Ddeugeowoon annyeong

• Jižní Korea 뜨거운 안녕 (více)

Zpěvák Chung Ui se opilý popere v baru a musí to odčinit prací v jednom hospicu. Potká tam různé lidi s rozličnými příběhy. Záhy se pacienti dozvědí, že pokud se neseženou peníze, bude se muset zařízení zavřít. Naskytne se příležitost v podobě soutěže, ale aby se mohli přihlásit, potřebují, aby jim Chung Ui pomohl složit píseň, jenže on se do toho zrovna nehrne. (andiek05)

LangiJ

Mám ráda hudební filmy a tenhle patří k mým nejoblíbenějším, nejen kvůli skvělé hudbě, ale i hereckým výkonům. I když je Lee Hong-gi především zpěvák, hrát prostě umí. Námět sice není originální, přesto to u mě fungovalo. Film jsem viděla už několikrát a líbí se mi pořád stejně, jako když jsem koukala poprvé. I když je to na vážné téma zahrnující i smrt, hudba a úsměvné scény celou atmosféru odlehčují. ()

jauzdu

Člověk si po pár filmech zvykne, že při sledování korejských filmů přijdete skrz slzné kanálky o dobrou půl deci vody, ale tohle už je opravdu moc. Ani vteřinu Vás nenechají vydechnout a když už si myslíte, že mate dost, ještě přitvrdí. Bohužel tím film ztrácí veškeré kouzlo a sympatické postavy fungují až příliš okatě pouze jako spouštěč slaných vodopádů. ()

NewScream

Dalo se. Pokud znáte jihokorejské filmy, tak jistě víte, že mají hodně filmů postavené na smutném úmrtí... Ale tady se Korejci překonali. Zde umírá snad 6 hlavních postav, každý na jinou nemoc... Film je totiž z hospicu kam byla poslána popová hvězda na veřejné práce. Sice to není tak srdcervoucí jako některé jihokorejské pecky na toto téma, ale slabší povahy se rozbrečí i zde. Jen zajímavost hlavní roli popového zpěváka zde hraje Hong-ki Lee - Jeremy z úspěšného seriálu You're Beautiful. Takže 3 a 3/4 hvězdy za pěkný film... ()

Jirka_Šč

4*, protože to má smutný, ale pěkný závěr s fotografiemi a protože v tom hraje Baek Jin-hee - která po "mrše", jež předvádí v aktuálně vysílaném seriálu Empress Ki, ukázala jinou, o dost sympatičtější tvář. Jinak je Rockin' On Heaven's Door jihokorejský lepší průměr. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Ytb6YXMGsns ()

Lacike

Namet je sice stokrat obohrane klise, ale Korejci to s klise vedie. Alebo asi uz len vedeli? Tentokrat to proste nepôsobilo sviezo ale len obohrane ako milionkrat videny film. Mozno za to mohli aj herci ktori neboli vôbec sympatickí. Holt nejaka mladez z nekonecnych Korejskych serialov. Komu su tie xichty povedome, tak bude film hodnotit pravdepodobne pozitivnejsie. 4/10. ()