poster

Volání Afriky (TV film)

 • Německo

  Afrika ruft nach dir

 • Rakousko

  Afrika ruft nach dir

Romantický

Německo / Rakousko / Jihoafrická republika, 2012, 89 min

 • Benny Benass
  **

  Hrajte raději fotbal, sousedé, tohle vám nejde...(10.7.2014)

 • laik_60
  ***

  rosamundo pilčerovská nemecká sentimentálna hovadinka o afrike dobrom otcovi, týranej priateľke a stražcovi rezervácie samozrejme gaunerovi. Nebojte sa , všetko dobre dopadne zlí odídu, dobrí ostanú a pokiaľ neumreli žijú dočilku a majú kopec detí. Film pre mamky nad 50 s dobrým srdiečkom na sobotu poobede keď už majú žehlenia až až a do večera je ešte delako.(15.8.2015)

 • Rosalinda
  *

  Německá romantika jak "sviň". Německá romantická klasika, která nic nového nepřinese, ani přinést nemůže. Prostě tam chybí nějaké potřebné buňky. Jediný komentář tady, který si nejde nepřečíst. Naprosto souhlasím: "Raději hrajte fotbal, sousedé, tohle vám nejde...". Přesné a výstižné. Naprosto předvídatelný děj včetně konce. I to pozastavení hlavních hrdinů v závěru, než si ON a ONA nakonec padnou do nářučí a žili spolu šťastně až do smrti. Ani na rádoby úchvatné záběry na Afriku (byly to prostě jen záběry, nic oslnivého) mě fakt nedostali. Ale nic jiného jsem nečekala. Nicméně sedět u toho a nic nedělat, tak se každopádně zblázním. Jedna hvězdička za snahu.(10.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace