Applikace

(pořad)
Publicistický
Česko, 2014, 26 min

Magazín o novinkách ve světe mobilních aplikací. Testy, recenze, rozhovory, novinky, tipy, triky... Proměňte svůj telefon nebo tablet v našlapaného pomocníka! To nejzajímavější ze světa aplikací! Moderuje M. Tuček a I. Frühlingová. (oficiální text distributora)

fallanga

Je zde Mikoláš v dalším pořadu pro mladou generaci. Tento pořad je vynikající svým námětem. Novinky o aplikacích jsou užitečné a kdybych měl nějaký smartphone, tak bych to ocenil ještě více, ale vtip o který se moderátoři snaží je ubohý a smích přišel pouze při Mikolášově hlášce "sofistikované". Kvůli suchosti a chudosti komentáře jsem nucen dát pouhé 2 hvězdy. ()

dwyane

Podle mě jsou Applikace hodně dobře pojmutý a zvládnutý pořad. Bavím se u něho, dostávám vždy slušnou dávku inspirací a co hlavně, můžu vše z pořadu ihned vyzkoušet. Že to je jen cílená reklama na Samsung, hTC, T-Mobile atd. atd....Je, a co má být? Na druhou stranu vychází i zdarma časopis Applikace, takže pohoda. Jen pořád váhám ohledně angažmá Fruhlingové. Mikoláš to je jasná volba, zábavný týpek, který přitom moc dobře ví, o čem mluví. Ona je na mě přeci jen občas trochu mimo, aneb řekněte mi, co mám říct a já to tak nějak řeknu...snad. Často i unuděnej výraz moc nepřidá na celkovém dojmu. Suma sumárum slušných 80%, soboty po obědě patří Coolu. ()

Milda003

Rádoby vtipní a nepřirození moderátoři, trapné hlášky, trapná kamera, trapná režie, prostě jeden velkej trapas, ale když člověk pomine škvíráka s kvočnou, tak o aplikacích se člověk něco dozví... ()

Cooller

za první epizody bych dal i víc jak 1* jelikož se tam fakt našli někdy i dobré appky a hry ale později už nápady a appky zdá se došli tak se celý díl obalil kravinama a trapným humorem aby to na těch 25 minut vyšlo... ()

MartinTerran

Povedený pořad o dobrých aplikacích, jelikož jich je mnoho a čert aby se v tom vyznal a pořad vám doporučí ty nejlepší z daného tématu. Sice některé jsou takové kraviny na chvilkové pobavení, ale najdou se i velmi užitečné apky. Moderátorské duo je povedené a dobře se doplňují a vtipkují. Hodnocení: 65/100. ()

Phantasma

Tipy, triky a aplikace pro androidí cetky. Pro trošku znalého má tento pořad přínos 0. Co taky čekat od diletantů, kteří přehlíží BlackBerry OS a raději zmiňují Windows :-D ()

borohub odpad!

Dřív jsem tento pořad měl i rád (díky němu jsem si i pár zajímavých appek stáhl), bohužel co z toho stalo teď je opravdu nekoukatelné. Pořad se totálně odklonil od toho co měl dělat (a nejspíše i chtěl dělat) a sice recenzovat mobilní aplikace. Teď to není o ničem jiným, než, že dva puberťáci se snaží dělat "vtipy" (kdyby to aspoň bylo vtipné tvl). Připomíná to Hrajeme s Alim což byl pro primu nejspíše taky propadák, každopádně i to Hrajeme s Alim mělo úroveň, hlavně se to netvářilo jako "seriozní" pořad. 10% ()

BoB.2

Když tam byl Tukan bylo to v pohodě,pak tam dají tlustýho trapáka s normálním týpkem,po čase normálního týpka vylejou a k tlustýmu trapákovy daj blondatou blbku to je super logika. ()

Mustaffa

Tak kdyz vezmu v potas o cem ten porad je, tedy uplne o nicem, tak to neni tak zle. Rychle, strucne, jednoduche a pro nekoho mozna i zajimave. A verte mi nebo ne, v sobotu po o to patri bohuzel i k tomu lepsimu na co se da v tv divat... ()

Sattiens

Skvěle vybraná dvojice sympatických a vtipných moderátorů, zajímavé tipy a především seznámení i s méně známými aplikacemi staví tento pořad na můj top ten. A pokud neholdujete appkám, určitě vás potěší alespoň pohled na krásnou Ivu. 90% ()

Richi007

Není to pořad asi pro všechny a leckdo si může říct, proč pořad o aplikacích, když to znám! Prd, člověk občas uvidí aplikace, který se mu hodí a nezná. Za mě super pořad. Jen Iva mi tam vadí, proto hvězda dolů. ()

karnifex

Znáte ty časopisy pro ženy či mládež, které ze 60% tvoří přímá reklama, a zbytek články (vesměs blbé), ve kterých je často skrytá reklama? Tak tento pořad je jejich televizní ekvivalent. ()

Kub21

Nu,myslím si,že tvůrci pořadu nemysleli na to,aby tento pořad byl nějaký trhák.Celé je to založené na lidi mezi věkem 10-25,protože pak si neumím vysvětlit proč by tam dělal Mikoláš Tuček takové rádoby vtipné scénky.Chtěli zkrátka natočit pořad,který je založený na "dětech" a na jedné velké reklamě,která spočívá v tom,kdo dá více ten svou "appku" uvidí v televizi. ()