poster

Mimi šéf

 • USA

  The Boss Baby

 • USA

  Boss Baby

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Baby šéf

 • Velká Británie

  The Boss Baby

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 97 min

Režie:

Tom McGrath

Scénář:

Michael McCullers

Producenti:

Ramsey Ann Naito

Střih:

James Ryan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sydonai
  **

  Letošní vlajková loď studia DreamWorks nadmíru zklamala. Od studia, které nám přineslo Shreka a Madagaskar jsem opravdu čekal něco průkopnického a nadmíru vtipného...nicméně přiznejme si to. Tady je všechno špatně od primitivně překroucené zápletky, naprosto předpotopního humoru až k téměř nulové originalitě. Ukázka vás díky dobrému střihu rozesměje více než celý film dohromady. Vlastně jsem se u filmu zasmál asi jen jednou. Špatné skóre.(18.4.2017)

 • dr.horrible
  ***

  Štyrmi hviezdami som si bol celkom istý, len potom trvalo deň, kým som sa dostal sem, a ono celé komplet vyšumelo. 24 hodín a nepamätám si snáď žiadny vtip, akurát mi dokola leze po rozume meno "obertučný mimišéf." Prvý dojem super, navyše je to tak nejak zvláštne antivýchovné, zacielené na menšie deti a pritom plné dospeláckych narážiek a vtipov, že niektoré nepochopil ani tuna moj dementný tridsaťročný kamarát T.M. 70%(31.7.2017)

 • SNCIS
  *

  Očekával jsem něco jako Buchty a klobásy. Po shlédnutí nastal pocit zklamání. "Průměrné batole stráví 50 hodin ročně na nočníku. Já jsem šéf, tolik času nazbyt nemám." Příběh nedává vůbec smysl, je to v podstatě nesmysl. Tohle je čistě pro děti předškolního věku. - 10%.(28.9.2017)

 • JustMeeKatie
  ****

  Já od téhle pohádky moc neočekávala a možná proto jsem z ní byla tak nadšená. Mně se to prostě líbilo. Bylo to roztomilé, originální a řekněte sami - kolikrát se ve filmové branži může stát, aby Alec Baldwin daboval rozkošné mimčo? Jeho obsazení bylo opravdu perfektní a moc se mi v té roli líbil. Příběh není teda nijak zvlášť složitý, ale nic jiného se od pohádky čekat nedá. Nicméně se zde trochu řeší téma, jaké to je, když do rodiny přibude nové miminko. Já se u filmu bavila a nasmála se. Takže nehleďte na průměrné hodnocení a pokud si chcete oddychnout u něčeho pohodového, Mimi šéf je správná volba!(27.5.2017)

 • golfoxovox1
  ****

  Za mě tedy skvělá oddychovka, kde lze vyzdvihnout především některé vtipné hlášky mimi šéfa a situace, které pak nakonec vyznívají úsměvne i v reálném životě :D Dále nápaditost, sviznost a výběr hudebních podkresu... Příběh je sám o sobě jednodušší a pointa čitelná, ale to u pohádek stejně všichni očekávají :-) Opět navrat k otazce absurdity dospělosti :-) Doporučuji :-)(9.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace