Cherry Tree

David Keating

Brendan McCarthy

Eleanor Bowman

John Walsh

Vůbec to nebylo tak špatný, jak by se podle hodnocení mohlo zdát. V podstatě takový malý, ale celkem temný horor, jenž svým námětem jakoby vypadl z nostalgických osmdesátek. Spolek čarodějnic se chystá k nekalostem a posloužit jim má mladá holčina se svým budoucím dítětem. Čekejte spoustu stonožek, něco z gore i klasických masek a hlavní záporačku, co ksichtem evokuje nepříjemnou Béatrice Dalle z brutálního masakru Inside. Navíc je tu několik pěkných mordů, jedna vyvedená lekačka, závěrečná transformace a nulový prostor pro humor. Suma sumárum - levný, ale celkem dobrý.(29.7.2016)

Dve sa mi zdá málo, štyri zase veľa. Žiadna veľká pecka, ale v pohode sledovateľný, malý a príjemný hororík o študentke, ktorá uzavrie pakt s čarodejnicou, čo neskôr samozrejme oľutuje. Herci v pohode, nakrútené je to pekne, scenár slabší, no nuda sa vďaka krátkej stopáži nedostavila. Film zachraňujú predovšetkým kvalitné masky a gore, ktoré sa však dostaví až v závere. Kvalitných čarodejníckych hororov však nie je veľa, a tento pokladám za jeden z tých lepších.(26.3.2016)

Příjemná záležitost, která zase po delší době přichází s čarodějnickou tématikou. Sice se ze scénáristického hlediska nejedná o nic světoborného, ale film dokázal vytvořit slušnou atmosféru, čarodějnické obřady měly něco do sebe a se závěrem přišlo hodně dobré gore i kvalitní masky. Možná by se dalo brblat, že to nepřišlo dřív, ale pak by to nemělo takový efekt. Bavila i dvojice hlavních hereček a v případě Anny Walton nechápu, že není obsazována víc. Potěšil a vlastně i rozesmál podařený konec, takže za mě palec nahoru. 75%(18.7.2016)

Hrdinka se snaží zachránit otce z vážné choroby tím, že uzavře dohodu se spolkem čarodějnic. Horor se střídavě odehrává ve školním prostředí a překvapivě to v těchto pasážích funguje více, než v těch hororovějších částech. Snímek utíká svižně i díky solidně hrajícím hercům a jen velká škoda, že se nepodařilo zasadit více záživnějších čarodějnických prvků a zajímavější tématiky. Až příliš mnoho stonožek a pořádně se něco začne dít až v poslední půl hodince, která působí spíš akčnějším dojmem, než hororovým. Moc se povedla na závěr vizáž ústřední čarodějnice, ale završení chtělo také větší originalitu. Tento malý horor stojí za shlédnutí, určitě neurazí.......6/10(11.4.2017)

Irská variace na Rosemary má děťátko jak vidno nesedne každému, ale já byl spokojený. Skvělý nápad se stonožkami, plíživá kamera, svatyně hluboko v kořenech stromu a pár škopíčků krve. Výborná oplodňovací scéna, strhávání kůže, podřezávání, naražení na kovové bodce. Tajemno a poetika italských filmů, jako by inspirováno minimálně Argentem. Fajnové. ,,Vy jste čarodějnice?"(7.8.2016)