Mimi šéf

Marla Frazee (kniha)

Michael McCullers

Ramsey Ann Naito

James Ryan

Ja se bavil. Super pribeh (na animak), kde se sice dari propasovat nejaky to pouceni o lasce a rodinnejch hodnotach, ale prevazne tu jde o zabavu a je to skutecne zabavna jizda od zacatku do konce. Porad se neco deje, jeden for stiha druhej, nektery jsou infantilnejsi, nektery spis pro dospelejsi publikum, ale pobavit se da rozhodne u vetsiny. Postavy jsou sympataci, animace lepsi prumer a hudba fajn. Vlastne jeden z mala animaku z posledni doby, ke kterymu nemam zadnou zasadnejsi vytku. Lepsi 4*.(2.3.2018)

Já musím od animáku přestat očekávat něco obrovského, protože pak odcházím vždycky zklamaná. Mimi šéf je bohužel i tenhle případ, ale stejně si zaslouží čtyři hvězdičky a za co? Za originalitu příběhu. Malinko to připomíná Čapí dobrodružství (výroba dětí), ale jinak je to originálně napsané, jediné co se mi nelíbila byla zápletka, která se mi nezdála příliš promyšlená a důležitá. Nicméně hlavní postava Mimi šéf byl naprosto dokonalý a u jeho scén jsem se zasmála nejvíce.(26.4.2017)

• pornogrind

Poslední dobou jsem animákama doslova přesycenej a možná i proto jsem od Mimi šéfa čekal víc. Upoutávky celkem taky nalákaly, ale výsledek mě osobně moc nenadchl. Na druhou stranu musím dodat, že přítelkyni a dceři se to líbilo, tak alespoň za ně to nebyly vyhozený prachy. Já bych svoje prachy za vlez do kina určitě uměl investovat líp.(13.5.2017)

Bál jsem se triviální zápletky ždímající dětskou roztomilost na maximum. Ale nakonec jsem dostal docela vtipný příběh o dětské fantazii a dítěti, které mluví a chová se jako dospělý aniž by to působilo pateticky. Ano, je to tradiční animák pro děti, ale myslím, že zde ani dospělí nebudou tolik trpět. Takže palec nahoru. Studiu Dram Works animation se to opět povedlo. 75%(26.12.2017)

Skvelá oddychovka s nápaditým spracovaním vo forme predstáv sveta okom mladého chlapca, ktorému naruší harmonický život prírastok do rodiny. Nebyť zahusteného trhu animákmy, bol by to možno aj plnohodnotný zážitok - je to podobný problém, jak u komixoviek - už na to jednoducho nemáte ani chuť, len raz za čas...(3.8.2017)

• - První trailer byl uveden 16. října na mezinárodní den šéfů. (cihlenka)

• - V dabované verzi se již i v tomto filmu překládají některé důležité nápisy. V tomto případě velký nápis „Rodina“ při rozřazovaní mimin je ale přeložen dosti nahodile. Občas je psáno „Family“, jindy „Rodina“. (kubixix)

• - Alec Baldwin (hlas dítěte) hraje mladší verzi své role ze seriálu Studio 30 Rock (od r. 2006) - Jacka Donageeho. (cihlenka)