Cykloblanka (S03E06) (epizoda)

Komedie

Česko, 2015, 7 min

Jaroslav Fuit

Midi Lidi

"Všichni vědí, že největší ekoteroristi jsou cyklisti." A tak jim uděláme workshop v největší kryté cyklostezce na světě. Skvělý nápad, Tondo, ale Ťoky Ťok si myslí, že bez tebe bude tendr na mýto levnější. To je ale zmetek. Já si tedy nemohu pomoct, ale díly, ve kterých se Tondovi nezdaří jeho všivárny, mi připadají takové slabší.(1.12.2016)

Tonda Blaník a jeho tým potopí ministra Ťoka,aby ho následně zase dostali zpátky na koně za pomoci tunelu Blanka,což je evidentně Toníkův tunel nejoblíbenější.Tentokrát jsem u hodnocení hodně váhal,chtěl jsem původně udělit jen tři hvězdičky,ale byl jsem přemluven závěrečnou redfordovskou scénou na 4*-.(13.1.2017)

Už už jsem si myslel, že to bude normální epizoda, ale to se nakonec změnilo a že další potencionální zápletka na obzoru? Tondovi se něco nepovedlo a určitě nezůstane u toho, aby to jen tak nechal.(10.3.2018)

• - Písnička, která hraje ke konci epizody, je „Raindrops Keep Fallin' On My Head“ od B. J. Thomas. (Bioscop)