poster

Mimi šéf

 • USA

  The Boss Baby

 • USA

  Boss Baby

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Baby šéf

 • Velká Británie

  The Boss Baby

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 97 min

Režie:

Tom McGrath

Scénář:

Michael McCullers

Producenti:

Ramsey Ann Naito

Střih:

James Ryan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  **

  Na môj vkus až príliš veľká infantílnosť s minimom dôvtipu a podprahového humoru, ktorý by bol aj pre dospelejšieho diváka dostatočne atraktívny. A to som si od Toma McGratha ako spolu-režiséra troch Madagaskarov očakával niečo naozaj pôsobivejšie. Ale nebolo to zas až tak zlé, malo to aj nejaké svetlé momenty a na zopár hláškach a scénkach sa dalo aj trochu zasmiať. Ale ja osobne som čakal niečo lepšie, hlavne čo sa týka toho podprahového humoru v znamení dôvtipu a dvojzmyslov.(14.7.2017)

 • movieband
  ****

  Perfektní animák, doporučuju shlédnout v originále. Nakřáplý hlas mimi bosse, který jakoby za sebou měl 50 let života a několik flašek whisky tomu dodává správný šmrnc a celkové špičkování mezi ústřední dvojicí bratrů sedí, jak ta mimi prdel do plenky. Celkový přesah pohádky, který se tu do jisté míry vyskytuje taky pohýbe žlučí. Doporučuju, perfektní pohádka, jak pro dospělé, tak pro ty menší, co vládnou světu.(31.5.2017)

 • lamps
  ****

  Navzdory lehké infantilnosti námětu a neatraktivitě trailerů se tvůrcům povedlo stvořit velice příjemnou a zábavnou podívanou, která si na vlně filmových odkazů a neskrývaného parodování hollywoodských vyprávěcích postupů rozhodně dokáže své příznivce mezi dětmi i dospělými najít. Více zde(20.4.2017)

 • Lovely.Bones
  ****

  Možná jsem přehnaně pozitivní skrze to, že jsem to viděl v původním znění se skvělým Baldwinem v hlavní roli. Celou dobu, co jsem na to koukal jsem se ale nedokázal odtrhnout od myšlenky, jak je možný, že vznikly dva vlastně stejné filmy od dvou různých studií 2 roky po sobě. Je to vlastně Storks (Čapí dobrodružství) roku 2017. A nic jiného. Takže, jestli si chcete dát variaci na to, co jste viděli vloni, Mimi šéf je tu pro vás. Stejně vtipné (opět, v originále), stejně roztomilé a pravděpodobně stejně nevyzpytatelné pro všechny, co už svoje mimina mají.(3.8.2017)

 • JohnMiller
  **

  Mnoho detí bude pravdepodobne frustrovaných a nebudú už vôbec tušiť odkiaľ sa tie deti vlastne berú. Ale táto citlivá téma bola autormi zvládnutá celkom dobre. Pomerne ucelený príbeh zabodáva do spoločenských problémov moderného sveta, predstavte si nízku pôrodnosť, a ja sa nestačím diviť ako to všetko dokázali zakamuflovať do animáku pre najmenších. Ináč ide o klasický "kino biják" deti sa radujú z postavičiek a pre dospelých sa v ňom skrývajú vtipy ktoré pochopia iba oni.(30.9.2017)

 • - Scéna, ve které na Tima a Mimi šéfa spadne klec, je přímo inspirovaná starou deskovou hrou „Mouse Trap“, která vyšla již v roce 1963. (T-enter)

 • - Alec Baldwin, ktorý prepožičal hlas baby šéfovi, spolupracoval s DreamWorks Animation už na filmoch Madagaskar 2 (2008) a Legendárna Partia (2012). (LuiCJ)

 • - Film vstúpil do amerických kín v posledný májový deň, a teda v rovnaký dátum premiéry ako 17 rokov pred ním iná snímka spoločnosti DreamWorks The Road to El Dorado (2000). (LuiCJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace