Mimi šéf

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan
  • Soweek

Ač je snímek nakonec o něčem jiném než jsem čekal a snaha o originalitu tu skutečně je, musím se uchýlit k špatnému hodnocení. Animák by totouž v první řadě měl bavit, což se zde neděje. Animace jako taková je velmi nudná, řekl bych až budgetová, komediální prvky opravdu nečekejte, herecké hlasové výkony taky nepřekypují snahou. Prostě se zde není za co chytit a celým filmem se tak nějak pronudíte až na konec.(25.5.2017)

Já od téhle pohádky moc neočekávala a možná proto jsem z ní byla tak nadšená. Mně se to prostě líbilo. Bylo to roztomilé, originální a řekněte sami - kolikrát se ve filmové branži může stát, aby Alec Baldwin daboval rozkošné mimčo? Jeho obsazení bylo opravdu perfektní a moc se mi v té roli líbil. Příběh není teda nijak zvlášť složitý, ale nic jiného se od pohádky čekat nedá. Nicméně se zde trochu řeší téma, jaké to je, když do rodiny přibude nové miminko. Já se u filmu bavila a nasmála se. Takže nehleďte na průměrné hodnocení a pokud si chcete oddychnout u něčeho pohodového, Mimi šéf je správná volba!(27.5.2017)

• Sydonai

Letošní vlajková loď studia DreamWorks nadmíru zklamala. Od studia, které nám přineslo Shreka a Madagaskar jsem opravdu čekal něco průkopnického a nadmíru vtipného...nicméně přiznejme si to. Tady je všechno špatně od primitivně překroucené zápletky, naprosto předpotopního humoru až k téměř nulové originalitě. Ukázka vás díky dobrému střihu rozesměje více než celý film dohromady. Vlastně jsem se u filmu zasmál asi jen jednou. Špatné skóre.(18.4.2017)

Skvělá smršť vypilovaných gagů, která je úhledně zabalená do slušivé animace s mizivým množstvím hluchých míst. A byť je základní premisa celého snímku jasná už na první pohled, po slušně vysoustružených scénách to The Boss Baby rádi odpustíte, jelikož "Mimi Šéf" v podání Aleca Baldwina je neskutečný bourák! „Now let's see if you can listen. Give me a double espresso and find a place around here with good sushi, I KILL for a spicy tuna roll right about now.“(22.5.2017)

Solidny animak. Prva polovica, ktora je zalozena hlavne na rôznych gagoch a akcnych scenach je slabsia, ale akonahle sa rozbehne aj nejaka zapletka, tak uz to slape ako hodinky. Dockame sa aj nejakych tych pomrknuti na dospelacke filmy, ktore stoja za to. Akcne sceni su neskutocne napadite a spickovo natocene. Lepsie jak v sucasnych komixovkach. Ustredna dvojica tvori skvelu buddy dvojku, ktora sa najprv neznasa, ale potom dokonale spolupracuje. Zaporak ma diabolsky plan a k tomu tu je niekolko neskutocne vtipnych postaviciek. Teda skôr babätiek. No konci dôjde aj na dojimave scene. Skoda, ze chvilu trva, kym sa rozbehne zapletka. Ale na druhe zhliadnutie to vdaka postavam, ktore si divaka postupne ziskaju, môze fungovat lepsie. 6/10.(21.5.2017)