Reklama

Reklama

Recenze (4)

angel74 

všechny recenze uživatele

Giovanni Veronesi natočil pohodovou letní vztahovku, u níž se nemusí moc přemýšlet a zároveň dokáže příjemně zpestřit večer. Absolutně mě fascinoval představitel hlavní role Fabio De Luigi, kterého jsem doteď vůbec neznala. Svůj nesporný komediální talent naplno rozjížděl zejména v okamžicích, kdy v důsledku nepatrných psychických traumat přicházel o hlas. To jsem se fakt hodně chlámala. Přitom jsem si ale stačila uvědomit, že tyto scény by úplně ztratily kouzlo, kdyby byl film dabovaný. (75%) ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Taková nenáročná italská pičovinka o ničem, která ale nenasírá, navíc ty spoře odděný sexy italky, to je příjemné plus filmu. ()

Reklama

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

klasická jednoduchá,groteskní, italská komverzačka.Plná pitoreskních postaviček.Když ženská rozhodne že si chlap užil dost..... a šmyk.. problém je i 180 stehů... .Neříkám já ,ale ten advokát.Myslím,že scénář vlastně popsal chování kudlanky nábožné:přilákat,použít a sežrat. ()

W.Wicki.W 

všechny recenze uživatele

Film se mi líbil, jen hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická, ale to je pouze můj názor .... každopádně Fabio de Luigi válí ve všem... za mě 4* ()

Galerie (39)

Reklama

Reklama