Obsahy(1)
Ve sdíleném bytě uprostřed Moskvy se sešla velmi různorodá směs lidí. Mladý student historie a romantik Kolja, jeho tetička, postarší osamělý kabaretní umělec Veljurov a milostný trojúhelník tvořený panovačnou energickou Margaritou, jejím snoubencem, prostým mužem Savou a jejím bývalým manželem, vzdělaným, ale nebezpečně neohrabaným Lvem. Takováto směsice téměř nevyhnutelně vede k mnoha komickým situacím; obzvláště, když se milostný trojúhelník rozroste na čtverec a když se mladý Kolja stane sokem v lásce zkušeného Veljurova. (sg.sysel)
(více)Hrají
Oleg Meňšikov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Doktor Živago (2005) (seriál)
Unaveni sluncem (1994)
Hlavní podezřelý: Poslední svědek (2003) (TV film)
Jelena Koreněva
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sibiriáda (1979)
Léto (2018)
To je ten baron Prášil (1979) (TV film)
Inna Uljanova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Unaveni sluncem (1994)
Sedmnáct zastavení jara (1973) (seriál)
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Irina Šmeljova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Slzy padaly (1982)
Kin-Dza-Dza! (1986)
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Leonid Broněvoj
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vzhůru k nebesům (1991)
Sedmnáct zastavení jara (1973) (seriál)
Formula ljubvi (1984) (TV film)
Natalja Kračkovskaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Čipollino (1972)
Místo akce neměnit! (1979) (seriál)
Ivan Vasiljevič mění povolání (1973)
Rimma Markova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Okraina (1998)
Křídla (1966)
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Marina Djuževa
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Muž jak se patří (1977)
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Džungli (2012)
Taťjana Dogileva
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Východ-Západ (1999)
The Challenge (2023)
Igor Dmitrijev
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Hamlet (1964)
Anna Pavlovova (1983)
Tichý Don I. (1957)
Alexandr Pjatkov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Děrsu Uzala (1975)
Krutá romance (1984)
Legenda o Ullenspiegelovi (1976)
Jelizaveta Nikiščichina
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Po neznámých stezkách (1982)
Čaroděi (1982) (TV film)
Sergej Dorogov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Viděl jsem zrod nového světa - Rudé zvony (1982)
Valentina Běrezuckaja
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vor (1997)
Sibiriáda (1979)
Jeřábi táhnou (1957)
Jevgenij Morgunov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Osud člověka (1959)
Operace Y (1965)
Ukradená nevěsta (1966)
Anatolij Ravikovič
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Vozvraščenie mušketěrov, ili Sokrovišča kardinala Mazarini (2009)
Pokrovskije vorota (1982) (TV film)
Skazočnoje putěšestvije mistera Bilbo Begginsa Hobbita (1985) (TV film)
Emmanuil Geller
Ruské impérium
Nejlepší filmy:
Žlutý kufřík (1970)
Operace Y (1965)
Ukradená nevěsta (1966)