Lída Baarová – Dáma v modrém (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 15 min

Martin Kabát

Lída Baarová (a.z.), Pavel Taussig

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Pouze krátké shrnutí známých informací. Mnohem kvalitněji zpracoval dokument Stanislav Motl nebo Helena Třeštíková.(10.3.2015)

• Marthos

Opět zbytečný (soukromý) sestřih kusých informací a tradičních filmových ukázek na téma LB. Ledabylé páté přes deváté. Nic nového pod sluncem. Výsledný dojem takřka nulový.(15.3.2015)

....žiaľ nič nové - sa tí,ktorí aspoň trocha poznajú životopis L.Baarovej -nedozvedeli.Nie zlý - minidokument,ale nič prevratné - čo by som očakával od dokumentu z r.2010.(3.11.2014)

Baarová tady působí celkem střízlivě (oproti Zkáze krásou), ale jinak nic nového, nic převratného tento minidokument nenabízí...(16.2.2016)

• sator

Nic nového...(10.6.2015)

O Baarové nic nového, ale já si prostě nemůžu pomoct, ale v těch filmových ukázkách stále fascinuje.(30.9.2018)

• ostravak30

Řekněme, že jsem se dozvěděl jednu nebo dvě věci, které jsem nevěděl, ale čistě proto, že jsem si je nikde nezjišťoval. Jinak se jedná o soukromé vzpomínání Pavla Taussiga. Dokument je ovšem krátký na to, aby spolehlivě obsáhl i ty ožehavé věci, byť spravedlivě řečeno se o to pokouší.(1.10.2020)

• Krastom

Krátký sestřih o životě Lídy Baarové, na který jsem se podíval, abych měl hrubou představu o jejím filmu roku 2016 na který se chystám do kina.(24.2.2016)