Reklama

Reklama

Mimi šéf

  • USA The Boss Baby (více)
Trailer 18

Obsahy(1)

Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku. (CinemArt)

(více)

Videa (24)

Trailer 18

Recenze (296)

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Celkem vtipný animák , který se zprvu zdál velmi inteligentním pohledem na příchod miminka do již zaběhnuté rodiny s jedním dítětem a změnou jež to přináší. Pro mně bohužel se po krátké chvilce z mimina stal skutečný šéf a celé to nabralo dosti fantastický a jiný rozměr. I v tom občas padl ale fór, kterému se musí dospělák zasmát. Avšak měřeno tou hlavní optikou, tedy dětmi je film vyžadován k opakovanému přehrávání na rozdílod jiných animáků a tak soudím, že se potomstvu dost líbí. Za mně průměr. 3 dudlíky. * * * ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ja se bavil. Super pribeh (na animak), kde se sice dari propasovat nejaky to pouceni o lasce a rodinnejch hodnotach, ale prevazne tu jde o zabavu a je to skutecne zabavna jizda od zacatku do konce. Porad se neco deje, jeden for stiha druhej, nektery jsou infantilnejsi, nektery spis pro dospelejsi publikum, ale pobavit se da rozhodne u vetsiny. Postavy jsou sympataci, animace lepsi prumer a hudba fajn. Vlastne jeden z mala animaku z posledni doby, ke kterymu nemam zadnou zasadnejsi vytku. Lepsi 4*. ()

Reklama

VanTom 

všechny recenze uživatele

Nástin děje mě vysloveně odpuzoval, u výsledku jsem si pak říkal, co za kvalitní drogy to scénárista a/nebo autorka předlohy asi sypali. Rošťácká jízda bez pravidel s dominantním šéfovským miminem přetékala tolika svěžími "tripovými" ujetostmi, že ji nešlo nenávidět; na druhou stranu akci tak šíleně přepálila, až začala unavovat. Nakonec ale ani životu nebezpečná dávka rodinných hodnot (TM) neublížila. ()

Pierre 

všechny recenze uživatele

Takovou šablonu o dvou největších nepřátelích, se kterých se nakonec stanou dva největší nepřátelé, jsme viděli v mnoha dalších animovaných filmech. Tady navíc není opatřena žádnými zábavnými situacemi, pro jakoukoli věkovou kategorii. Ani za typickou grotesku se Šéf nedá považovat. Tříkrát jsem se uchechtl, ale jednou na tom měl podíl český překlad (kdo viděl, ví na co narážím.) To je hodně málo, když o nic jiného než zábavu zde prakticky nejde, protože je už od začátku jasné, jak to dopadne a je to úplně bez nápadu. Šéf je vlastně jen jeden z těch animáku, co mají za cíl pouze prodat pár hraček se značkou a pak se ještě svést na pokračování. Jenomže, ani dětí přece neocení jedno velké NIC, i přesto, že se to NIC hýbe. A tím NIC Mimi šéf je. Jedné hvězdě utekl jen proto, že neobsahuje alespoň nic nevkusného, což i v rodinných filmech dnes přestává být standartem I tak ale platí, že je špatný. ()

JustMeeKatie 

všechny recenze uživatele

Já od téhle pohádky moc neočekávala a možná proto jsem z ní byla tak nadšená. Mně se to prostě líbilo. Bylo to roztomilé, originální a řekněte sami - kolikrát se ve filmové branži může stát, aby Alec Baldwin daboval rozkošné mimčo? Jeho obsazení bylo opravdu perfektní a moc se mi v té roli líbil. Příběh není teda nijak zvlášť složitý, ale nic jiného se od pohádky čekat nedá. Nicméně se zde trochu řeší téma, jaké to je, když do rodiny přibude nové miminko. Já se u filmu bavila a nasmála se. Takže nehleďte na průměrné hodnocení a pokud si chcete oddychnout u něčeho pohodového, Mimi šéf je správná volba! ()

Galerie (69)

Zajímavosti (11)

  • Celosvětová premiéra proběhla 12. března 2017 na Miamském mezinárodním filmovém festivalu. (BMW12)

Související novinky

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

13.07.2017

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 13. do 19. července tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů první… (více)

Reklama

Reklama