League of Their Own, A (TV pořad)

Komedie / Soutěžní / Sportovní

Velká Británie, 2010

Komentáře uživatelů k TV pořadu (1)

Sky se nám evidentně zabouchlo do panelovek s nádechem adrenalinu. Taky tady - podobně jako v novějším Ducks Quacks Don't Echo - totiž hosti nejen baví, ale i plní úkoly; přičemž konkrétně Corden a spol. zacházejí ještě dál, až k předtáčenym dobrodružstvim v terénu, tak trochu alá Top Gear (nezřídka si ostatně pomáhají vehikly všeho druhu). Krom toho pak přirozeně nesmí chybět ještě několik fun facts ze světa sportu, kdy si speciálně příznivec Arsenalu (čili například já) s chutí smlsne na vybraných hláškách spolufandy Jacka. (Případně doporučuju zejména tu na Edgara Davidse ze začátku s07e01.) Zábavná, leč poněkud nevyrovnaná záležitost. --- Mimochodem třebaže s Cordenem obyčejně po humorný stránce souzním, jako moderátorovi jsem mu na chuť zatim nepřišel. Možná za to může osvojení si O'Briainova otravnýho "éééé", možná něco jinýho. Nevim.(22.8.2014)