Mimi šéf

• USA The Boss Baby (více)

Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku. (CinemArt)

Wolfis

Deti to zabaví, dospelí si to pozrú v rámci víkendovej pohody so svojimi ratolesťami, odpovedia na pár otázok ohľadom príchodu detí na svet a užijú si rodinný, pohodový animák, ktorý síce ničím veľmi nezaujme, ale ako priemer sadne v pohode. Začiatok mi trochu nesadol, potom to už bolo lepšie. /šéfovských 60%/ ()

Stevewalker odpad!

Alec Baldwin má pěkný hlas, ale tady to na mě nezapůsobilo stejně jako ve Final Fantasy, navíc Jimmy Kimmel je strašný ve skutečném světě, natož v animovaném, hrůza ()

vrch07256732

Tak toto ma neoslovilo vôbec - možno pretože som čakal úplne niečo iné - ale na jedno pozretir film pobavil, dokonca zaujal, ale 2 razy si ho nebudem púšťať. ()

GoodStenly

No kónečně, už vím jak vznikají "high manageři"... Ale jinak pěkná pí******. Za mě slabé dvě hvězdičky. PS: Minulý týden jsem to náhodou znovu viděl na HBO a zíral jsem jako šnek. Ve scéně běžícího nahého mimi šéfa, je jejho "pindík" rozpixelovaný. A teď mi řekněte, je to hyperkorektnost ze strany HBO nebo je to i na DVD. Protože to jsem zcela nechápal... :DDD PPS: Nebo, se bojí filmové společnosti, obvinění ze šíření digi pedofilních obrázků...? Dnes je možné všechno ()

Krystof.Nizn

Film Mimi šéf je skvelá komédia s fungujúcimi a vtipnými charaktermi. Málo ktorý film má toľko originálnych a skvele spracovaných nápadov , na druhú stranu je tu pár klišé scén. Animácia je skôr priemerná , ale neurazí. Aj napriek slabšej animácii a pár klišé scén je to skvelá komédia ktorá pobaví , za mňa 6/10. ()

trotlicek

Spousta humbuku pro nic. MimiŠéf krásně vpadne do škatulky "ničím nezajímavé animáky". Jediné, co se dá pozitivně hodnotit, je zajímavý výběr amerikánských dabérů. V podání českého dabingu to bude velkej průser! Fakt zklamání. ()

Gan.s.dalf

Animák spíše pro menší, ale zasmál jsem se. Příběh nic moc, postavy ujdou, humor dobrý. Hlavně ty animace snů jsou skvělý. Taková rodinná oddychovka. 6/10 ()

TheFilmThief

Trhlý animák s poselstvím. Lidé dávají přednost roztomilým zvířátkům před neroztomilými a uřvanými dětmi. To je pointa, dává to smysl a taky jsem se bavila. ()

JJ23

Ano, pokud jde o animaci, loutkové postavy a výrazy obličeje, je to opravdu velmi dobré. Toto však slouží poněkud hloupému příběhu o údajném novém dítěti, které přijede v taxíku, má na sobě oblek a nese kufřík k domu páru, který má již sedmiletého syna. Brzy vidíme, že nováček není obyčejné dítě (myslí a mluví jako dospělý). Je špiónem zapojeným do boje mezi organizacemi kojenců a štěňat. Vztah mezi šéfem dítětem a jeho „bratrem“ začíná být velmi hádavý, ale jak čas plyne, zlepšuje se mnohem přátelštější spolupráce obou v boji o miminka a proti štěňátkům. Akce nemá nic zvlášť originálního a je poněkud únavné ji sledovat. ()

sad12

Herecké výkony u hlavních postav = 8 z 15 || Herecké výkony u vedlejších postav = 2 z 5 || Kamera = 9 z 10 || Zvuk = 9 z 10 || Téma = 5 z 5 || Výkon režiséra = 7 z 10 || Scénář = 17 z 25 || Můj komentář: Jeden z nejdivnějších animáků, který jsem kdy viděl. Do teď nevím, na jakou skupinu byl film mířený. Film má plno narážek pro dospělé a chvilkama zase působí jako pro děti. Neberu to však jako zápor, podobně je na tom první Shrek, ten to ale lépe vyvažuje, než Mimi Šéf. Doteď mám spousty otázek, jako je ,,Jak se miminka v BabyCorpu rodí?" nebo ,,Jak se rodí štěňata ve Štěně a.s.?" a ,,Nevymřelo by náhodou lidstvo, kdyby byl o miminka 0 zájem?" Na tyto otázky bohužel odpověď nedostanu. Další problémem/kladem filmu je v záběrech s představ hlavních hrdinů. Těch barev tam je moc. Příliš moc. Není to moc příjemné na oči. Ve výsledku jde ale o hezkou odpočinkovou hloupost, vhodná na odreagování. Odnáší si ode mě 60 % = ★ ★ ★ ()

zborja

S oblekem nebo bez, každé mimi je šéf. A baliv jsem se královsky, možná i díky tomu, že ještě doma žádného nemám. ()

jlpib

Tento film je něco mezi 3 a 4 hvězdou, humor je zde za mě lepší než ve vetšině pohádek, no ale ten příběh je takový vteřinami až možná moc přehnaný, vím je to pohádka, ale měl jsem ten pocit. 4 hvězdu jsem mu dal hlavně, protože dobře pobavil, je to takový film jednou a stačí. ()

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST