Životní role Martina S. (S01E10) (epizoda)

Komedie

Česko, 2014, 7 min

Marek Najbrt

Tomáš Hodan

Midi Lidi

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

"To je vůl. On to řekne v seriálu, ty vole, a ještě blbě." Martin Stropnický je v roli ministra obrany dokonalý, nesmysly v ní plácá naprosto prvoligově a tu Thálii za ni dostal oprávněně. Jen nechci vidět, až se jednou dozví, že to nebyla role, ale skutečnost. Ale možná mu to nikdy nedojde. Snad se do té doby pod jeho vedením rozklad naší armády ještě více neurychlí. Tohle bude ještě těžká práce, Toníku.(21.10.2016)

Jo, tohle bylo opravdu výstižný a dobrý. I já dřív, nezávisle na tomhle seriálu, jsem říkal, že Stropnický tu roli hraje dobře.(7.3.2018)

Smál jsem se celou dobu,ale musím se přiznat,že nechápu,co lidem na Martinovi Stropnickém tak vadí.Potom,co vedl obranu hrdý majitel modré knížky Baudyš,jehož ochranka se pokusila sestřelit jeho speciál nad Stockholmem a později barová zpěvačka,jsem očekával,že ministerstvo přebere bývalá prostitutka,herec a šéf divadla je spíše zlepšení.(30.12.2016)