elanista1

Neviem povedat ci to bol umysel, ale tento slasher vyzera ako z 80. rokov. Inac nic nove pod slnkom, ziadna snaha natocit to trocha inak ako 2000 ludi predtym, ma to navyse jednu nevyhodu, necharakteroveho zabijaka. ()

ricci.s

Taká typická vyvražďovačka, ale s výnimkou trochu idiotského rozuzlenia mi nevadilo nič, takže sa našťastie jedná o znesiteľnú záležitosť, aj keď na môj vkus to bolo až príliš "obyčajné". Skupinka mladých si vyrazí na chatu uprostred lesov a začne ich tam postupne likvidovať psychopatický vojak. Takže hlavné postavy idú do riti jedna po druhej a ako to už býva, ten, kto prežije najdlhšie, sa mu konečne postaví a môže sa začať nerovný boj. Niektoré mordy dobré, iné zase menej dobré, ale aj to sa dalo čakať. Navyše slashery vôbec nepatria k môjmu obľúbenému hororovému subžánru. Na druhej strane ma to ale nenudilo a postavy mi taktiež neprišli nejaké obzvlášť otravné. Na zabitie času celkom v poriadku, ale nie je tu nič, čo by trebalo vidieť alebo čo tu nebolo tisíckrát predtým. ()

Marceloo

Partia kamarátov sa rozhodne stráviť víkend v lesnej chatke. Spočiatku sa dobre bavia, ale potom medzi nimi nastanú hádky a niektorí odídu. V lese ich ale nečaká nič dobré a aj tí, ktorí zostali v chatke si uvedomia, že ich niekto sleduje. - Klasický nízkorozpočtový horor, ktorý viac ako na hororové prvky vsádza na nahotu. Počas prvej pol hodiny máme možnosť vidieť všetky ženy nahé, ale ani jedna z nich nieje nejaká očarujúca. Charakter vraha nebol rozvinutý a človek sa takmer vôbec nedozvie o jeho motívoch k vraždám. Herecké obsadenie nebolo nejaké amatérske, ale pri takom scenári zrejme ani snaha nepomohla. Je mi lúto, že tvorcovia nedali väčší priestor maske, ktorá sa vo filme objavila a velmi sa mi páčila. ()

Dellamorte odpad!

Nevysvetliteľná bublanina, schovávajúca sa pod deklom " 80`slashers" . Filmová narkóza s vysušeným haha killerom, albínkou (bez červených očí) tradičnou párty pokecom, pobehávačkou medzi ihličnanmi...jednoducho snímok , ktorý upúta len kalendárne.Pôvodny úmysel dať bod za " oversong " som opustila a titulkové poďakovanie Stanley Kubrick-ovi vynásobilo moje hodnotenie. Či to bol vtip, alebo menovec mylka - ajdontkér. Film je "OH". ()

George Stobbart

Nepríliš vydarený slasher o partii mladých na lesnej chate, ktorých si začne odchytávať narušený vojak. A hoci to má niekoľko vydarených zabití, chýba tomu lepšie tempo, nejaká zaujímavosť a hlavne killer, ktorý by nebol tak nudný ako tento! Ale je celkom sranda, že vizuálom to trochu pripomína staré slashery 80. - 90. rokov, aj keď je to asi hlavne kvôli nedostatku finančných prostriedkov. No keby si to tvorcovia uvedomili skôr, mohli to použiť ako výhodu a urobiť z toho pomerne štýlový retro slasher, ktorý by tak bol zaujímavý aspoň niečím. ()

Flaxik

Jeden z nejtrapnějších zabijáků v historii slasherů zabíjí klasickou sestavu nehereckého dříví. Jedna z milosti a za pěknou přírodu vůkol. ()

Trisis odpad!

Klasická vyvražďovačka tlupy na chate v horách. Akurát že počas hodiny a pol postavy neprestanú "filozofovať" ako Alex Jones o zmysle vojen, kto trénuje teroristov, ako sa postaviť moci, vzbúriť proti systému a to aj v momentoch, kedy im už trčí kudla z brucha. Scenár písal úplny debil (napríklad maníkovi odíde nasratá priateľka autom z chaty po ceste, on chvíľu beží za autom, potom sa po tme do lesa rozbehne krížom a vykrikuje na ňu, či sa nestratila, film je plný podobných dementností). Celé to pôsobí ešte lacnejšie ako to znie debilne, "herci" by sa výkonmi neuchytili ani v lacnom porne a pri pozeraní človeka zamrzí, že kamery zlacneli a film si môže natočiť každý retard. ()