Zánik

• Španělsko Extinction (více)

Svět ovládla zombie apokalypsa. Při přesunu lidí na letiště je jeden z autobusů napaden. Jack (Jeffrey Donovan) cestuje se svojí manželkou, dcerkou Lu a přítelem Patrickem (Matthew Fox). Bohužel jeho manželka útok nepřežije. Po devíti letech se ocitáme uprostřed další zkázy. Na Zemi vládne tuhá zima. Vypadá to, že přežilo jenom velmi málo lidí. Jack s Patrickem, ač sousedi, se nestýkají. Zombie se adaptovali na zimu a jdou si pro ně. (PROCESOR)

Ayax

,,Ať se děje cokoliv, vždycky si před spaním musíš vyčistiť zuby"... Toto zabilo... Jedna nezmyselnosť za druhou.... Exteriér??? Ukradli z nejakej hry z 1995... Na konci? A co teď???? Dajte si Deli. ()

Naby

Staré otřepané téma, které si nehraje ani na poctivou "scifi realitu". Vlastně neukazuze nic co by jsme nevideli jinde a tech par změn je trapnejch, nebo amaterskejch. Ty sceny ktere meli byt hodne napinave jsou vyspickovane lekanim zvuku a trhanim obrazu, takze tak 50 let starej hit. Bez filmu to urcite zvaldnete, takze nedoporucuju. Celkem 1,7* ()

Jurcekk

Ak sa Vám nebude páčiť úvodná scéna s autobusom s pridrbanou patetickou hudbou, ani nepokračujte. Bude to čím ďalej horšie... Že musí Matthew Fox hrať v takýchto pičovinách... ()

Accuphose

Ten film má jeden zásadní problém, není uvěřitelnej vůbec v ničem. Hlavní prioritou lidstva je, zachránit si život a podle toho i lidi jednají a budou jednat. Tady to tak není, ale nefungují ani menší věci. Takže na logiku je potřeba zapomenout. Co je horší, film vás začne docela rychle nudit. Důležitý je, že ti lidé vypadají po 9-ti letech srabu líp než já po 5 nočních. Dalo by se namítnout, že u Zombie filmů není možno hledat logiku a další věci, co k filmu patří, ale například The Girl with All the Gifts dokazuje, že se to dá udělat i normálně. Tohle nakonec měl být doják, ale mě to stejně spíš sralo. Jedna hvězdička je za super vizuál, ten se povedl. Kdyby to natočili s neslyšícíma, mohlo to bejt o několik levelů jinde. ()

Xmarc

Překvapivě slušné sci-fi s hororovými prvky ve vcelku originálně podaném postapokalyptickém světě. Dokonalé to nebylo, ale žádné zásadní přešlapy se nekonaly a atmosféra byla velice dobrá. ()

Mrliš

První polovina docela dobrá. Masky pěkné, ale jako by filmu chyběla duše. Nic nového pod sluncem a navíc scéna, kdy si Patrick "Příšeru" uváže na řetěz, je jako vystřižená z filmu "28. dní poté". Shlédnou to šlo, ale to je asi tak vše. ()

kecal

70 minut nudy a 30 minut nelogického chování všech zúčastněných. Stupiditu tohoto filmu může překonat snad jen jeho délka. ()

bengelis

Takto má vyzerať kvalitný horor pri ktorom sa nepohnem zo sedadla... milujem horory zo zombiekmi (jediné horory ktoré zvládam) ale dlho som poriadny nevidel, no tento ma doslova prikoval k stoličke a nepohol som sa od začiatku po koniec... Vynikajuci námet a super sfilmované. ()

nacomeno

Dve hviezdy za finálnych 30-40 minút,zbytok filmu je komorná,nie moc uveriteľná a prevážne dosť nudná záležitosť ()

sclavux

V tomto prípade sa potvrdilo, že menej je viac...komornejšia atmosféra vôbec nebola na škodu, svet post hoc zombie, traja ľudia a ako bonus, stratený doktor Jack doktor Jack. Len škoda toho záveru takmer ako z pera Brucea Willisa. ()

JerryPilsen

Psychologická válka dvou mužů na pozadí zombie katastrofy.Žádné velké vysvětlování se nekoná,jde se hned na věc.Holka dost otravná a blbá,ale zase posouvala děj. ()

Chenile

Uff co na to rict.... Nejdriv jsem se lekl ze zde mame dalsi zombie film, kdyz jsem videl napis 9let po te a svet bez lidi, dostal jsem radost, to je presne muj zanr... Jenze nadseni zacalo pomalu odpadavat.. dostavila se nuda... Nakonec to zaver trochu vylepsil, ale i tak je to cista 3,5 Na 4* jsem se priklonil diky velice povedene hudbe doprovazici film.. ()

Pollini

Tradiční family drama v prostředí zombie příšer. Vidím to na velice příjemné 3 hvězdičky, Bavila jsem se, i když digitální provedení by vzhledem na dnešní technologie mohlo byt lepší. Do půlky nuda, rozuzlení na konci 10 minut. Vhodné pro fandy zombie. ()

Aresko123

Tolko premárnených moznosti..... Zombie filmy su Ok ale tento nic moc. Ono to ani neni moc o zombie, je toskor o nejakých mutantoch co su slepy a uplne tupy...."Biele opice" su urobene slusne ale inak je cely film o 4 ludoch a dvoch rodinných domcekoch obohnaných ostnatym drôtom... NUDA ()

Lightning

Jednou a dost.. :-) Celý film se odehrává celou dobu na jednom místě? Co to sakra bylo? Od Postapokalyptického námětu očekávam mnohem více jak 2 domy a jednu ušmudlanou výpravu do města.. Nechápu jak to někdo může vůbec srovnávat s "Já Legenda" :-) 1hvězda za povedené zombie a druhá za konečnou přestřelku, která díky hudbě měla grády. Ale tam to končí. Škoda pejska. ()

Dakan6

Musím ti něco důležitého říct: Před spaním si musíš čistit zuby....TY KRÁVO..to ne.. Tyhle filmy já můžu, ale tenhle byl opravdu slaboučký...s odřenýma ušima 3* ()

Španělé, kam se podíváš

Španělé, kam se podíváš