We Are Still Here

Paul a Annie sú zdrvení zo smrti ich syna, ku ktorej došlo pri autonehode pred dvoma mesiacmi. Odsťahujú sa do nového domu, ktorý sa nachádza na pokojnom mieste, aby tam začali nový život. Onedlho však zistia, že si nevybrali dobre, lebo dom má temnú minulosť a v jeho pivnici striehne temnota. Oni ako aj ich blízki priatelia, ktorí ich prišli navštíviť, sa ocitnú vo veľkom nebezpečí. Nie je to ale iba temnota, ktorá ich naozaj ohrozuje... (Astaroth12)

EagleSK

Nudny zaciatok nedokazal vyvazit ani akcnejsi koniec filmu. Obsadenie hercov bolo velmi zle, napad so zhoreninami ma u mna plus. Stale tu vsak ostavaju nezodpovedane otazky, na ktore aby som nespojleroval, budem musiet hladat odpoved sam. ()

Googooplexer

Nanešťastie sú takéto filmy naozaj stále tu. A Bobby tiež. Jeho "konějšivý" teplý hlások sa počuť len párkrát, no sú to vždy top momenty. Inak je to len psychologická sonda do planúcich duší hornické (ich telá sú akoby chodili do koksovny na wellness) rodiny Dagmarů, pravděpodobně přžistěhovalců z Karviné nebo VešKrnova. ()

hrochopier

Dal by som 3 v prípade paródie, toto však bolo pravdepodobne myslené vážne a na to je tam toľko wtf momentov + herci ako z dedinského ochotníckeho divadla, že to celkom slušné gore nezachráni. ()

Major776

Příběh, který opravdu mrazivost vyvolává ."Civilní" zpracování tomu všemu dodává ten správný hororový šmak. Co na tom, že výprava patří do těch levnějších. Dobrý nápad, dům s promyšlenou historií a uvěřitelné postavy v přítmí kina či obýváku rozhodně nezklamou. ()

Mrliš

Nemastné, neslané. takové pocity na mě snímek zanechal. Příjemná byla atmosféra dřívější doby, tím ale veškerý zájem o film skončil. Příběh nestojí za ztrátu času. ()

Hansk75

Všechny Insidiousy, Sinistery, Anabelle a bůh ví, co ještě se můžou jít vycpat... Už ani nepamatuji, kdy naposledy jsem viděl dobrej horor, u kterého jsem vydržel sedět a ani nedutat. Třikrát sláva a za odměnu v rámci žánru dávám pět hvězd. ()

C.A.T.

Chvílemi velmi nepříjemné a dobře udělané scény. Perfektní masky. Škoda příběhu-uvítala bych větší detaily a ke konci ten masakr vůbec nebyl třeba-naopak si myslím,že filmu trochu podkopal laťku...Ale za shlédnutí to stojí. ()

Pollini

Bylo to hrozné, bala jsem se! Az na toho chlapíka, co tam kosil lidi úplně zbytečně, to bylo fajn, i kdyz to nemělo konec, za to hvězda dolů. ()

ciapok

originálne spracovanie - tuším všetky spooky scény sa diali za bieleho dňa; bubáci mali atmosféru, hlavné postavy super - všetko nad 40 rokov - konečne trochu zmena. Ale inak to nemalo nijaký zmysel ani konzistenciu. Dve hviezdy dávam za snahu. ()

romcaulrych

Váhal sem jestli dát 4 nebo 3 hvězdy, no nechám si rezervu, ale tento film stojí určitě za shlédnutí, nenudil sem se od samého začátku a tak to má být! ()

lineker

Nic přelomového se bohužel opět nekonalo. Dům kde díky ne zrovna pohodové minulosti straší. Dům kam se nastěhují nový obyvatelé po tragické rodinné události. A pak již obehraná klišé, fotky padají, obrazy se hýbají, ve sklepě něco tajemného. Nástup "ezoteriků" a slušné finále. A to, že transparentní těžko čitelné bytosti vystřídá rodinka co to evidentně přehnala v solárku, mne zvyšit hodnocení z průměru nepřinutí. ()

Mykie

Poslední dobou to vypadá, že ta velká čísla v pravém horním rohu nemají žádnou vypovídací hodnotu o kvalitě a zábavnosti filmu. We are still here je parádní duchařská pecka, která mě naprosto odzbrojila poslední 20ti minutovou jízdou. Od seance se jede na plný koule a jízda je to skvělá. Vzpomněl jsem si na Chatu v horách, Temnotu a atmosférou to celý připomíná Ti Westa, jen je to v závěru o dost rychlejší a brutálnější. No pěkné hororové pošušňáníčko, které mě přesvědčilo že v hororech se musím orientovat podle vybraných uživatelů a ne celkového hodnocení. ()

Fibonacci

uznavam velmi slušne budované napätie + ľakačky, len ten zaver prišiel akosi náhle a už bul koňec.. a na zaver si išli riadne bomby.. to by mi ani tak neprekažalo ako skor nedovysvetľovane spravanie postav.. ale čert to ber. dobry štandard hororu ()