Maso pro zámeckou paní

• Španělsko Killer Barbys (více)

Známá rocková kapela se vrací pozdě v noci z koncertu domů. V pustém lese mají poruchu na autě, ale naštěstí jsou nablízku jednoho starého hradu. Ochotný správce hradu jim nabídne nocleh, protože tak pozdě v noci je oprava vyloučena. Nikdo z kapely však netuší, že právě přijali pozvání do pekla. Čeká je nejdelší noc v životě a kdo bude mít štěstí, tak se snad dožije rána. Na hradě totiž sídlí sám ďábel! Na to ale členové kapely přijdou příliš pozdě. (Vapet Production)

Silverluv odpad!

FIlm úplně na nic a totálně o ničem. Viděl jsem to v originále a vrcholem všeho byly ty španělsko-anglické dialogy. Nechápu, nerozumím, neřeším, nepátrám. Debilní odpad, ztráta času. ()

bubun

Ukrutný film, ve kterém je od začátku všechno špatně. Kamera, střih, herecké výkony, scénář, dialogy... prostě úplně všechno, na co si vzpomenete. Přesto mu musím dát plný počet, protože pokud mi do toho něco nevleze, tak mi tento film přidal několik let - nasmála jsem se jako už dlouho ne. Hlavně musím zmínit nedosažitelný český dabing, něco takového bych si nevymyslela ani ve snu. Jedna z prvních scén: punková kapela Killer Barbies jede ze štace na štaci dodávkou, kde se po cestě spolu různě muchlují, z kazeťáku řve nahlas rock. V tom jeden z mladých rebelů pronese: "Mám hlad - Sharon, udělej nějaké chleby...." - V tomto okamžiku si mne film získal a zůstalo tomu tak po celou dobu jeho trvání, včetně scén s liliputy (každý správný film by měl obsahovat několik), přes velmi dlouhou masturbaci hraběnky až k nekonečnému sexu dvou z "muzikantů" na zadním sedadle dodávky, při kterém dvojce liliputů vymění plastikové barbíny zavěšené na okně za vycpaného netopýra, na což souložící dívka zareaguje až po chvíli křikem:"Netvor! Démoni!"... Spoiler: při bližším ohledání dojdou k závěru, že jim neublíží a dlouhovlasý mladík za minutu prohlásí: "Je to loutka." Všudypřítomná hudba (ať už šlo o skutečné skladby, např.rockové či příbuzné, nebo o výtečný klavírní doprovod, který zněl, jako když tříletému dítěti ukážete poprvé klavír a dovolíte mu do něj svévolně třískat) dokreslovala onu báječnou atmosféru a mnohokrát mne rozesmála, aniž by se ve filmu cokoliv podstatného dělo. Úžasný gay-muzikant se svou spisovnou mluvou a uměním obsluhovat parní válec dělá ve filmu i pro film mnoho, i když jsem si původně myslela, že půjde jako první. ()

rudeboy odpad!

Nezabudnuteľný (ne)filmový zážitok. Stroskotali všetky filmové atribúty: herci, hudba, výprava, réžia i scenár. Ak chcete vidieť naozaj zlý film, tak tento odpad je to čo hľadáte. Mimochodom tak ako väčšina som sa aj ja na tomto filme osral, keď som si ho požičiaval vo videopožičovni a čakal som nejakú kultovú pecku. Teraz sa tomu s kamošmi len pekne nahlas smejeme :-) ()

Haymar odpad!

Sem zkrátka nepoučitelněj a dobře mi tak...když furt čumím na podobný zhovadilosti! A že toto byla opravdu "výjimečná podívaná" (to není poklona!!) ()

willis

Levný horor. Amatérský, nelogický, zmatený. Abyste se u něj bavili, tak musíte vypnout mozek.. nebo si nechat udělat lobotomii. Já udělal to první. ()

cuchillo

Tady se tak těžko hodnotí. Film sám o sobě je hrozná sračka - příšerný příběh, hororové herecké výkony ... ale když máte možnost zhlédnout film v rámci Otrlce naslepo, přidáte český dabing, tak je o zábavu postaráno. Proto dávám tři. ()

Iva8bitova

Španělska holčičí punková kapela může být vděčná za tenhle propagační snímek od Jesuse Franca. Franco bohužel už v době natáčení snímku měl své stěžejní pubické období s Linou Romay za sebou. ()

mourinho

Pokud je něco tak debilní, že to dokáže rozesmát (byť nechtěně), je to jistá polehčující okolnost. Proto ta jedna hvězda. ()

Ajvngou odpad!

Když jsem si to ve videopůjčovně stejně jako POMO půjčoval za 30,- a na zadním obalu jsem nadšeně četl hlášku: "legendární horror". Natěšením, že jsem objevil nějakou skrytou perlu se mi prsty u nohou zkroutili do tvaru půlměsíce. Po zhlídnutí do poloviny jsem nevydržel a musel jsem TO vypnout neboť hrozilo akutní selhání srdce (postelovo-mikrobusové scény) a z neustále nevěřícně otevřených úst začali vycházet sliny. No bída, co si budeme povídat. Pravda ale je, že na tenhle film jsem nikdy nezapoměl. ()

dwbmb

Nemůže to být odpad, protože film rozhodně není zbytečný. Je to film tak moc tragický, že se od začátku do konce stěží přestanete smát. V kombinaci s naprosto nepovedeným českým dabingem je to jeden z nejzábavnějších filmů, na kterých jsem kdy v kině byl. Festival otrlého diváka 2014. Vhodné pro heterosexuálního muže: ano (slušná dávka full frontalů) ()

JimDeNiro odpad!

Tak tenhle trash si pamatuju, že to obráželo videopůjčovny a bylo to stále vypůjčené.. Pak jsem se k tomu dostal, no hrozná zhovadilost. Půjčovné bylo kolem 26,-Kč, ale film o hovně.. Paradox, že si to stále pamatuji a je to tak zhruba 20 let :D Nějaká čubka na zámku vždy někoho ošukala a pak zabila :D :D :D Prosím již nikdy více... ()

Kennedy_R odpad!

Neskutečná kravina. Kamarád mě tehdy varoval, ať si to nepůjčuji. Nejtrapnější je scéna na konci, kdy parní válec (nebo co to vlastně bylo) přejíždí zlosyna a jeho hlava ještě stihne vykřiknout: "zkurvysyne". A to na obalu bylo uvedeno, že jde o nejlepší španělský horror. ()

Lurtz37 odpad!

Odpad berte jako vyznamenání, sračka, u které se člověk královsky baví. Otrlec nezklamal. Mariangela Giordano je kus! ()