Ohnivé tornádo

(TV film)
  • USA Fire Twister (více)

Nastražená výbušnina zničí cisternu u Los Angeles. Po výbuchu vznikne ohnivé tornádo, které se nezastavitelně řítí městem a likviduje ho. Skupina aktivistů ho chce zastavit. Zjistí přitom, že tornádo nevzniklo náhodou... Parta aktivistů se chystá v Los Angeles vyvěsit transparent proti naftě na cisternu u města. Na cisterně je však připevněna bomba, po jejímž výbuchu se na ně začne valit ohnivý twister – tornádo tvořené ohněm. Barbie, Carla, Jason a Scott se schovají do tunelu a nic se jim nestane. Když vylezou, vidí v dáli ohnivé tornádo pohybovat se městem a rozhodnou se varovat místní obyvatele. Náhle do nich začnou střílet lidé, kteří připevnili výbušninu na cisternu. Skupině se s pomocí místního pracovníka Anthonyho podaří z místa ujet a zamíří k tornádu...
Tornádo se už dostalo do města, bere s sebou lidi a ničí majetek. Skupinka zachrání matku s dcerkou, pak je ale najdou střelci a chtějí je zabít, aby nemohli být identifikováni. Firma SINKO vlastnící cisternu vyrábí eko paliva. Její ředitel Mitch Garber řekne novinářům, že parta aktivistů jsou teroristé, kteří upevnili na cisternu bombu a rozpoutali tornádo. Ve skutečnosti to byl on, kdo si najal zabijáky, aby nechali cisternu vybuchnout. Zabijáci zatím partičku aktivistů dopadnou a chtějí je zabít... (TV Prima)

oskiii

Déčkový ochotník C.V. Dien v roli myslitele a zachránce. Co mě zaujalo byl fakt, že scéna s listím, poté s autem a dále s poštovní schránkou, se odehrávala ve stejné ulici. Pokaždé se však ulice zázračně obnovila. Výborné bylo i interview s ženou a miminem :D Jinak plno nelogičností napříč celým filmem. Doteď nevím, jestli tahle sračka je tak úmyslně špatná, nebo tvůrci neměli peníze. ()

NikiVai odpad!

Tak toto bylo hodně pitomoučký. Námět. kamera, triky, dialogy, herci, bohužel i český dabing, no celé zlé. Jako jestli to měla být komedie, tak jo, občas jsem se fakt od srdce zasmála, ale protože to byl akční katastrofák, tak v němém úžasu nemám co říct. Snad jen "My ti to natřeme smogzillo!" :))) ()

Totnkopf odpad!

Myslím, že i pohled na rostoucí trávu je akčnější, než tento film. "Hele, to je bomba.." "A co jako?" "Utíííííkeeeejtéééééé". Celý je to nějaký zvrhlý a děj se vyvíjí moc rychle. Je to nezáživné a to prosím pomíjím to, že celá pointa filmu je jedna velká kravina. Tady by ani výbuchy Michaela Baye nepomohli. Herecké výkony jsou příšerné a kameraman byl zřejmě první jouda, kterýho potkali. Efekty nejspíš stáhli z Youtube a zasadili do filmu - jo, přesně tak to vypadá. A nebo má pan co to dělal šedej zákal. Kdo neuvidí neuvěří, kdo uvidí, neuvěří taky. ()

Beginek87 odpad!

Budu komentovat v reálném čase jak na to koukám, tak se nedivte, že to bude spíš popis mých emocí v jednotlivých částech filmu. Krom toho, že od první minuty znám konec filmu, už na začátku jsem u vytržení, vyhodíme plynojem do vzduchu a voila, ohnivé tornádo, které nezaniká - a tady nastává hlavní a nejdůležitější moment - a šup, "sexy zabijáci" jdou po našich skvělých protagonistech :D Je pak logické, že naši borci vezmou auto a vydají se na pronásledování tornáda, které si vesele pustoší město, ale nikdo si toho nevšiml :D Teda až na zametače listí, kterému shoří list....no a pak shoří i on sám :D Všichni víme, že je přece ctí každého, kdo ohnivé tornádo nezpůsobí, že ho považuje za svůj problém a tudíž nemá potřebu volat erudovanou pomoc...snad pomůže jen to, že naše tornádo "chodí" jen po silnicích, slušně vychovaná potvůrka :D Slušně vychovaná potvůrka není zřejmě tak slušně vychovaná, páč právě spolkla vozík z horské dráhy a zapálila celý zábavní park....a pár baráků...a uvařila vodu v jednom rodinném bazénu, kde si udělala polévku z ponořeného domorodce. Vsuvka - mobily se zásadně pokládají na zem a prostřelují :D Naše potvůrka reaguje na jakýkoliv zdroj tepla....který to uzná za vhodné :D Ale jakmile se objeví v záběru plamínek, tornádo přijde, na to vemte jed. Borec vymyslí skvělý plán na likvidaci tornáda...jednoduše se odpálí přímo ve víru. Bohužel už se nedozví, že to nevyšlo :D Ale ostatním to přijde jako skvělý nápad, tak začnou shánět silnější výbušninu. Hasičská cisterna naplněná benzínem a kufřík s C4 nejlépe naplní skutkovou podstatu nápadu. Tady uvedu malé varování pro všechny kutily....když začnete stříkat benzín z hasičské proudnice, vytryskne pouze plamen, bez jakéhokoliv zdroje, bez jiskry, bez důvodu - tohle doma rozhodně nezkoušejte, už jen proto, že ohnivé tornádo na vás dostane extrémní chuť. No ale je to jedinej způsob jak ho odlákat od požírání města na vámi zvolené místečko. Tomuto filmu během jeho vysílání dnes na Prima COOL stouplo hodnocení z 0% na 6%, jen proto, že nějaký šikula tomu dal 1* .. asi měl radost, že to dobře dopadlo :D No já nevybočím z řady a přesto, že jsem si to náramně užil, zavrhnu to jako odpad, poněvadž i reklamy na vložky, které byly vysílány v průběhu, mají lepší scénář, kameru, střih, herecké obsazení a, světe div se, i speciální efekty :D 0% - ale poctivejch a zaslouženejch :D ()

copterfish odpad!

Doufal sem že se to udrží na nula procentech,ale už je to na sedmi.No aspoň sem si to vyscreenshotoval když to ještě mělo unikátních 0%.Ten film je sračka všech sraček,má to snad nejhorší efekty co sem kdy viděl a viděl sem to jenom do půlky,víc bych nedal,to už by mi asi vykrvácely oči. ()

Svorli odpad!

Už od začátku naprosto nesmyslný film,efekty jsou tak mizerné že i pětileté dítě by to zvládlo lépe,scénář snad psal někdo nejspíš na mol opilí.Výkony herců byli naprosto dementní a nepřiměřené situaci.Odpad je ještě velice lichotivé ohodnocení tohoto naprosto idiotského počinu. ()

vafla05

Z môjho pohľadu je to taká blbosť až ma to bavilo. Odporúčam tento film pre ľudí, ktorí sa dokážu naň pozerať z tej humornej stránky ako ja. Efekty musel robiť neskutočný ale neskutočný amatér a som za to vlastne aj rád lebo som sa pri nich neskutočne pobavil. Za mňa plný počet hviezdičiek :D ()

sun.eagle odpad!

Podceňovany klenot. Upřímně nechapu proč to neslo dk kin. Meli strach aby tohle genialni veledilo překonali 12 Oscary Navrat krale či Bena Hura. Režie, scénář a prace se zvukem a strih to všechno je absolutni Top dejin filmu. Ovšem herci? Ti tenhke film pozvedaji do jine ligy. Hltal jsem kazdy vyraz jejich tváří Casper se na tuhle roli připravoval 3 roky. Stejně jako Hofman v Rainmanovi nebo Brando se chtěl se svou rolí zžít a proto skutečně pul roku utikal před ohnivym tornádem aby věděl jak hrát. A to nejlepsi na konec. Specialni efekty. Nic tak dechberouciho jste nikdy neviděli. Na teto složce pracoval tým 800 lidí. Agentura NASA propujcila trikarum svuj megapocitac ktery ma ty nejrychlejsi procesory sveta a mohli tak zvládnout pro fim vytvořit vsechy ty náročné triky. Vysledek stoji za to. Tenhle film chci na blu-ray a ve 3D. Dokonale. ()

Slash_Flash odpad!

Člověk si řekne ''Tak tohle nemůže nikdo myslet vážně.'', ale bohužel, si později uvědomíte, že tohle je opravdu film, kterému někdo dal hodiny svého vypatlaného života do tohledle. Proč? Do háje, proč? Vizuální efekty vyhrabené s hajzlu, herecké výkony na úrovni školního divadla základní školy, kameru držel snad děda s Parkynsnem a pane bože, ty zápletky? Jedná se o jedno velké klišé. A ta logika? Ohnivé tornádo projde přes jadernou elektrárnu. Víte co se stane? Že bouchne? Haha.. Kde pak. Přeci se roztopí jako zmrzlina na sluníčku. No twl, tohle byla jízda. ()

Lada1962

Ideální film když popíjíte s kamarády, garance záchvatů smíchu. Další 2 hvězdičky jsou za nečekaný zvrat s golfovou holí ()