Mimi šéf

Tom McGrath

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan

Skvělá smršť vypilovaných gagů, která je úhledně zabalená do slušivé animace s mizivým množstvím hluchých míst. A byť je základní premisa celého snímku jasná už na první pohled, po slušně vysoustružených scénách to The Boss Baby rádi odpustíte, jelikož "Mimi Šéf" v podání Aleca Baldwina je neskutečný bourák! „Now let's see if you can listen. Give me a double espresso and find a place around here with good sushi, I KILL for a spicy tuna roll right about now.“(22.5.2017)

Docela mne překvapují zdejší komentáře, kteří většinou tuto kreslenou ódu na rodinné štěstí častují přídomkem "pouze pro dětské publikum". Já osobně jsem byl divákem snímku, který mne po nějaké době sterilních stejnostejných animáků na první dobou zaujal. Bylo by spravedlivější říci, že především první část, která si jede víc ve stylu padni kam padni (samozřejmě v rámci filmu pro školko-školou povinné), je pro odrostlé publikum o poznání atraktivnější. Druhá polovina už až moc hraje na láskyplnou notu, což zase na druhou stranu ocení později narození diváci (alespoň mé dcery tak učinily). Každopádně bavili jsme se celá rodina a to by myslím mělo být prioritním úkolem všech animáků celého světa..... "howgh".(5.9.2017)

Možná jsem přehnaně pozitivní skrze to, že jsem to viděl v původním znění se skvělým Baldwinem v hlavní roli. Celou dobu, co jsem na to koukal jsem se ale nedokázal odtrhnout od myšlenky, jak je možný, že vznikly dva vlastně stejné filmy od dvou různých studií 2 roky po sobě. Je to vlastně Storks (Čapí dobrodružství) roku 2017. A nic jiného. Takže, jestli si chcete dát variaci na to, co jste viděli vloni, Mimi šéf je tu pro vás. Stejně vtipné (opět, v originále), stejně roztomilé a pravděpodobně stejně nevyzpytatelné pro všechny, co už svoje mimina mají.(3.8.2017)

Napřed se mi líbila myšlenka filmu o miminu-manažerovi. Pak jsem viděla trailery a byla jsem trochu zklamaná z toho, jak to tvůrci pojali. A pak jsem viděla film a musím říct, že to vlastně předčilo mé očekávání. The Boss Baby skvěle využil motiv příchodu nového sourozence do rodiny, který rozpracoval neotřelým stylem. Alec Baldwin je výborný a film obsahuje několik podařených vtípků (když se kluci začnou "kamarádit"). Asi stárnu, ale Baby Boss mi sedl.(11.7.2017)

• pornogrind

Poslední dobou jsem animákama doslova přesycenej a možná i proto jsem od Mimi šéfa čekal víc. Upoutávky celkem taky nalákaly, ale výsledek mě osobně moc nenadchl. Na druhou stranu musím dodat, že přítelkyni a dceři se to líbilo, tak alespoň za ně to nebyly vyhozený prachy. Já bych svoje prachy za vlez do kina určitě uměl investovat líp.(13.5.2017)