Reklama

Reklama

Svatební cesta

Trailer
Horor / Thriller / Drama
USA, 2014, 87 min

Novomanželé Paul a Bea vyrazí na svatební cestu k odlehlému jezeru, aby si tu užili trochu romantiky. Brzy po příjezdu najde Paul Beu uprostřed noci v lese, zcela zmatenou. Bea se mu začíná vzdalovat, chová se čím dál podivněji. Paul pomalu tuší, že té noci potkalo Beu v lese něco mnohem děsivějšího než jen pouhá náměsíčnost. (Cinemax)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (171)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Mrazivé, v závěru až překvapivě intenzivně vyhrocené hororové nezávislé drama. Režisérka spolehlivě drží divákovu pozornost, předkládá atmosféricé dusno a znepokojivé hororové výjevy, aniž by předčasně odkrývala jejich původ. Herci sympaťáci a zásadní vaginální scéna působivá. Trochu zamrzí mdlé závěrečné vypointování, které nepředvede nic nevídaného. Ale co taky pořád vymýšlet, že. Celkově spokojenost. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Super prostredie, pôsobivá atmosféra, až kým chalan babu holú nepristihne v nočnom lese. Niečo sa začína diať. Ale čo? Správanie ženy je čoraz neznesiteľnejšie, až by ste jej jednu flákli. A to by ste ani muche neublížili. Vysvetlenie „toho všetkého“ som odhalil už na začiatku a to nie som žiadny génius, ale keď vám začne v noci blikať elektrika, „tak nejako“ sa dopracujete práve k takému vysvetleniu, aké zvolili aj tvorcovia. Ale zachrániť človeka zviazaním a hodením do jazera fajn nápad. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Vcelku milé překvapení. Honeymoon se může rozhodně pyšnit třemi atributy a to atmosférou, nepředvídatelností a slušným originálním námětem. Čím více se film blížil ke konci, tím více se mi jevil atraktivnější, jelikož poslední půl hodinu by se atmosféra dala sotva krájet. Atmosférické, temné, záhadné a kouzelné. Doporučení hodná záležitost. 70% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Půlnoční čuňačinka, kterou nevím, jak pořádně ohodnotit. Ale jelikož občas po nocích, kdy se mi nechce spát, dávám i takové horory, abych si záměrně před spaním zkazil náladu, zbylo mi pro tenhle film hodnocení jedné jediné hvězdičky. Nicméně technicky vzato to nebylo zlý a atmosféru to taky tvořilo vcelku zajímavou. Jakmile se ale začnou točit obrátky v druhé půlce filmu, rozjede se směska nevysvětlitelných otázek a sem tam se promítne i nějaká ta nechutnost, které mi pokaždé u jinak realistického příběhu dokážou vysloveně hnout žlučí. Tady se jim to teda vysloveně povedlo. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Kdyby takhle vypadala každá nízkorozpočtovka, svět nezávislého hororu by byl hned příjemnějším místem. Honeymoon je hezky natočená "indie", jíž bohatě stačí chata, les, jezero a jedno herecké duo (plus jedno vedlejší). Režisér však s tímhle málem dokáže kouzlit. Prvotní romantika mimo civilizaci se pro mladý pár velmi rychle mění na husté drama poté, co mladá dívka začne vykazovat známky podivného chování. Jaké že zlo číhá v lesích, však snímek divákovi úspěšně tají až do vyhroceného závěru, ve kterém dojde i na jednu menší hnusárničku. Tempo sice pomalé, za to pekelně atmosférické. Navíc příjemně tajemné. Za mě teda palec nahoru. (70%) ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Film byl kompletně natočen v USA, přesně v Severní Karolíně. (herr_carter)

Reklama

Reklama