Mladý Kubánec Rafael Infante se po smrti své matky rozhodne opustit Santiago de Cuba a vydat se do amerického Houstonu, kde žije jeho otec John Burnett. Zamlklý muž tu vede taneční školu Excelsior, která se stala útočištěm různorodé party tanečníků. Od energické důchodkyně Bey po mladou nadšenou amatérku Patricii, která odmalička sní o kariéře tanečnice. Taky je tu krásná osamělá Ruby, která byla kdysi profesionální tanečnicí a nyní jako svobodná matka učí ča-ču Texasany s oběma nohama levýma a sní o tom, že znovu bude soutěžit a najde si lepší příležitost, než je Burnettova škola. Právě v době, kdy začínají přípravy na taneční mistrovství, objeví se ve škole Rafael, aby se poprvé v životě setkal s otcem, který kdysi opustil jeho těhotnou matku. Pracoval tehdy na palubě zaoceánské lodi jako taneční mistr a prožil milostný románek s krásnou zpěvačkou, který nezůstal bez následků. Netuší, že mladý Rafael je nejen od přírody talentovaným tanečníkem, ale také jeho synem. Mladík, který v otcově škole získá práci, stále nemůže najít příhodnou chvíli, aby mu to prozradil. Navíc je pohlcen horečnou přípravou na rychle se blížící mistrovství, které má za několik týdnů proběhnout v Las Vegas. Jeho pozornost přitahuje především krásná Ruby. (TV Nova)

Nikol10

Já si nemůžu pomoct, ale takhle hloupý příběh musí zaujmout snad jen hluboce sentimentální jedince, slaboduché a nebo mladé holčiny, co si myslí, že láska hory přenáší a že budou žít šťastně až do smrti. Podívala jsem se na to jen proto, že latina je moje srdeční záležitost. Takže mistrovstvím světa na konci jsem byla určitě potěšena, protože to probíhalo přesně tak, jak to na soutěžích chodí. Hlavní hrdinové celkem fajn, ani jeden mi nepřišel otravný, ale příběh je prostě nulový, nemůžu dát víc než dvě hvězdičky. Vyzdvihla bych je závěrečnou píseň, když se tančila Rumba Eres todo en mi od Any Gabriel. Ta byla perfektní! ()

gizi

Je to film především pro milovníky latinsko-amerických tanců (mně tato muzika moc nesedí a tancování taky zrovna nežeru) a pro romanticky založené - řekl bych spíš pro ženské pokolení. Je to prostě o ničem, standardní klišé. 50% je skoro moc. ()

Pythonator odpad!

Pro mě absolutně nesledovatelné. Ještě větší kravina než Hříšná tanec, ačkoli tady je alespoň pěkná ženská. Vanessa Williams je dost rajcovní afroameričanka, pokud se to tak dá ještě nazývat, protože je to mulatka, co má pomalu víc rysů z bělošky než černošky. Tančení je pro buzny a hloupé pipiny, co si myslí, že jejich čistě náhodou heterosexuální partner je nijak netouží opíchat a dělá to jen čistě z lásky k tanci. To se ovšem v tomto filmu nedozvíte. ()

clubland odpad!

Otrasná nuda. Toto by sa možno páčilo nejakej 12 ročnej, prvý krát zaľúbenej pipke. Takéto "filmy" fakt nemusím, zbytočné plýtvanie filmovým materiálom :) ()

jjemi

Hudba a Tanec, Tanec a Hudba, především latina. Děj nepřekáží, není nevkusný jako v jiných filmech s tímto tématem. Je rozhodně lepší nežli podobný film s Richardem Gerem a J. Lopez. ()