Mimi šéf

• USA The Boss Baby (více)

Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku. (CinemArt)

massdonfel

Boring, jediná dobrá scéna z filmu je, hned ze začátku jak v "nebi" třídi děti podle toho, jak se zachovají, když je polechtají. Zbytek je opravdu o ničem, kreslené/animované filmy jsou mé oblíbené, ale v tomto filmu jsem si nedokázal najít nic co by mě nějak zaujalo, je zde pár dobrých scén, ale nic co bych mohl parafrázovat jinde či bych si na ně tu a tam vzpomněl 3/10 ()

Rathalos

Dalsi skvely animak,pri ktorom som sa vyborne bavil,nikdy nepochopim ludi,co nemaju radi rozpravky,aj keby som sa dozil 100 rokov,stale budem fanusikom roznych milych postaviciek,ktore sa objavuju v tomto zanri hlavne pre deti,ale i dospelych,ako napriklad u mna...:-) ()

helloween93

Na začátku mi Boss Baby moc nebavil, ale když se to rozjelo, šlo o celkem propracovaný svět se zajímavým příběhem. Vtipných scén tu není mnoho, spíš je to takový ten typ cute rodinné zábavy. Jindy mdlý Alec Baldwin v dabingu Bosse obstál na jedničku. Po Loganovi si v roce 2017 připsalo studio Fox další úspěšný snímek. V nabité konkurenci (Kráska a zvíře, Ghost in the Shell, Kong nebo Power Rangers) se snímek dokázal prosadit a vydělal přes půl miliardy dollarů a zajistil si tak (za prvním Loganem) pozici druhého nejvýdělečnější filmu studia 20th Century Fox v roce 2017. 3* ()

Dm1tr1j odpad!

Plné dementných klišé a ukradnutých slávbych hlášok a scén. Hrozná sračka pre dementné deti. Keby rozprávky neboli pičovské tak je viac dospelých s rozumom. ()

Kotletka

Mrzí mě, že filmu snižují hodnocení lidé, kteří nepochopili něco, co po skončení filmu vedle nás "vysvětlovalo" mamince asi tak pětileté dítě.. "Navíc, pokud se děti rodí v nebi (nebo kde to sakra bylo), proč Timova maminka měla těhotenské břicho a jak to že Mimi šéf přijel taxíkem? Rodiče očividně viděli, že Mimi šéf má na sobě oblek a nosí kufřík – to jim to nepřišlo divné? A takových otázek vzniká spousty. Chápu, že mladé diváky to nezajímá, takže to nebudu hrotit." - tohle všechno je tam perfektně vysvětleno a dává to smysl (pro pomalejší, jde o rozhovor jisté slečny a muže). Za mě byl film parádní, po dlouhé době jsem byla na něčem, co mě nezklamalo ani trochu a předčilo očekávání. Vtipných hlášek je tam opravdu hodně (rozhodně po shlédnutí traileru není vytěžen celý film), ale většina z nich vůbec není pro děti a není to ani na hurónský smích přes celé kino (spíš ironické pousmání, protože jde vesměs o diskriminaci na základě věku, debilní motivační hlášky vymletých manažerů a změnu chodu rodiny pro narození malého dítěte). Film má nádhernou vizuální stránku, je zde množství vypiplaných detailů. Nejvíc jsem si užila zde zmiňované změny světa v pravěké období, kosmickou loď či komixový ninja vesmír. ()

katmandzoo

Veľmi nápaditý, netradičný a originálny snímok, ktorý je vhodný pre všetky vekové kategórie, a pri ktorého sledovaní sa budete baviť od začiatku až do konca. Pre mňa jedno z pozitívnych prekvapení v doterajšej filmovej produkcii roku 2017. ()

chrispe

Nenadchlo ani neurazilo. Vlastně ani nevím, co o tom psát... je to klišovité, má to světlé momenty, ale těch není moc. Ke svému překvapení se mi docela líbily ty fantazijní vsuvky, ale přitom jako by to bylo z jiného filmu. Přítel na konci řekl, že to bylo moc překombinovaný a něco na tom bude. ()

Torgal

Hlavný problém čo mám s týmto filmom spočíva už v tom, že nedokážem akceptovať základnú myšlienku na ktorej film stojí, a to konkrétne manažérske bábätká (asi to niekomu pripadalo ako vrcholne zábavný nápad, tak okolo neho spravil film). Od toho sa odvíja to, že som na celý film prihliadal so značnou nedôverou a moje obľúbené vysvetlenie je to, že všetky tie šialenosti boli len výplody fantázie staršieho z bratov. Zopár drobností pobavilo (odkazy na Gandalfa a Indyho), ale väčšinu času to bolo len čudné a infantilné. 3+/10 ()

pepa3rd

Z počátku mi to přišlo děsný, zmatený, přestřelený, nekorektní a brojící proti těm nádherným štěňátkům! Nakonec jsem se ale docela bavil a i když to jelo podle předem očekávaného scénáře, jak tužka podle pravítka, těch 50 % si to zaslouží. PS: ono to fakt mělo jen 90 minut? ()

Plechpetr

Fakt sakra nechápu, jak tohle může bavit nějaký dítě. Vždyť to dítě ani nemůže vědět, o čem to je ne? Jako fajn, vtipná animace, pár fakt kouzelnejch a dobrejch scének, ale to hlavní- děj- byl fakt na prd. ()

geek.ondra

Musím ocenit občasnou vizuální hravost, hlasové obsazení, pár funkčních gagů a chemii ústředního dua.. Nicméně postavit animák z první ligy na tak debilní zápletce která už v polovině filmu začne vařit z vody je prostě strašný. 5/10 ()

FOCKE_WULF

Do rodiny přibude malé miminko, které od samého počátku sleduje jakési blíže neurčené korporátní zájmy. Vtipný docela. ()

LuiCJ

TENTO KOMENTÁR MÔŽE OBSAHOVAŤ SPOILERY! KNIŽNÚ PREDLOHU OD MARLY FRAZEE - THE BOSS BABY SOM NEČÍTAL. Konečne nový nápad. To ma potešilo. DreamWorks Animation prišlo s niečim novým. Za posledný rok sú väčšinou 3D animované filmy o hovoriacich a ľudsky žijúcich zvieratách (Zootropolis, Bodi: Psia Superstar, Ozzy atď.). Príbeh ma aj napriek tomu nijako nenadchol. Urobiť z malého dieťatka "šéfa firmy", to sa mi nie veľmi pozdáva. Akosi tam všetko ide tak jednoducho - 7 ročné dieťa nastúpi so svojím malým "bračekom" do lietadla a idú. Nič bez hlbšieho zmyslu. Ale predsa to bolo vtipné, plné narážok a gagov. Po animačnej stránke výborné. Scény, v ktorých si Tim Templeton niečo predstavuje boli skutočne veľmi pekne a farebne spracované (niektoré mi až pripadali ako keby boli urobené v programe Toontastic) - Timova neskutočna predstavivosť... No a čo tam robili tie divné kozmonautické postavičky, ktoré "rodičom" vymazávali pamäť po ich živote s dieťatkom? To tam vôbec nemuselo byť. A moja obľúbená postavička - Wizzy. Perfektný nápad! Budík, ktorý si s tebou rozumie a možno zobudí aj hrdinov v kine, ktorý vydržia pozerať celý film. DreamWorks Animation akosi "klesá". Po Tučniakoch z Madagaskaru, Trolloch... Ale aj tak si podľa mňa zaslúži 4*. ()

Likan7

Ale s odřenýma ušima teda..Prvních dejme tomu 20-30 minut je výborných. Vtipy, hlášky, scatche, všechno funguje téměř dokonale. Boje mezi "bratry" jsou skvělý a celou tuhle dobu jsem se skvěle bavil. Jenže po třetině filmu to šlo totálně do kopru. "Bratři" se spojí a z humorných povedených scének se stane naprosto střelená, zoufale nudná, hlasitá a rychlá nuda s občasným fekálním humorem, kde funguje jen málo co. Postupem času Vás to přestane bavit a finále, který mělo být jakože epic, je jedna velká prohra plná wtf a WTF momentů, který možná bude bavit jen ty nejmenší, ale rodiče se budou nudit. A že příkladů, že jde vytvořit animák pro všechny, jsme dostali postupem let mnoho. ()

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST

Týden nejúspěšnějších filmů BEST FILM FEST