Come Back to Me

Sarah (Katie Walder) trpí po ťažkej autohavárii veľmi častými výpadkami pamäte, kvôli ktorým má psychické problémy. Situácia sa ešte zhorší vtedy, keď zistí, že je tehotná, napriek tomu, že jej manžel (Matt Passmore) je neplodný. V tom čase sa objavuje sused Dale (Nathan Keyes), ktorého správanie je zvláštne. Je možné, že by mal situáciu, do ktorej sa Sarah dostala, na svedomí práve on? Sarah sa rozhodne umiestniť do svojho domu skrytú kameru, a tá jej neskôr odhalí zábery, ktoré poznačia celý jej život. (Marceloo)

TinaMar

Díky tomu, že jsem si přečetla jeden z komentářů, jsem se bohužel dozvěděla o čem to celé bude, takže nemohu říct jestli bych na to brzy přišla sama, ale že by mohl vrah, znásilňovat, zabíjet a poté dotyčné znovu oživit, protože má dar to jsem ještě nikde neviděla, takže nápad dobrý. ()

Little_Sawy

Mladý chalan dostane zvlaštny dar, ktorým dokáže vzkriesiť ľudí po smrti. Jeho matka, to už nemohla vydržať, ale on ju stále priviedol medzi živých. Zaujímavý nápad. Niečo podobné tu ešte nebolo. MysteryThriller ktorý som si celkom rád pozrel. ()

Major776

Dobrý nápad,jednoduché zpracování a výborný závěr. Film si asi nezíská příliš příznivců, ale jedná se o snímek, který strčí řadu jiných a dražších filmů stejného žánru s přehledem do kapsy. ()

Googooplexer

Koniec tomu pekne pridal a dosť to zachránil. Byť to holyudske trojité Á plusplusko s nejakými tromi stárs v hlavných úlohách za stámilióny mafiánskojaponských židolárov, tak to má aj 95%. No ale takto s jednoduchým scenárom bez ozvláštnení a sešte jednoduchšími hercami - za 3, no a to je na takú sračku dosť úspech, až to aj mňa prekvapilo. ()