Mimi šéf

Marla Frazee (kniha)

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan

Solidny animak. Prva polovica, ktora je zalozena hlavne na rôznych gagoch a akcnych scenach je slabsia, ale akonahle sa rozbehne aj nejaka zapletka, tak uz to slape ako hodinky. Dockame sa aj nejakych tych pomrknuti na dospelacke filmy, ktore stoja za to. Akcne sceni su neskutocne napadite a spickovo natocene. Lepsie jak v sucasnych komixovkach. Ustredna dvojica tvori skvelu buddy dvojku, ktora sa najprv neznasa, ale potom dokonale spolupracuje. Zaporak ma diabolsky plan a k tomu tu je niekolko neskutocne vtipnych postaviciek. Teda skôr babätiek. No konci dôjde aj na dojimave scene. Skoda, ze chvilu trva, kym sa rozbehne zapletka. Ale na druhe zhliadnutie to vdaka postavam, ktore si divaka postupne ziskaju, môze fungovat lepsie. 6/10.(21.5.2017)

Výborný animák. Ten nápad je vyťažený dokonale, svet funkčný, k tomu kopy dobrých gagov a hlášok. Teda... hlavne v tej druhej polovici, ktorá už nepripomína variáciu na Detskú hru a Chuckyho. :) Navyše nemôžete nemilovať film, ktorý vtipne cituje Dobyvateľov stratenej archy. Aj slovenský dabing slušný - Maroš Kramár už druhýkrát tento rok v úlohe veľkého bossa.(23.4.2017)

Hodně povedený a nadprůměrný animák ale na konci jsem měl takový pocit, že se z toho námětu Mimi Šéfa dalo vydolovat malinko víc. Rozhodně jsem se ale v kině bavil a některé gagy byly fakt povedené. Hvězdičku navíc musím dát za ten moc příjemný a povedený soundtrack Hanse Zimmera. Příjemná podívaná! Sorry jako (22.4.2017)

Celkem vtipný animák , který se zprvu zdál velmi inteligentním pohledem na příchod miminka do již zaběhnuté rodiny s jedním dítětem a změnou jež to přináší. Pro mně bohužel se po krátké chvilce z mimina stal skutečný šéf a celé to nabralo dosti fantastický a jiný rozměr. I v tom občas padl ale fór, kterému se musí dospělák zasmát. Avšak měřeno tou hlavní optikou, tedy dětmi je film vyžadován k opakovanému přehrávání na rozdílod jiných animáků a tak soudím, že se potomstvu dost líbí. Za mně průměr. 3 dudlíky. * * *(18.12.2017)

Čekal sem maximálně průměrný animák s řadou jednoduchých a pro dospělé trapných vtipů ale toho se netřeba bát, film od prvních minut skvěle utíká a nic se nezdržuje, řada vtipů je opravdu povedená (Elvisové a Gandalf jasně vedou) a skončit to o pár minut dřív tak snad dám i 5* protože takhle sem se u animáku už dlouho nepobavil, určitě je třeba pochválit i skvělé akční scény, pokračování budu určitě očekávat.(7.7.2017)

• - Alec Baldwin, ktorý prepožičal hlas baby šéfovi, spolupracoval s DreamWorks Animation už na filmoch Madagaskar 2 (2008) a Legendárna Partia (2012). (LuiCJ)

• - V dabované verzi se již i v tomto filmu překládají některé důležité nápisy. V tomto případě velký nápis „Rodina“ při rozřazovaní mimin je ale přeložen dosti nahodile. Občas je psáno „Family“, jindy „Rodina“. (kubixix)

• - Baby šéf je piaty film od DreamWorks Animation, ktorého predlohou bola detská kniha, zároveň piaty film s potitulkovou scénkou. (LuiCJ)