poster

Mimi šéf

 • USA

  The Boss Baby

 • USA

  Boss Baby

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Baby šéf

 • Velká Británie

  The Boss Baby

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 97 min

Režie:

Tom McGrath

Předloha:

Marla Frazee (kniha)

Scénář:

Michael McCullers

Producenti:

Ramsey Ann Naito

Střih:

James Ryan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DA_NO
  ***

  Už od přečtení synopse tohohle filmu mi byla jasná jedna věc: bude to originální. Po shlédnutí traileru mi byla jasná další věc: bude tam spoustu infantilních jednoduchých vtipů pro děti a bude to mít jednoduchou dějovou strukturu, kterou má dnes každý druhý animák: hlavní postava se má dobře, připlete se tam další postava, která dobrý život hlavní postavy pokazí, následují nesváry, spolupráce, dojemná chvilka a vyvrcholení, kde si navzájem obě postavy pomůžou. A všechny tyhle tři aspekty se po shlédnutí vyplnily - příběh byl originální, infantilní humor tam byl (ale méně, než jsem čekal) a ta dějová struktura byla doopravdy taková, jak jsem popisoval. Co ale překvapilo byl ten "dospělejší humor", který se tam vyskytoval v docela hojné míře (hlášky typu "Neprojdeš dál!" nebo "Sorry jako" byly doopravdy vtipné) a originální charakter dvou hlavních postav (hlavně Mimi šéfa). Co naopak naštvalo byl hlavní záporák, který nebyl absolutně ničím zajímavý a měl neskutečně neoriginální příběh. 60%(22.4.2017)

 • Fr
  ****

  „JDE O TO, ŽE ŠTĚŇATA KRADOU VŠECHNU LÁSKU…“ /// Animáky se prostě už dávno netočí pro děti. Ještě že (tipuju tak na 99%!) mám tohle za sebou. Mám na mysli období, kdy si to k nám nakráčel uřvanej parchant a rázem ovládl domácnost. Nemusel mít ani oblek ani kufřík, ale každýmu bylo okamžitě jasný, kdo je tady šéf… Samozřejmě… je to vo rodinným Δ, kterej se změní v ♥. Na světě je prostě dost lásky pro všechny… ale to už asi není téma jen pro animák. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Parchanta nám přivezl taxík (miminko vole…). 2.) Rozhodujeme se mezi dítětem a štěnětem. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(29.12.2017)

 • VasaX
  ***

  Oddychová animovaná komedie o dospěláckém miminu co se snaží spasit svět mimin před zlými domácími mazlíčky. Dabing moc fajn, hlavně Alec Baldwin si "Bejby šéfa" dává levou zadní. Příběh je taková tuctovka a jen prvek "BybyCorpu" tomu dává trochu svěžesti. Každopádně gagů je dost, vtipů už méně, ale i tak to celou dobu baví. Ale jak píši - je to oddychová záležitost, kouknout, zasmát se, pustit z hlavy.(28.8.2017)

 • ArsenalEagle
  ***

  Boss Baby je zajímavá oddychovka, která nabídne hned několik vtipných a propracovaných nápadů. Je tu spoustu opravdu dobrých scén a děj rychle odsýpá. Nebýt těch fantasy okamžiků, hodil bych minimálně čtyřku. Bohužel jsem z výsledku nebyl tak moc odvařený, jak jsem si díky zajímavému traileru očekával.(28.10.2017)

 • Pavlínka9
  ***

  Zajímavě pojatý animák, který má něco do sebe, ale zároveň jsem měla poměrně problém to vstřebat :) :) Malé dítě jako šéf - ale jako opravdu se vším všudy - trošku náročnější a proto mě víc než postava mimina zajímala postava dítěte Timyho. Není to úplná bomba, ale zase jako propadák to nevidím. Viděla jsem tam hodně "symbolů" a náznaků, které buď pochopí v jednu chvíli jen dospělý a nebo v jednu chvíli jen dítě (ta jejich představivost a hraní - to bylo super) :)(11.2.2018)

 • - V dabované verzi se již i v tomto filmu překládají některé důležité nápisy. V tomto případě velký nápis „Rodina“ při rozřazovaní mimin je ale přeložen dosti nahodile. Občas je psáno „Family“, jindy „Rodina“. (kubixix)

 • - První trailer byl uveden 16. října na mezinárodní den šéfů. (cihlenka)

 • - Alec Baldwin, ktorý prepožičal hlas baby šéfovi, spolupracoval s DreamWorks Animation už na filmoch Madagaskar 2 (2008) a Legendárna Partia (2012). (LuiCJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace