Mimi šéf

Tom McGrath

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan

Já od téhle pohádky moc neočekávala a možná proto jsem z ní byla tak nadšená. Mně se to prostě líbilo. Bylo to roztomilé, originální a řekněte sami - kolikrát se ve filmové branži může stát, aby Alec Baldwin daboval rozkošné mimčo? Jeho obsazení bylo opravdu perfektní a moc se mi v té roli líbil. Příběh není teda nijak zvlášť složitý, ale nic jiného se od pohádky čekat nedá. Nicméně se zde trochu řeší téma, jaké to je, když do rodiny přibude nové miminko. Já se u filmu bavila a nasmála se. Takže nehleďte na průměrné hodnocení a pokud si chcete oddychnout u něčeho pohodového, Mimi šéf je správná volba!(27.5.2017)

Tohle je druh animáku, který se dá milovat, nebo nenávidět, ale oboje z úplně těch samých, naprosto stejných důvodů. V lecčems je to naprosto úžasné, stejně jako naprosto příšerné. Při sledování se ve mně tyhle protiklady po celou dobu bily a ani s odstupem času se to nijak nezměnilo. Proto nakonec volím střední cestu tří hvězd. A jelikož cokoliv bych o tomhle napsal ve špatném smysmlu, by se dalo stejně tak napsat na to samé v dobrém, tak tento komentář utnu. V tomto ohledu je to dost nezvyklý a unikátní animák.(29.10.2017)

• JohnMiller

Mnoho detí bude pravdepodobne frustrovaných a nebudú už vôbec tušiť odkiaľ sa tie deti vlastne berú. Ale táto citlivá téma bola autormi zvládnutá celkom dobre. Pomerne ucelený príbeh zabodáva do spoločenských problémov moderného sveta, predstavte si nízku pôrodnosť, a ja sa nestačím diviť ako to všetko dokázali zakamuflovať do animáku pre najmenších. Ináč ide o klasický "kino biják" deti sa radujú z postavičiek a pre dospelých sa v ňom skrývajú vtipy ktoré pochopia iba oni.(30.9.2017)

• Sydonai

Letošní vlajková loď studia DreamWorks nadmíru zklamala. Od studia, které nám přineslo Shreka a Madagaskar jsem opravdu čekal něco průkopnického a nadmíru vtipného...nicméně přiznejme si to. Tady je všechno špatně od primitivně překroucené zápletky, naprosto předpotopního humoru až k téměř nulové originalitě. Ukázka vás díky dobrému střihu rozesměje více než celý film dohromady. Vlastně jsem se u filmu zasmál asi jen jednou. Špatné skóre.(18.4.2017)

• SNCIS

Očekával jsem něco jako Buchty a klobásy. Po shlédnutí nastal pocit zklamání. "Průměrné batole stráví 50 hodin ročně na nočníku. Já jsem šéf, tolik času nazbyt nemám." Příběh nedává vůbec smysl, je to v podstatě nesmysl. Tohle je čistě pro děti předškolního věku. - 10%.(28.9.2017)

• - Alec Baldwin, ktorý prepožičal hlas baby šéfovi, spolupracoval s DreamWorks Animation už na filmoch Madagaskar 2 (2008) a Legendárna Partia (2012). (LuiCJ)

• - Scéna, ve které na Tima a Mimi šéfa spadne klec, je přímo inspirovaná starou deskovou hrou „Mouse Trap“, která vyšla již v roce 1963. (T-enter)

• - První trailer byl uveden 16. října na mezinárodní den šéfů. (cihlenka)