Neapol je po střetu Levantových a Patricie v troskách. Genny se musí vzdát naděje na normální život a na chvíli se ztratit z radaru nepřátel. Náhle však učiní senzační objev: Ciro Di Marzio je živ a zdráv a skrývá se v Lotyšsku. (Česká televize)

Faustka

Na konci čtvrté série uskladnili Gennara ve sklepě jako nějakou zavařeninu. Byla jsem zvědavá, jak dlouho jim v tom tmavém špajzu vydrží. Pohřeb dona a dony Levantových se nečekaně zvrhnul. Je tedy zaděláno na další válku. Pohřební ústav Secondigliano by měl expandovat a zakoupit další pozemky. ()

pistik

Parada. Najlepsi europsky serial vobec (a mozno top 5 svetovych) je spat v plnej sile. Gomorra si dava komplet europsku serialovu produkciu na ranajky (a tym myslim hlavne teba, dementny Money Heist) ()

subic

Vztek v břiše. To, na co jsme se těšili a já nejvíc, to tady. Začátek byl sice vlažnější, ale Levantovi jsou postřílení, chytli se do pasti, takže co tu máme dál? ()

kolemjdouc

první epizoda z pětky je katastrofa i co se týká dabingu.Diváci si přáli aby Ciro nezemřel  a chtěli pokračování.Podle mě už scénář nemá co sdělit ať příběhy známých postav  anebo přímo příběhyz mafiánského prostředí ()