Běženky a kapři (TV film)

Sharkansas Women's Prison Massacre

Akční / Horor

USA, 2016, 81 min

• Matli

Když to beru objektivně, tak hrozně natočené s příšernýma dialogama (jako kdybych koukal na porno bez sexu) se spoustou chyb. Tohle vlastně k tomuto typu filmů patří, takže je vše v pořádku, jako křoví prostě ideální. 2 hvězdičky musím dát za tu černovlásku a její ''plavky'', když vlezla do vířivky, to je nesmrtelný záběr :-) 29%(20.3.2017)

• Wacoslav1

Tak už nám padla bída i na velkého Jima. Předchozí Gila! už byla taky pěkně podfinancovaná srajda, ale ještě mi přišla dostatečně zábavná, Tohle už je jenom sračka a i když Wynorski vždycky točil levný filmy, tak přeci jenom byla výprava a efekty aspoň trošku na úrovni, ale tohle je tragédie. Pár modelek (údajných vězenkyň) pobíhá s pár dalšími zbytečnými postavami po bažinách občas někoho sežere digitální žralok a to je asi tak všechno. Není už ani krev, není už ani vidět pořádně jediný útok žraloka, nebylo ani na levné cgi, nebylo na nic, fakt by mě zajímal rozpočet... a tak se furt kecá na délku 77 min je žvástů o ničem neúměrně vkrádá se nuda a znechucení, to jsem fakt nečekal. Nebudu to rozpitvávat hvězda tradičně za hudbu a úvodní titulky hvězda za to, že Jimovi nadržuji, ale tohle už je sranec i v jeho měřítku. Sorry Jimbo snad příště.35%(9.1.2016)

Na tenhle film jsem se docela těšil hlavně kvůli jménům. Wynorski, Staci Lords a má oblíbená Dominique Swain. To je zajímavá kombinace. O ději a provedení jsem si nedělal žádné iluze. Sračkoidní béčko té nejnižší inteligence. A zklamán jsem nebyl. O tohle ale ve filmech Wynorského přeci nejde. Jde o zadky a prsa. A já pořád nechápu, proč to Wynorski dělá ve formátech, kde si tohle on ani diváci nemůžou moc užít a tak jen naznačuje. Sakra, kdyby šel ještě do levnějších (a nebo ne tak závislých a omezujících) produkcí, tak by mohli ukázat více. A jeho filmy by tak byly mnohem zajímavější. Tohle je prostě abnormální sračka (ale stylová sračka). Považte, jakýsi prehistorický žralok (ale vypadá dobře, to se musí nechat) si to plave doslova v pár centimetrech vody a dokáže se prohnat i hlínou. Navíc, když tou hlínou propluje, v dalším záběru je zase pěkně rovná a uhlazená. No která pak (pa)ryba tohle umí? Vězenkyně prchnou z vězení, schovají se v jakési chatě, ale všechny se dokáží během několika hodin minimálně třikrát kompletně převléknout. Ne, že by to nevypadalo hezky. Tedy částečně. Wynorského babský výběr tentokrát nebyl dvakrát moc kvalitní. Co jsem to chtěl vlastně říci? Jo, dostal jsem přesně, co jsem čekal. Traci (v pro děj, zápletku, pointu a závěr níjak důležité "dějové" linii) a Dominique. pravdou je, že to nemá takové kule jako Sharknado, tohle má kozy. Tedy prsa. A ne všechna vytuněná silikonem, to už je skoro zázrak. 2.5*(15.10.2016)

• LukeUp

Miluju, když Cool dává tyhle totální odpady, u kterejch nevíte, jestli se smát nebo brečet nad tím, že tohle někdo dokázal vytvořit. Žraloci jedoucí lesem v bahně, casting jak do špatnýho porna a česká distribuce to totálně dorazí naprosto krutym překladem filmu. Chtěl jsem dát 5 hvězd, ale zachoval jsem soudnost a objektivitu. Skvělý! :DDDDD(9.8.2019)

• ASPHALT

Tak toto byla zase šichta ! Pro mne "nejhrůznější" film co jsem tento rok shlédnul....ale ne co do strachu, ale co do obsahu žaludku,který zde Jim Wynorski a jeho parta vyvrhla.Dialogy jsou tak stupidní, jako by je psal absolvent pomocné školy a ještě ji nedokončil..."herečky" jsou snad posbírané z Arkansaských bordelů a co se týče dějové linky a "žraloků" brouzdících lesem,cestou necestou coby výkonné "frézo-bagry", no nad tím už člověku přestává rozum stát.Doporučuji producentům aby přestali hulit a raději peníze dali potřebnějším a režiséru ,aby si přelouskal znovu biologii či přírodopis a šel raději čistit Arkansaské lesy, protože bych se nedivil, kdyby jej odvezli bílou dodávkou s modrými pruhy tam,kde většinou lidé nedobrovolně zpytujou svědomí. 0%(20.12.2017)