Při udělování cen Swedish Guldbagge Award 1976 získal film ocenění za nejlepší snímek a nejlepší herečku v hlavní roli (Margaretha Krook).(24.9.2011)

Konina, blbost, šílenost, hovadina. Strhat tuhle švédskou bláznovinu je rychlé a snadné. Mnohem zajímavější může být vystopovat, proč vůbec film vznikl. Měla to být satira na švédský vězeňský systém? Nebo skutečně "jen" fraška? Začátek poulíte oči, pak lapete po dechu, ke konci celkem spokojenost. Ono slyšet Josefa Dvořáka v prakticky jediné filmově dabingové roli, to taky není k zahození. Trochu to natahovaly ty v originále zpívané písničky. Takže to nakonec asi fakt byl televizní kabaret, to by ten Dvořák k tomu seděl. Hodnocení není subjektivní, to bych dal o 2* míň.(1.1.2018)

• sator

Jediný dabing Pepi Dvořáka (ředitel věznice)...na půl cesty mezi dada a špatnou komediíí...(14.4.2019)

• argenson

Hodnotit si netroufám, na to si moc málo pamatuju (běželo v ČT někdy počátkem 90. let), ale nezapomněl jsem ojedinělý zážitek z filmového dabingu Josefa Dvořáka.(12.7.2012)