Elizabeth pracuje ako testujúca užívateľka novej "web chat" siete The Den. Počiatočná nuda spojená s komunikáciou s akýmkoľvek užívateľom alebo užívateľkou z celého sveta sa razom mení po zmiznutí jej priateľa Damiena. Keďže polícia je bezradná, Elizabeth sa púšťa do hľadania svojho partnera za pomoci kohokoľvek, online pripojeného na novovytvorenej sieti. S odstupom času si však začína uvedomovať, že to ona sama sa ocitla v pasci. Je skutočne pripravená postaviť sa tvárou v tvár narušenému psychopatovi? (*CARNIFEX*)

pyzma84

Naozaj dobrý nápad, ako stráviť príjemný a užitočný víkend, partia priateľov na "čete", občas pokec s úchylákmi, magormi a sem-tam s vrahmi. Celkom si cením námet, ale celkovo mi to nejak nesadlo, pár trhačiek tam síce bolo, ale trapnosti typu - naháňa ma vrah, tak utekám s kamerou, idem navštíviť kamošku, jasné, to si musím nahrať - to nejak ubili. ()

KcarlosK

Tak to se hodně nepovedlo. Sociální experiment spočívající v kecání po netu? A s grantem? Ale prd. A dál. Vychcíplá holčička kosí jednou tak těžký chlápky jako Rambo. Všichni jsou neustále online a to i venku či na cestě někam. A hlavně - jak se po netu zjistí bydliště? Že si pro všechny tak rychle a najisto přišli. Všechny postavy se chovají jako idioti. Lidi mizí, mrtvoly se vrší, litry krve všude. A přesto policie dělá, jako že pohoda. A takhle se dá pokračovat ještě dlouho. ()

lineker

Found footage posunutý o další level. Kdepak kamera. Nyní vám stačí laptop webka a slušná sociální síť. No i když slušná? Proč ne? ()

tXtX

Zaujímavý kyber triler postupne transformujúci sa na found footage Hostel. Vôbec to nebolo zlé, no miestami chýbala logika (ako môže útle dievča premôcť niekoľko silných, dospelých chlapov jedného po druhom.. nesrandujte prosim vás) 3* ()

vrch07256732

Krátko pred The Den som videl Unfriended - tam bola web Psycho hororová stránka dotiahnutá ad absurdum. Tu to začína akože web kamerou a čučaním do monitora, ale potom sa dej rozbehne do exteriérov snímaný akože web kamerou či mobilom - no skrátka to celé padne do otravného FF Kamera módu čoho sme tu mali dosť. Niektoré zábery dokonca nemohla nasnímať jedna osoba z uhlu akým boli nasnímané - logická chyba, ale v prospech väčšej akcie ako u Unfriended. celkovo v závere to die dosť do akcie, ale bohužiaľ sa vytratí ta web atmosféra strachu. Ale dobré za 4 ()

Andrew88cz

Podobných filmů s touto tématikou jsem již viděl spoustu, ale toto řadím mezi TOP stejně jak např. Searching. Hodně se mi líbilo jak se pracovalo s kamerama skrz notebooky, mobily... a tam, kde jinde je toto spíš ku škodě, zde mi nahanelo o to větší hrůzu a napětí z filmu a hltal jsem film od úvodu až do konce. (8/10) ()