Reklama

Reklama

Pouze přátelé

Ukázka z filmu 5

Obsahy(1)

Právnik Francesco (Fabio De Luigi) a veterinárka Claudia (Laetitia Casta) sú už dlho veľmi dobrými priateľmi. Nie sú medzi nimi žiadne tajomstvá – až kým nepríde Giovanni (Adriano Giannini) a Claudia sa nerozhodne vziať si ho. Francis si uvedomuje, že priateľstvo medzi mužom a ženou nie je tak jednoduché, ako si doteraz myslel. (Arsenal83)

(více)

Videa (10)

Ukázka z filmu 5

Recenze (4)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

klasická jednoduchá,groteskní, italská konverzačka.Plná pitoreskních postaviček.Když ženská rozhodne že si chlap užil dost..... a šmyk.. problém je i 180 stehů... .Neříkám já ,ale ten advokát.Myslím,že scénář vlastně popsal chování kudlanky nábožné:přilákat,použít a sežrat. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Giovanni Veronesi natočil pohodovou letní vztahovku, u níž se nemusí moc přemýšlet a zároveň dokáže příjemně zpestřit večer. Absolutně mě fascinoval představitel hlavní role Fabio De Luigi, kterého jsem doteď vůbec neznala. Svůj nesporný komediální talent naplno rozjížděl zejména v okamžicích, kdy v důsledku nepatrných psychických traumat přicházel o hlas. To jsem se fakt hodně chlámala. Přitom jsem si ale stačila uvědomit, že tyto scény by úplně ztratily kouzlo, kdyby byl film dabovaný. (75%) ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Taková nenáročná italská pičovinka o ničem, která ale nenasírá, navíc ty spoře odděný sexy italky, to je příjemné plus filmu. ()

W.Wicki.W 

všechny recenze uživatele

Film se mi líbil, jen hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická, ale to je pouze můj názor .... každopádně Fabio de Luigi válí ve všem... za mě 4* ()

Galerie (39)

Zajímavosti (1)

  • Celý film bol natočený v Apúlii, presne v Trani. Natáčanie začalo 30. augusta 2013 a trvalo 7 týždňov. (Arsenal83)

Reklama

Reklama