Unesení vetřelci

• USA Alien Abduction

Mladý Riley odjede s rodinou kempovat do "Brown Mountain" v Severní Karolíně. Oblast je proslulá neuvěřitelnými historkami a nevysvětlitelnými úkazy, kdy na tam zmizelo nejméně 27 lidí. Brzy si rodina uvědomí, že toto místo nebylo nejlepší volbou pro dovolenou... (TV Horor Film)

Va33ek

The Blair witch project odstartoval vlnu found footage. Některé se povedly a některé zase ne. Tento kousek řadím do té druhé poloviny. Klasicky nudná podívaná s téměř žádnou viditelností a nápad s UFO na mě nepůsobil, tak jak měl. Spíše mě to rozesmálo. ()

ERINYUS

Vdaka za nebojacnych autentickych autistov,autistickych ocitych svedkov,neomylne GPSky,padajuce vrany a samozrejme,a to predovsetkym, rucnu kameru.A nesviet mi uz do oci,nikdy!! ()

Svarec

Jeden z těch lepších found footage hororů. Škoda trochu neoriginálního designu emzáků a nedostatku lekacích scén. ()

pyzma84

Asi by to malo väčší účinok, keby som nemusela stále myslieť na to, že je to FF natáčaný retardom-pardon, autistom a na to, že "elieni" zásadne chodia len do Ameriky. Akože náhodou uniknutý táájny materiál sa dostal na svetlo božie a voálá, záhada je vyriešená, tak hurá do Brown Mountain, keď chcete zažiť lámanie vejpúl a cestu svetlom, veď možno nás aj vrátia späť, aby sme sa pridali k tým zarytým ufo fanúšikom a navzájom si škrábali prdele a podporovali sa príbehmi o únose a experimentoch. ()

pekos

Rozhodne si tento film nenechajte ujsť, je vhodný najmä pre sci-fi-filov. Napriek tomu, že sa jedná o nízkonákladový projekt, filmu nechýba napätie ani primerané herecké výkony neznámych hercov. Po skončení filmu nevypínajte, počkajte na celé titulky, pretože film pokračuje aj počas nich. ()

fasser

No to snad Beckerman a spol. ani nemysleli vážně. Jako milovník FF jsem se na tento snímek hodně těšil, ale takovou hovadinu nejde snad ani komentovat. No nic...počkáme si na další...jedna * za lekačku v tunelu. ()

Wiceman

Začíná to dobře, ale postupně se to přehoupne v tupou ,,zdrhačku" před hodně divnejma ufounama. Trochu jsem se těšil na něco víc. Třeba na found footage, kterej ukáže anální sondáž nebo něco takovýho. Bohužel jsem se nedočkal a místo toho celej film sleduju rodinku, která místo toho, aby pomohla svýmu členovi, kterýmu hrozí nebezpečí, vše točí na kameru a nebo prachsprostě zdrhaj. No rodinka k pohledání fakt že jo. Nebýt celkově zajímavýho nápadu found footage hororu s mimozemšťanama, nedosáhlo by hodnocení ani na ty dvě hvězdy. Dvě hvězdy a to s dost velkym chlupem. ()