poster

Rokudžóma no šinrjakuša!? (TV seriál)

 • japonský

  六畳間の侵略者!?

 • japonský

  Rokujōma no shinryakusha!?

 • anglický

  Invaders of the Rokujyoma!?

Animovaný / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2014, 12x24 min

 • DaweForeman
  **

  No po prvním dílu jsem si říkal, že to bude úplna pikačovina - přece jenom smíchat tolik různých věcí dohromady opravdu nedopadá dobře a je z toho hroznej guláš, kterej se přebíjí. Nakonec jsem tomu dal šanci, protože to bylo alespoň trochu vtipné a nebyl jsem úplně zklamán. Vtipné situace se sem tam objevují, napětí je tam taky (celkem by mě zajímalo i jak to nakonec s tím Koutarem bylo) a to je tak nějak vše. Spíše je to další film o přátelství. Animace i hudba byla celkem slušná.(28.9.2014)

 • Lettanea
  ***

  Jediná zaujímavá vec na celom seriále? Yurika. Roztomilá, nešikovná, sama, nikto jej neverí... Žral som ju od začiatku a bol to vlastne jediný dôvod prečo som seriál pozeral. Inak je to bordel, piate cez deviate. Občas sa človek zasmeje, inak trpí drísty. Bolo by to tak na jednu a pol ale Yurika... Yurika to ťahá na tri, špeciálne časti kde sa to točí viac okolo nej majú dokonca nábeh na viac. Ale tvorcovia jej to nedoprajú, ešte aj v divadle musí hrať koňa :D 3*(29.10.2014)

 • Jeoffrey
  ****

  Když tady vidím všechny ty veskrze negativní komentáře, tak mi to nedá. Pro všechny, kteří seriál odsoudili protože bordel bych řekl asi tolik - je všeobecné známé, že v jednoduchých věcech a pořádku se vyzná každý, ale pouze génius se dokáže vyznat v chaosu. A je pravda, že tady je chaos pořádný o pokoj 106 nám zde bojuje opravdu dosti svérázná partička charakterů z nichž každý je něčím na jednu stranu unikátní a na druhou stranu i lehce klišé (viz. tsundere blond princezna mimozemšťanka). Na jednu stranu je to dosti komplikovaný a překombinovaný seriál, ale na druhou je to v podstatě jednoduchý příběh o přátelství a odvaze a samozřejmě vzhledem k poměru dívek a chlapců také lehce harém, zkrátka zdá se to složité, možná pro někoho nekoukatelné, ale po shlédnutí pár dílu člověk zjistí, že ačkoli se věci stále více komplikují, tak ono to ve skutečnosti zase tak složité není... No a nyní k pozitivům, bylo to zajímavé, mělo to napětí a bylo to vtipné takže pro mě relativně solidní zážitek, ale proč tedy dávám 4 hvězdy když by se dalo říct z toho co jsem napsal, že jde o průměr? Na to je jediná odpověď - Yurika! Tahle ubrečená, nešikovná a skoro až tragická postavička se mi opravdu dokázala dostat pod kůži a já, který takovéto postavy běžně nesnáším jsem zde plně podlehl její roztomilosti... Bylo to jako sledovat malé krůčky neohrabaného štěněte, které bojuje s nástrahami všedního života a snaží se všechny přesvědčit, že je vlastně velký silný pes... A tak se stalo, že z průměrného zážitku se stalo něco na co jsem se těšil a pokud se na něco těším, tak prostě pod 4 jít nemůžu...(17.10.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace