Reklama

Reklama

Pírkovo dobrodružství

  • Francie Gus, petit oiseau, grand voyage (více)
Trailer 2

Pírko je ptačí sirotek, který nevyniká ani krásou peří ani sokolí sílou. Je hubený, opelichaný a žije sám v hnízdě, ze kterého ještě nikdy nevyletěl. Tak moc by chtěl táhnout do Afriky s hejnem ptačích kamarádů! Až se jednoho dne naskytne jedinečná příležitost. Sebere veškerou odvahu a vydává se za dobrodružstvím, na jehož konci leží vysněné africké zimoviště. Tedy možná. Pírko ještě nikdy nikam neletěl a tak nepozná, jestli ho zobák táhne na sever, nebo na jih. Ale někdy, když hledáte přátelství a lásku, je důležitější cesta než její cíl. Tak roztáhněte křídla a vydejte se na pohádkový let plný humoru a nadhledu z ptačí perspektivy. (Blue Sky Film)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (4)

hladass 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že i šestiletá beta verze se u tohoto silně nepovedeného kusu nudila, je hodnocení poměrně jasné... Bod za to, že jsem přežil bez újmy na zdraví a rozumu... ()

vodafone 

všechny recenze uživatele

Opravdu je to spíše jen pro děti.. protože u většiny animovaných filmů bývá i nějaký ten humor pro dospělé aby tam neusínali tak zde nic takového není. Jsou tam drobné vtípky ale ty sotva stačí k pozvednutí koutků úst. Příběh je hned od začátku jasný a vůbec nijak nepřekvapí, žádné pasáže nejsou nijak převratné či nečekané. Myslím si, že ani děti z toho nejsou nadšené... sice se jim to líbí ale není to takový ten druh filmu, který pak musíte mít doma a oni si ho pouští milionkrát za rok. Pro mě 2* za trochu jinou animaci než se dnes vidí a ta druhá je asi, že jsem na tom byl v kině a kino mi často zlepšuje dojem z filmu. ()

Reklama

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Na začátku všeho bylo vejce... A tohle vejce mělo prostě tu smůlu, že se zakutálelo a tak když se z něj vylíhl ptáček, nebyl zde skoro nikdo, kdo by se o něj postaral. No a co tedy můžete čekat od malého vyzáblého ptáčka, o kterého se starala beruška a parta králíků ? Jak se ukáže v téhle pohádce, tak velké věci ! A já za sebe musím říct, že tohle je opravdu docela pěkná pohádka se všemi atributy, které má pohádka mít. Má to hezkou vizuální stránku, která se bude dětem líbit, pěknou hudbu a pak také jednoduchý a vcelku předvídatelný příběh, který pochopí i ti nejmenší. K tomu musíme přidat sympatického hlavního hrdinu a trochu té dětinské zábavy no a pro maminky, co do kina vyrazí se svými ratolestmi i nějakou tu romantiku. Prostě když to shrnu, je to hezký rodinný film, na který se dá vcelku bez problémů koukat, ale nic nového a překvapivého dle mého nepřináší... Takže hezká pohádka 5/10. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Když je něco v animovaném filmu oblíbené, tak se to snaží animační společnosti ždímat, jak jen to jde. A proto, že zrovna letí ptáci, setkáváme se s nimi všude. Aby to nebylo moc modré, tak je tu žlutý pták, který není moc zábavný, ale je to v pohodě, protože má modré kamarády. Ach jo, další z pastí na peněženky rodičů. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama