poster

Mimi šéf

 • USA

  The Boss Baby

 • USA

  Boss Baby

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Baby šéf

 • Velká Británie

  The Boss Baby

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 97 min

Režie:

Tom McGrath

Scénář:

Michael McCullers

Producenti:

Ramsey Ann Naito

Střih:

James Ryan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  ***

  Námět není špatný, bohužel se nepodařilo z toho vyždímat dostatečně zábavy a humoru. Docela mě překvapilo, že příliš hláškování nefunguje a nic originálního Mimi šéf nepřináší. Pár situací pobaví, včetně akce, ale většina stopáže vyloženě nudí a během projekce jsem málem usínal. Závěr je utahaný až běda a přemýšlel jsem, kde se poděl tvůrčí nápad. Když budu milostivý, tak chabý průměr.......5/10(27.4.2017)

 • Copcorn
  ***

  Výtvarně hezky zpracovaný animák, který nezklame, ale po druhé jej už vidět nechcete. Místa plná humoru a odkazů na kultovní filmy střídají místa, kde bych byl vděčný za kratší stopáž. Celkově však film svým humorem pobavil. Přispělo tomu i to, že hlavní postava má až podezřele stejný vzhled a mimiku jako jedna z mých menších spolužaček.(1.5.2017)

 • dee.n
  *****

  A do kin nám konečně přišel Mimišéf. Již trailer mi byl sympatický, nicméně skutečnost ještě předčila má očekávání. Určitě se jedná o filmík, na který mohou jít rodiče do kina společně s dětmi a pobaví se zaručeně také. Ale každá generace si z toho asi odnese něco trochu jiného. Musím pochválit dabing, který mi výjimečně nijak nevadil, naopak bych řekla, že byl zdařilý. Pro mne je Mimišéf jeden z těch filmů, u kterých úplně cítím, jak se na něm jeho tvůrci a všichni vyřádili a jak je určitě práce na něm moc bavila a užili si spousty zábavy. A takový dojem mám i já, bavila jsem se. Výborné na odreagování. Další body nahoru rozhodně za hudbu, která byla na animák opravdu špičková. Doufám a předpokládám, že Mimišéf bude úspěšný a rozhodně si to zaslouží.(25.4.2017)

 • hladass
  *

  Podle traileru v kině se mělo jednat o vtipný animák, který pobaví nejen děti, ale i dospělé... No, nestalo se... Alespoň v mém případě... Po dvaceti minutách a jednom slušném vtípku, jsem prostě usnul... A to se mi nestalo už dobrou řádku let... Dcera nadšená, já vyspaný... A za to dávám ten jeden bod...(17.7.2017)

 • Likan7
  ***

  Ale s odřenýma ušima teda..Prvních dejme tomu 20-30 minut je výborných. Vtipy, hlášky, scatche, všechno funguje téměř dokonale. Boje mezi "bratry" jsou skvělý a celou tuhle dobu jsem se skvěle bavil. Jenže po třetině filmu to šlo totálně do kopru. "Bratři" se spojí a z humorných povedených scének se stane naprosto střelená, zoufale nudná, hlasitá a rychlá nuda s občasným fekálním humorem, kde funguje jen málo co. Postupem času Vás to přestane bavit a finále, který mělo být jakože epic, je jedna velká prohra plná wtf a WTF momentů, který možná bude bavit jen ty nejmenší, ale rodiče se budou nudit. A že příkladů, že jde vytvořit animák pro všechny, jsme dostali postupem let mnoho.(24.5.2017)

 • - Baby šéf je piaty film od DreamWorks Animation, ktorého predlohou bola detská kniha, zároveň piaty film s potitulkovou scénkou. (LuiCJ)

 • - První trailer byl uveden 16. října na mezinárodní den šéfů. (cihlenka)

 • - Původně měl postavu Francise dabovat Kevin Spacey, ale byl nahrazen Stevem Buscemim. (cihlenka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace