Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý Kubánec Rafael Infante se po smrti své matky rozhodne opustit Santiago de Cuba a vydat se do amerického Houstonu, kde žije jeho otec John Burnett. Zamlklý muž tu vede taneční školu Excelsior, která se stala útočištěm různorodé party tanečníků. Od energické důchodkyně Bey po mladou nadšenou amatérku Patricii, která odmalička sní o kariéře tanečnice. Taky je tu krásná osamělá Ruby, která byla kdysi profesionální tanečnicí a nyní jako svobodná matka učí ča-ču Texasany s oběma nohama levýma a sní o tom, že znovu bude soutěžit a najde si lepší příležitost, než je Burnettova škola. Právě v době, kdy začínají přípravy na taneční mistrovství, objeví se ve škole Rafael, aby se poprvé v životě setkal s otcem, který kdysi opustil jeho těhotnou matku. Pracoval tehdy na palubě zaoceánské lodi jako taneční mistr a prožil milostný románek s krásnou zpěvačkou, který nezůstal bez následků. Netuší, že mladý Rafael je nejen od přírody talentovaným tanečníkem, ale také jeho synem. Mladík, který v otcově škole získá práci, stále nemůže najít příhodnou chvíli, aby mu to prozradil. Navíc je pohlcen horečnou přípravou na rychle se blížící mistrovství, které má za několik týdnů proběhnout v Las Vegas. Jeho pozornost přitahuje především krásná Ruby. (TV Nova)

(více)

Recenze (25)

Leleta 

všechny recenze uživatele

Kdyby nebylo Chayanna, tak o tuhle slátaninu asi ani nezakopnu. Ale když sleduju jeho herecký výkon, tak jsem asi ráda, že se nakonec rozhodl pro hudební dráhu. Tancovat a pitvořit se koneckonců může tak nebo tak. Co do příběhu je to klasická story o tom, jak spolu dva tancují, nesnáší se, netancují, milují se atd. atd. Všechno jsme viděli aspoň milionkrát, takže nic nového pod sluncem. ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Priveľa sa kecia, málo sa tancuje. Vanessa je krásna, ale absolútne ma neprinútila, aby som sa zaujímal o jej časť príbehu, dokonca mi bolo jedno aj to, ako dopadne jej tanec. Dráma je primálo presvedčivá, len občas zábavná a spoločenské tance krásne, ale akosi v úzadí... Pozrite si minimálne z choreografického hľadiska kvalitnejší Tanec s vášňou... ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Taneční film prezentující latinskoamerické tance samozřejmě doprovázené latinskoamerickou hudbou. Ano, jde tu jen a pouze o tance a tak příběh v tomto případě slouží jen jako jednoduché pojítko různých tanečních kreací. Zcela prosté dramatu a romance. Náznaky tu samozřejmě jsou, ale celkově to nijak po divácké stránce neuchvátí. Milovníci tohoto druhu tanců si však užijí své. Snímek jako takový je tedy dějově chudý, ale má ohromné taneční srdce, pokud se bude brát jako jednoduchý odpočinkový film. Klišé, bez kterého by to ani nešlo, je v tomto případě přijatelné. Takže v podstatě nenáročný dvouhodinový snímek bez lásky a citů, ale zato plný latinskoamerických tanců a hudby. Film pouze pro určitý okruh diváků. ()

Pythonator odpad!

všechny recenze uživatele

Pro mě absolutně nesledovatelné. Ještě větší kravina než Hříšná tanec, ačkoli tady je alespoň pěkná ženská. Vanessa Williams je dost rajcovní afroameričanka, pokud se to tak dá ještě nazývat, protože je to mulatka, co má pomalu víc rysů z bělošky než černošky. Tančení je pro buzny a hloupé pipiny, co si myslí, že jejich čistě náhodou heterosexuální partner je nijak netouží opíchat a dělá to jen čistě z lásky k tanci. To se ovšem v tomto filmu nedozvíte. ()

Nikol10 

všechny recenze uživatele

Já si nemůžu pomoct, ale takhle hloupý příběh musí zaujmout snad jen hluboce sentimentální jedince, slaboduché a nebo mladé holčiny, co si myslí, že láska hory přenáší a že budou žít šťastně až do smrti. Podívala jsem se na to jen proto, že latina je moje srdeční záležitost. Takže mistrovstvím světa na konci jsem byla určitě potěšena, protože to probíhalo přesně tak, jak to na soutěžích chodí. Hlavní hrdinové celkem fajn, ani jeden mi nepřišel otravný, ale příběh je prostě nulový, nemůžu dát víc než dvě hvězdičky. Vyzdvihla bych je závěrečnou píseň, když se tančila Rumba Eres todo en mi od Any Gabriel. Ta byla perfektní! ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama