poster

Night Visitor

Thriller / Horor

USA, 1989, 93 min

Režie:

Rupert Hitzig

Scénář:

Randal Viscovich

Kamera:

Peter Jensen

Hudba:

Parmer Fuller

Producenti:

Alain Silver

Scénografie:

Jon Rothschild

Kostýmy:

Elisabeth Scott
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $166,635Tržby Celosvetovo $-(27.12.2009)

 • hladass
  ****

  Billy Colton je nenapravitelný lhář, proto se není čemu co divit, když je jednu noc svědkem smrti své krásné sousedky prostitutky a za vraha označí svého učitele dějepisu Willarda, nikdo mu moc nevěří... Proto se musí postavit svému učiteli sám se svou dívkou a kamarádem svého otce, bývalým policistou... Night Visitor je klasický produkt konce osmdesátých let, satanský horor, který se sám nebere moc vážně, není moc krvavý (prakticky vůbec) a za celý film se neobjeví ani jedna bradavka (což trochu zamrzí)... Ale co už, člověk nemůže mít všechno a béčkové osmdesátkové horory stejně vyhledávám pro jejich neopakovatelnou atmosféru a odlehčené, lehce naivní příběhy a přesně to mi Night Visitor nabídl... Takže pokud máte rádi osmdeátkové béčka (a Night Visitor je béčko jako stehno), budete určitě stejně jako já spokojeni...(17.3.2013)

 • darkrobyk
  ***

  Tenhle film si žádá ostřejší komentář. Hlavním hrdinou je prolhaný ultrablb, hovado a posera, jehož přítelkyně se chová jako kráva. Co za debila tohle mohlo napsat? (Randal Viscovich) Těšil jsem se, že budou oba vykucháni, vyvrženi, staženi z kůže a sťati... tak snad v jiném filmu. Sám film má dobré téma - kdosi vraždí šlapky, které unáší v černém autě (oblíbený dopravní prostředek 80.let). Záhy se ukáže pravda - jde o oběti satanských rituálů (mimochodem při obětování jedné z nich je vidět megabradavka). Satanská mše je vůbec nejlepší z celého filmu, i když by klidně mohla být krvavější. Za ni a občasné chvilky napětí dávam 3*, tedy průměr. První polovina filmu je ovšem naprostá tragédie jako vystřižená z úpadkových amerických seriálů o životě tamější mládeže. V 80.letech vzniklo spousta velmi kvalitní hudby, zde by rozhodně sedla nějaká gotika (Bauhaus, Sisters of Mercy, Siouxsie, Cure apod.). Bohužel, hned v úvodu se rozezní nejhorší srajda tehdejšího středního proudu. Škoda. Mohl to být hezký satanský film pro Valpuržinu noc...jenže nebyl.(30.4.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace