Mimi šéf

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan
  • Sydonai

Letošní vlajková loď studia DreamWorks nadmíru zklamala. Od studia, které nám přineslo Shreka a Madagaskar jsem opravdu čekal něco průkopnického a nadmíru vtipného...nicméně přiznejme si to. Tady je všechno špatně od primitivně překroucené zápletky, naprosto předpotopního humoru až k téměř nulové originalitě. Ukázka vás díky dobrému střihu rozesměje více než celý film dohromady. Vlastně jsem se u filmu zasmál asi jen jednou. Špatné skóre.(18.4.2017)

Štyrmi hviezdami som si bol celkom istý, len potom trvalo deň, kým som sa dostal sem, a ono celé komplet vyšumelo. 24 hodín a nepamätám si snáď žiadny vtip, akurát mi dokola leze po rozume meno "obertučný mimišéf." Prvý dojem super, navyše je to tak nejak zvláštne antivýchovné, zacielené na menšie deti a pritom plné dospeláckych narážiek a vtipov, že niektoré nepochopil ani tuna moj dementný tridsaťročný kamarát T.M. 70%(31.7.2017)

• SNCIS

Očekával jsem něco jako Buchty a klobásy. Po shlédnutí nastal pocit zklamání. "Průměrné batole stráví 50 hodin ročně na nočníku. Já jsem šéf, tolik času nazbyt nemám." Příběh nedává vůbec smysl, je to v podstatě nesmysl. Tohle je čistě pro děti předškolního věku. - 10%.(28.9.2017)

Já od téhle pohádky moc neočekávala a možná proto jsem z ní byla tak nadšená. Mně se to prostě líbilo. Bylo to roztomilé, originální a řekněte sami - kolikrát se ve filmové branži může stát, aby Alec Baldwin daboval rozkošné mimčo? Jeho obsazení bylo opravdu perfektní a moc se mi v té roli líbil. Příběh není teda nijak zvlášť složitý, ale nic jiného se od pohádky čekat nedá. Nicméně se zde trochu řeší téma, jaké to je, když do rodiny přibude nové miminko. Já se u filmu bavila a nasmála se. Takže nehleďte na průměrné hodnocení a pokud si chcete oddychnout u něčeho pohodového, Mimi šéf je správná volba!(27.5.2017)

Za mě tedy skvělá oddychovka, kde lze vyzdvihnout především některé vtipné hlášky mimi šéfa a situace, které pak nakonec vyznívají úsměvne i v reálném životě :D Dále nápaditost, sviznost a výběr hudebních podkresu... Příběh je sám o sobě jednodušší a pointa čitelná, ale to u pohádek stejně všichni očekávají :-) Opět navrat k otazce absurdity dospělosti :-) Doporučuji :-)(9.7.2017)