kolemjdouc

klasická jednoduchá,groteskní, italská komverzačka.Plná pitoreskních postaviček.Když ženská rozhodne že si chlap užil dost..... a šmyk.. problém je i 180 stehů... .Neříkám já ,ale ten advokát.Myslím,že scénář vlastně popsal chování kudlanky nábožné:přilákat,použít a sežrat. ()

W.Wicki.W

Film se mi líbil, jen hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická, ale to je pouze můj názor .... každopádně Fabio de Luigi válí ve všem... za mě 4* ()

angel74

Giovanni Veronesi natočil pohodovou letní vztahovku, u níž se nemusí moc přemýšlet a zároveň dokáže příjemně zpestřit večer. Absolutně mě fascinoval představitel hlavní role Fabio De Luigi, kterého jsem doteď vůbec neznala. Svůj nesporný komediální talent naplno rozjížděl zejména v okamžicích, kdy v důsledku nepatrných psychických traumat přicházel o hlas. To jsem se fakt hodně chlámala. Přitom jsem si ale stačila uvědomit, že tyto scény by úplně ztratily kouzlo, kdyby byl film dabovaný. (75%) ()

Enšpígl

Taková nenáročná italská pičovinka o ničem, která ale nenasírá, navíc ty spoře odděný sexy italky, to je příjemné plus filmu. ()