V dosahu smrti

Když se bývalý elitní voják Colton MacReady dozví, že jeho mladá neteř je v rukou mexického drogového kartelu, neváhá a vyráží za zločinci, aby jí zachránil život. Svou návštěvu v gangsterském sídle ukončí až ve chvíli, kdy jsou všichni lotři mrtví a jejich rukojmí osvobozena. Mafii však nejvíce rozzuří skutečnost, že MacReady kromě rukojmí ukořistil i cenný flash disk s tajnými informacemi. Mexičtí gangsteři se spojenci v americké policii nasadí všechny prostředky, aby disk znovu získali. Zaútočí na usedlost, kde Colton žije se svou sestrou Angelou a ukrývá neteř Hailey. Začíná se zuřivý a nelítostný souboj o přežití. (TV JOJ)

MisaP3

Co je nejvíc pozitivní na tomhle filmu je akce, jede od začátku do konce, takže ani nemáte čas přemýšlet o tom, jak je film absurdní, ale co, takové už tyhle střílečky jeden proti všem bývají. S nožem v ruce vyvraždí XY lidí během chvilky, ale jen co maníci dostanou do ruky bouchačky najednou netrefí a netrefí, ať se střílí horem dolem... to mi na tomhle typu filmů vadí asi nejvíc. Člověk si po pár minutách takových přestřelek říká, jestli jsou fakt tak levý, nebo to jen dělají... Ale jo, koukat se na to dá moc pěkně, když se vám nad něčím nechce přemýšlet. ()

Soldado

100% JA TOHO ADKINSA PROSTE MILUJEEEM!!! Tie jeho kopy SÚ UPLNE TOP!!! A jeho telo je ÚPLNE PERFEKTNÉ!!! ZAKAZDYM keď Scott vyda nejaký film v ktorom hrá tak mu dam BEZ VÁHANIA PÄŤ*****!!! LEBO HO PROSTE ZBOŽNUJEM!!! ADKINS JE NAJLEPSÍ HEREC NA SVETE!!! ()

typa

Kdo má rád povedené bojové a střelecké scény, tak je tady na správné adrese. Vadilo mi akorát to, že příběh by strašně jednoduchoučký. ()