Vodič nákladného auta medicínskej firmy Mamaroneck prevážajúcej toxický odpad sa sústredil na písanie SMS správy viac ako na riadenie svojho vozidla. Odniesol si to chudák jeleň, ktorý sa rozhodol odpočinúť si práve uprostred cesty. Navyše, jeden zo sudov sa uvoľnil a odkotúľal do neďalekého potoka, ktorý ho odplavil až k hrádzi z dreva a blata, obývanej bobrou rodinou. Krátko na to sa trio dievčat Jenn, Zoe a Mary rozhodlo stráviť víkend na chate neďaleko spomínaného jazera. Mala to byť pôvodne babská jazda, ale ako to už býva, plány sa menia. Na scéne sa objavila trojica mládencov, čo by nemuselo byť vôbec zlé. Čo je oveľa horšie, zelený sliz zo zapotrošeného barelu zmenil bobrov v zombie, ktorí dostali chuť zahryznúť sa do niečoho oveľa šťavnatejšieho ako drevo... (beso74)

Trailer

Astaroth12

Už začiatok vyznel povedome, asi preto, že Return of the Living Dead Part II začal tak isto. Dialógy boli trápne a strašne tupo vyzneli. Neskutočne amatérsky natočené, bobry boli ukážkovo efektne dokurvený. To bolo jasné , že nejde o skutočných Bobrov. Neskutočne primitívne spracovanie, a faktom je, že tento nepodarený snímok kopíruje veľa iných filmov. Poviem to len raz, režisér je debil a Bodka. ()

rollman1

Už tu byli piraně, mravenci, pavouci, ale zombie bobři tu ještě nebyli. Film se nese v takovém oldschoolovem driveu a tak nechybí banda žhavých pipinek, dementní kluci a papíroví bobříci. Ono by ani nevadilo, že to není CGI, to je spíš výhoda, ale prostě mi to přišlo umělé až nějak moc na dnešní dobu. K tomu přidejte hrozné gore, dvě vtipné scény a jedny kozy. Očekávání bylo celkem velké a tak mě mrzí, že jsem u filmu 2x zaspal nudou. Jdu si spravit náladu nějakým šťavnatým bobrem(If you know what i mean) ()

Antaeus

Absolútne poctivo "zarobených" 45%! Už z názvu musí byť jasné každému, kto niekedy niekde videl aspoň nejaký film, že asi nepôjde o intelektuálny rozhovor na tému "Úloha súcna v dekadentnej spoločnosti počas konjunktúry". A pokiaľ si to niekto predsa myslel, dobre mu tak! To ja, akožto veterán film.. No dobre, veterán asi nie no ako člov... Seriem na to. Proste ja som čakal kozičky a kozy a nejakú riťku a bobry (ha-ha, dvojsysel, že?) k tomu vybielenú lebku hlavných.. no, "hrdinov".. a to ako zvonku tak zvnútra a to ako po smrti tak za života a nebol som sklamaný! Na druhú stranu boli moje očakávania tak nízke, že by to musel točiť Uwe, aby ich podliezol. Takže z mojej strany spokojnosť. A ak si si po dopozeraní myslel, že už si videl všetko, lebo však mäsožraví zombí bobrovia a zmutovaní.. no nebudem predbiehať, tak ten nech si pozrie potitulkovú scénu! (Áno dámy a páni, naozaj tu máme pototilkovú scénu, navyše takú, z ktorej bude nejeden intelektuál srať ježkov..) ()

Bloody13

Zombie Fever of Beavers. Mnou očekávaná novinka, pokračující v tradici klasických eko-horrorů, nakonec skončila někde v půli cesty. Nudit sice nestihne, bobři jsou celkem legrační (Critters to ale nejsou) a kozy vystavuje ta nejkrásnější slečna z tria, na druhou stranu tu člověk o nápady nebo inovaci ani nezakopne, triky a masky jsou místy dokonce hříšně nezvládnutý. Svou roli béčkové blbůstky (pobavit, neurazit) však plní solidně. Asi. Takže teď bych prosil ty veverky! ()

schizmo

Jediný štěstí tohoto filmu je, že se nebere moc (vůbec) vážně. Tam, kde se spousta 80' filmů pokoušelo o lehký komediální nádech nebo sebeironii, tady bych řekl, že se pokračuje v bejkárnách a typu odrzlého humoru, který byl například v Bad Taste, i když atmoféru to nemá prakticky žádnou. Autoři více, než na cokoli jiného, sázejí na divákovu chuť se bavit, takže spíše než pro fanouška hororu, je tohle určeno pro bandu kámošů s kupou chlastu a trávy - v kolektivu to musí fungovat bezvadně. Takže suma sumárum - bobři, kozy, vyhrocenost na druhou. Čirá zábava a šmitec. ()

• Příběh začíná v pátek 14. června 2013. Blonďatá Jenn (Lexi Atkins) to má na svém mobilu. (ČSFD)
  • Film obsahuje potitulkovou scénu, která měla při dobrých tržbách připravit půdu pro pokračování s názvem Zombees. (Bube1)
  • Herec John Mayer (Luke) investoval 30 000 dolárov do hereckých kurzov, aby ho pripravili na tento film. (Marceloo)