Mimi šéf

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan
  • chelsea17

Vše co ukázal trailer stálo za to, abych byl rozhodnutý jít na to do kina. Ještě, že to nakonec nevyšlo. Neskutečná příšernost a nezajímavý děj způsobila, že jsem to po cca 35 minutách vypnul. I tak jsem doufal v dokoukání, ale jak nad tím přemýšlím... určitě ne. Ztráta času. Dvě hvězdy jsou možná ještě milosrdné.(27.10.2017)

Není to nijak skvělý animák, nemá vyloženě originální příběh, ale prostě si nemůžu pomoct, Alec Baldwin, i když jen namluvením, byl v hlavní role skvělý a jeho mimi šéf je prostě skvělá postava. Ostatní už je takové celkem obyčejné, ale on to díky svému smyslu pro humor a načasování skvěle táhne. A jo, humor je zde dobrý.(20.8.2017)

• Zombi

Nevím pro koho ten animák vlastně je. Malé děti některé věci nepochopí a je tu pro ně i minimum vtipných scén, což dokazovala také absence smíchu v kině. Dospěláci se budou nudit, uculí se jen při pár scénkách a spíš si budou rvát vlasy, pokud na tenhle animák šli se dvouma děckama, protože film jim připomene, že mladší sourozenec je vlastně trochu obral o rodiče, bezohledu na závěrečný happyend.(8.5.2017)

• Soweek

Ač je snímek nakonec o něčem jiném než jsem čekal a snaha o originalitu tu skutečně je, musím se uchýlit k špatnému hodnocení. Animák by totouž v první řadě měl bavit, což se zde neděje. Animace jako taková je velmi nudná, řekl bych až budgetová, komediální prvky opravdu nečekejte, herecké hlasové výkony taky nepřekypují snahou. Prostě se zde není za co chytit a celým filmem se tak nějak pronudíte až na konec.(25.5.2017)

Mimi šéf mě oslovil už jak jsem viděl ukázky v kině. Po tom co jsem viděl vývoj hodnocení tak jsem byl zklamaný že se to nejspíše nepovedlo, ale v mých očích je to skvěle provedený animák. Jak po animační stránce nebo po humorné stránce a pro děti bude mít nejspíše nějakou přidanou hodnotu. ( 18.7.17/MAC )(18.6.2017)

• - Baby šéf je piaty film od DreamWorks Animation, ktorého predlohou bola detská kniha, zároveň piaty film s potitulkovou scénkou. (LuiCJ)

• - Scéna, ve které na Tima a Mimi šéfa spadne klec, je přímo inspirovaná starou deskovou hrou „Mouse Trap“, která vyšla již v roce 1963. (T-enter)

• - Celosvětová premiéra proběhla 12. března 2017 na Miamském mezinárodním filmovém festivalu. (BMW12)