Mimi šéf

Marla Frazee (kniha)

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan

Skvělá smršť vypilovaných gagů, která je úhledně zabalená do slušivé animace s mizivým množstvím hluchých míst. A byť je základní premisa celého snímku jasná už na první pohled, po slušně vysoustružených scénách to The Boss Baby rádi odpustíte, jelikož "Mimi Šéf" v podání Aleca Baldwina je neskutečný bourák! „Now let's see if you can listen. Give me a double espresso and find a place around here with good sushi, I KILL for a spicy tuna roll right about now.“(22.5.2017)

• Lisabellla

Není to zas tak až úplně blbý, ale řekla bych, že zdejší hodnocení (pětašedesát procent) naprosto sedí. V pohádce není nic moc zajímavého ani překvapivého, ale nic neurazí, nezoškliví se. Možná ten infantilní konec. Ale je to pohádka pro dnešní ("dnešní" je důležitý přívlastek, protože když já jsem byla dítě, měla jsem úplně jiné hodnoty) děti. Je potřeba to tak brát.(18.6.2017)

• campix

Přímá ukázka toho, jak se povedly nebo spíše nepovedly letošní animované filmy, když je Mimi šéf nominovaný na Oscara v této kategorii, jelikož se jedná o velice průměrný až podprůměrný animák. Prim hraje pravděpodobně námět, který místy působí hodně zajímavě, ale celkově jsem prakticky jenom kroutil hlavou, jak někdo dokáže něco takového vymyslet. Miminka ani štěňátka film sami neprodají, protože se vlastně nejedná o nic originálního a nedokáže to zvednout ani hvězdný voiceover.(26.2.2018)

• SNCIS

Očekával jsem něco jako Buchty a klobásy. Po shlédnutí nastal pocit zklamání. "Průměrné batole stráví 50 hodin ročně na nočníku. Já jsem šéf, tolik času nazbyt nemám." Příběh nedává vůbec smysl, je to v podstatě nesmysl. Tohle je čistě pro děti předškolního věku. - 10%.(28.9.2017)

• hladass

Podle traileru v kině se mělo jednat o vtipný animák, který pobaví nejen děti, ale i dospělé... No, nestalo se... Alespoň v mém případě... Po dvaceti minutách a jednom slušném vtípku, jsem prostě usnul... A to se mi nestalo už dobrou řádku let... Dcera nadšená, já vyspaný... A za to dávám ten jeden bod...(17.7.2017)

• - První trailer byl uveden 16. října na mezinárodní den šéfů. (cihlenka)

• - Alec Baldwin (hlas dítěte) hraje mladší verzi své role ze seriálu Studio 30 Rock (od r. 2006) - Jacka Donageeho. (cihlenka)

• - Baby šéf je piaty film od DreamWorks Animation, ktorého predlohou bola detská kniha, zároveň piaty film s potitulkovou scénkou. (LuiCJ)