Mimi šéf

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan
  • Havaj8

Vzhledem k ostatním animákům byl Baby Boss minimálně vtipnej. A to od toho vlastně nic jinýho krom animace ani nečekám. Na druhou stranu děti ho pochopit nemůžou, takže je to rozdělený tak půl na půl. Ale já jako dospělejší jedinec z toho nijak nadšenej nejsem a to že mě animáče kolikrát dokážou mile překvapit.(6.5.2018)

Boss Baby je zajímavá oddychovka, která nabídne hned několik vtipných a propracovaných nápadů. Je tu spoustu opravdu dobrých scén a děj rychle odsýpá. Nebýt těch fantasy okamžiků, hodil bych minimálně čtyřku. Bohužel jsem z výsledku nebyl tak moc odvařený, jak jsem si díky zajímavému traileru očekával.(28.10.2017)

• Zombi

Nevím pro koho ten animák vlastně je. Malé děti některé věci nepochopí a je tu pro ně i minimum vtipných scén, což dokazovala také absence smíchu v kině. Dospěláci se budou nudit, uculí se jen při pár scénkách a spíš si budou rvát vlasy, pokud na tenhle animák šli se dvouma děckama, protože film jim připomene, že mladší sourozenec je vlastně trochu obral o rodiče, bezohledu na závěrečný happyend.(8.5.2017)

Výborný animák. Ten nápad je vyťažený dokonale, svet funkčný, k tomu kopy dobrých gagov a hlášok. Teda... hlavne v tej druhej polovici, ktorá už nepripomína variáciu na Detskú hru a Chuckyho. :) Navyše nemôžete nemilovať film, ktorý vtipne cituje Dobyvateľov stratenej archy. Aj slovenský dabing slušný - Maroš Kramár už druhýkrát tento rok v úlohe veľkého bossa.(23.4.2017)

"Průměrné batole stráví 50 hodin ročně na nočníku. Já jsem šéf, tolik času nazbyt nemám." Mimiňák v kvádru určitě měl předpoklady mě pobavit, ale úplně se mu to nepodařilo, takže se stále rozhoduju, jestli mám raději štěňata nebo děti. Nicméně mi ukázal, jakou moc má dudlík, za což jsem mu vděčný a s letadlem plným Elvisů mě dost pobavil. Ale jestli bude svolávat hlasitým řevem ty noční schůze, tak mu přestěhuju kancelář do sklepa.(25.9.2017)

• - Celosvětová premiéra proběhla 12. března 2017 na Miamském mezinárodním filmovém festivalu. (BMW12)

• - Film vstúpil do amerických kín v posledný májový deň, a teda v rovnaký dátum premiéry ako 17 rokov pred ním iná snímka spoločnosti DreamWorks The Road to El Dorado (2000). (LuiCJ)

• - Původně měl postavu Francise dabovat Kevin Spacey, ale byl nahrazen Stevem Buscemim. (cihlenka)