Zero Tolerance

Thajsko, 2015, 89 min

Wych Kaosayananda

Dan Bewick
  • silentname

Je to skutočne bieda tento film. Nič originálne tu nie je a ani akcia nie je najlepšia. Občas je fajn, keď sa z Johnyho stane tvrďák, ktorý dokáže skutočne urobiť maximum pre to, aby pomstil svoju dcéru. Ale to nemení fakt, že ide o biedny film, ktorý absolútne neťaží z ničoho. Johnny mi strašne pripomína Briana Millsa skríženého s Johnom Wickom, no nemá z nich nič, čo by ťahalo film niekam. Lokalita je zaujímavá, nakoľko ma nenapadne film, ktorý sa odohrával v Thajsku alebo Vietname, no to je málo na to, aby som to výrazne pochválil. Celkovo sa na to pozrieť dalo, ale nemení to fakt, že tu máme zlý film. Ale po tom, čím som si už tohto roku prešiel, tak to bolo znesiteľné.(15.10.2015)

• Rominator

Ve vodě je nalezena mrtvá dívka a detektiv Peter (Sahajak Boonthanakit) jí identifikuje jako Angel. Kontaktuje otce, kterým je kamarád Johnny (Dustin Nguyen) a nabídne mu pomoc při hledání pachatele... Gary Daniels (Sammy) a Kane Kosugi (Kane) jsou naprosto nevyužití a dlouho se nezdrží. Scott Adkins (Steven) se ve filmu objevuje sporadicky a do děje nikterak zásadně nezasáhne. Člověk se tomu nemůže moc divit, protože Zero Tolerance (2015) je sestřih filmu Angels (2012), který byl promítán pouze ve Vietnamu. Adkins byl přidán, aby se mohlo na zahraniční trh a jeho jméno se objevilo v titulcích a na plakátě. Dějově neopodstatněný, choreograficky nezajímavý, souboj Nguyena s Adkinsem už asi nemol být natočen z větší blízkosti, protože pak by nebylo vidět vůbec nic. Nekompromisně brutální byla scéna, kdy samotný Nguyen vyčistí celý klub.(22.11.2015)

• Lacike

Dustinovi Nguyenovi zabili dceru a tak sa spolu so svojim kamaratom vydava na cestu pomsty. Lenze netusi kto ju zabil a tak strávi väcsinu filmu nudnym patranim, ktore je prerusene par fadnymi prestrelkami a zakoncene grandiozne slabou bitkou so Scottom Adkinsom. Ta bitka ma jednoduchu choreografiu a aj ked pôsobi drsne, tak je natocena dost neprehladne. Kazia ju velke detaily a bleskovy strih rovnako ako prestrelky. Znova tu mame priklad filmu, ktory láka na mena hercov, ktori sa vo filme mihnu a absolutne nic nepredvedu. Takze kto vdaka obsadeniu spickovych bitkarov ocakava kopu bitiek, tak nebude sklamany ale doslova nasraty. Daniels alebo Kosugi sa vo filme len mihnu a trapne zhebnu. Jednu hviezdicku davam za brutalitu s ktorou sa nesetri, ale to je tak vsetko a film nestoji ani za jedno pozretie. 2/10.(12.10.2015)

• iXtr3m3

Aj tie dve hviezdy sú len z milosti, pretože na to, akých fighterov do filmu dostali, tak to bola slabota. Gary Daniels už dávno nehrá ani len béčka, to je OK, aj keď je ho škoda, Scott Adkins kolíše medzi béčkami a céčkami, ale Kane Kosugi, syn slávneho Shô Kosugiho, ten je celkom iná trieda a predsa ho tu dostrihali, v podstate mu to pokazili. Škoda.(10.8.2019)

• Wacoslav1

Neuvěřitelné! Tenhle brak má výstižnej název a můj postoj k němu bude úplně stejný, takže Nulová tolerance!!! Ono holt z hovna bič neupleteš a nezapráskáš s ním už ani náhodou. Jinými slovy z Vietnamského dramatu neuděláš Thajský akční film. Že mi nerozumíte? Ale rozumějte nemusím ani dobře umět Anglicky, nemusím ani vidět původní verzi tohoto filmu Angels z roku 2012 (ups vlastně pardon právě jsem převážnou část z ní viděl, když jsem koukal na tohle) ono stačí jenom čeknout IMDb a dát si všech pět dohromady, aby bylo jasný k čemu, že tu došlo. Ten mantáckej ťaman Kaosayažumpananda nebo jak se ten kokot jmenuje provedl už vážně nemyslitelné. Vsadím se klidně o celou svou poslední výplatu z České pošty, že si prostě vzal už cca hodinu natočeného materiálu z již zmíněného filmu Angels a k němu už pouze dotočil pár scén z Adkinsem. Což je zjevné, páč Adkins po celej film vůbec není v interakci z ostatníma postavama a všechny scény s ním působí jako dotočené navrch a nesouvisející z předchozím dějem. Jako příslovečný vrchol kopce sraček pak působí kratičká účast dalších hvězd, který nepředvedou absolutně nic. Konkrétně Kosugi chcípne hned na začátku a Gary Daniels se rovněž na chvilku mihne, aby taky předvedl naprostej prd a vořech a navrch zařval tou nejtrapnější smrtí jakou si vůbec dovedete představit. Takže prosím neberte tohle jako Adkinsovku. Sem je Adkins jenom dodatečně přifařenej, aby se nalákalo na jeho jméno, jinak by to v životě neprodali. I jemu se to zřejmě vyplatilo... Já jsem naprosto konsternován byl jsem v poslední době v DTDVD tvorbě přinucen brodit se pěkným svinstvem, ale tohle mi vzalo i poslední naději tady teprve dostává opravdu pravý význam slovo R.E.C.Y.K.L.A.C.E. Něco takovýho si dovolit to už je opravdu vrchol a těžká zkouška nervů a trpělivosti všech fanoušků kdysi podařených béčkových akčňáků. Tohle je čirý zoufalství, výsměch, plivanec do ksichtu, urážka nejvyššího ražení, ODPAD největšího kalibru!!!!! No dobrý docházejí mi slova. Díky za tuto zkušenost. Nejeblo mě z ní a už to nikdy v životě nechci znovu vidět.0%(14.10.2015)

• - Wych Kaosayananda sa v jednom rozhovore vyjadril, že pôvodná snímka Angels bola viac dráma. Vďaka rozsiahlym dotáčkam ju prerobili na svižný akčný film. (ywo666)

• - Film bol najprv natočený pod názvom Angels a uvedený vo Vietname. Neskôr sa ale k nemu robilo množstvo dotáčok a celý dej sa prestrihal, čím vznikol nový film so súčasným názvom Zero Tolerance. (ywo666)

• - Scott Adkins (Steven) a Kane Kosugi (Kane) sa v pôvodnom filme Angels vôbec neobjavili. Všetky ich scény vznikli až dotáčkami. (ywo666)