Reklama

Reklama

Útěk z vězení se změní v boj o život. Největším nebezpečím pro uprchlé trestankyně však nejsou policisté, ale žraloci... Vězeňkyně se zmocní vězeňské dodávky a zajmou dva dozorce, kteří je doprovázeli. Útěk zorganizovala jedna z vězeňkyň Anita se svou společnicí z civilu, Honey. Honey odveze vězeňkyně na opuštěnou chatu v lesích, kde se skryjí. Vězeňkyně však netuší, že se v okolí vyskytují prehistoričtí žraloci, kteří jsou schopni se prohrabávat i v půdě. Tyto bestie se ve zdejších lesích ocitly po té, co geologická firma odstřelila kus skály, a ony se do místních vod dostaly dírou v zemské kůře z podzemního oceánu. Žraloci už předtím roztrhali jakéhosi geologa. Jeho kolegu shodou náhod našli detektivové, kteří v tamních lesích pátrají právě po vězeňkyních. Vězeňkyně brzy zjistí, jaké jim hrozí nebezpečí. Jeden ze žraloků totiž napadne jednu z nich a ukousne jí na souši nohu. Žena vykrvácí a ostatní ji najdou před vchodem do chaty. V tu chvíli se na místě objeví jakýsi profesor geologie a jeho asistent. Ten ženy poučí, jaké jim od zemních žraloků hrozí nebezpečí. Velení se opět ujímá jeden ze strážců, Carl. Druhý strážce vězeňkyním už utekl, v lese ho ale sežral žralok.

Profesor vymyslí plán, jak se dostat do jeskyně, kam se za prchajícími kvůli kamenné struktuře jeskyně žraloci nebudou moci dostat. Skupinka najde způsob, jak žraloky odlákat a získat čas na útěk do jeskyně. Při realizaci plánu však dojde k sežrání profesorova asistenta. Profesor totiž při útěku upadl a jeho asistent se za něj obětoval. Skupinka se dostane do jeskyně a postupuje k únikovému východu na druhém konci jeskyně. Cestou však narazí na podzemní řeku. Když se skupinka snaží řeku přeplavit v gumovém člunu, který v jeskyni náhodou našla, z vody vyskočí žralok a profesora sežere. Carl, vězeňkyně Michelle a Shannon se přeplaví v pořádku na druhou stranu řeky. Vězeňkyně Anita se však rozhodne Carla a zbývající dvě vězeňkyně (Michelle a Shannon) zastřelit palbou přímo z člunu. Při palbě však spadne do řeky a žralok ji sežere. Její společnice Honey ve vodě zmizí také. Anita při palbě zabila Shannon a z jeskyně se dostává do bezpečí jen Carl a Michelle. Carl se nad Michelle slituje a nechá ji uprchnout. Přijíždějícím detektivům oznamuje, že ostatní byli sežráni zemními žraloky a že přežil jen on. Kdesi v jeskyni se však z podzemní řeky vynoří Honey. (TV Prima)

(více)

Recenze (54)

LukeUp odpad!

všechny recenze uživatele

Miluju, když Cool dává tyhle totální odpady, u kterejch nevíte, jestli se smát nebo brečet nad tím, že tohle někdo dokázal vytvořit. Žraloci jedoucí lesem v bahně, casting jak do špatnýho porna a česká distribuce to totálně dorazí naprosto krutym překladem filmu. Chtěl jsem dát 5 hvězd, ale zachoval jsem soudnost a objektivitu. Skvělý! :DDDDD ()

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Kdyby se mě někdo zeptal, zda jsem viděl Horor "BĚŽENKY A KAPŘI" tak ho pochválím za podařený vtípek a odpovím mu, že parodii na Sněženky a machři, jsem opravdu neviděl. No musel jsem tohle epický dílo zhlédnout už kvůli názvu, který se Primě fakt povedl. Celkově, je celý film dost vtipný, stejně jako název a podobně jsou na tom i efekty, děj, dabing a jediný za co dávám hvězdu, je za ty některé pohledný herečky, alias casting do porna. Čekal jsem tedy alespoň nějaké kozy či pořádnou lesbickou scénu, když už teda režisér natáčí porna, ale bohužel. Na zasmání dobrý. ()

Reklama

ASPHALT odpad!

všechny recenze uživatele

Tak toto byla zase šichta ! Pro mne "nejhrůznější" film co jsem tento rok shlédnul....ale ne co do strachu, ale co do obsahu žaludku,který zde Jim Wynorski a jeho parta vyvrhla.Dialogy jsou tak stupidní, jako by je psal absolvent pomocné školy a ještě ji nedokončil..."herečky" jsou snad posbírané z Arkansaských bordelů a co se týče dějové linky a "žraloků" brouzdících lesem,cestou necestou coby výkonné "frézo-bagry", no nad tím už člověku přestává rozum stát.Doporučuji producentům aby přestali hulit a raději peníze dali potřebnějším a režiséru ,aby si přelouskal znovu biologii či přírodopis a šel raději čistit Arkansaské lesy, protože bych se nedivil, kdyby jej odvezli bílou dodávkou s modrými pruhy tam,kde většinou lidé nedobrovolně zpytujou svědomí. 0% ()

Matli 

všechny recenze uživatele

Když to beru objektivně, tak hrozně natočené s příšernýma dialogama (jako kdybych koukal na porno bez sexu) se spoustou chyb. Tohle vlastně k tomuto typu filmů patří, takže je vše v pořádku, jako křoví prostě ideální. 2 hvězdičky musím dát za tu černovlásku a její ''plavky'', když vlezla do vířivky, to je nesmrtelný záběr :-) 29% ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Céčková, nebo cecková záležitost? V každém případě se uchazečky o role trestankyň nemohly obejít bez toho, aniž by v jejich podprsence nebylo sympatické plno. O ostatní už si ani tak nemusely dělat starost. Režisér nedbal na jejich herectví, ono když se to tak vezme, nedbal vůbec na nic. Král filmového odpadu Jim Wynorski skutečně dostál své pověsti. Před kameru nahnal pět sličných trestankyň, jednoho postaršího dozorce, dva geology a Dominique Swain, na niž už zbyla jen role lesby unášející svou milou a vydatně u toho mávající pistolí. A tahle početná partička, která má všechno, jen ne herecký talent, svádí uprostřed arkansaských končin souboj s prehistorickými suchozemskými žraloky. Znalosti z biologie ponechme raději stranou, neb žralok, co ryje na asfaltové cestě, příliš nesvědčí o příčetnosti autorů, raději je dobré se zaměřit, jak si snímek vedl z hlediska gore, originality a zábavnosti. Zábavnost citelně absentuje, i když film má blízko svým pojetím k sérii Sharknado, značně za ní zaostává v její přiznané, mnohdy zábavné stupiditě. Tenhle počin se bere kupodivu vážněji, než by bylo záhodno. Pokud jde o gore, je to ještě větší zklamání. Oběti jsou potřené červeným džemem, jedna či dvě utržené končetiny jsou okatě plastové. Většina úmrtí je nenápaditých, jdou do ztracena, takže po pár minutách, kdy některá z postav zmizela ze scény, už si bylo těžké vybavit, jak vlastně zemřela. Originální je film v některých úsecích, jenže režisér řešil vše tak bez zájmu a dokonale určité nápady odbýval, až to posunul mezi nudný a ultra stupid flák, na němž nic ke chválení nezbylo. Ke všemu mu bylo asi zatěžko svléknout ty štětky, takže je to mimořádně cudné i skoupé na explicitnost. Nejnápaditějším se tentokrát jeví český distribuční název, přijít na takovou slovní hříčku, to si zaslouží bod. Druhý bodík sklízí režisérův vkus na ženy, který tedy má, ovšem z tvůrčího hlediska se dá Wynorski označit za Zoufálka. 2/10 ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama