Madžimodži Rurumo (TV seriál)

• japonský

まじもじるるも

• japonský

Majimoji Rurumo

Magimoji Rurumo

Animovaný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2014, 12x24 min

Nebýt tam Rurumo, kterou jsem si dokázal během pár dílů velmi oblíbit, tak by se to dostalo někam mezi 1* a 2*, ale díky hlavní hrdince, jejíž roztomilost v kombinaci se zvláštní povahou, tak nějak bez emocí, mě bavila a také díky Shibakiho matince, která mě občas dokázala rozesmát, tomu dám slabé 3*. Za normálních okolností bych šel možná i výš, protože když mě něco baví, tak hodnocení dost nadsazuji třeba až za hranice průměru, protože můj zážitek ze sledování byl přeci nadprůměrný, ačkoli dílo jako takové být nadprůměrné nemusí, ale Shibaki a ta kočka Chiro byly místy na hranici snesitelnosti a ta banda holek co Shibakiho pořád pronásledovala a umravňovala a dělala z toho místy ještě větší frašku než sám Shibaki tu hranici často dokázala překročit. Shrnuto občas jsem se dobře bavil a rozplýval se nad hlavní hrdinkou a občas jsem měl chuť mlátit hlavou o zeď a tak výsledek končí někde uprostřed.(1.12.2014)

• JackStrange

Po třech epizodách, mohu se 100% jistotou prohlásit, že je to naprostý odpad. Netřeba dalších slov na tomhle anime je špatně asi vše.(21.7.2014)