nový tváře jsou už fakt moc... no hrozně.... teda vůbec nic ()