Před deseti lety získala olympijská gymnastka Hope Ann Greggory bronzovou medaili a stala se tak americkou superhvězdou. Dnes však žije se svým otcem a sotva někdo zná její jméno. Krom mladé nadějné sportovkyně, pro kterou je Hope hrdinkou, u které by chtěla trénovat. Hope se ocitá na rozcestí: Vtáhne mladičkou atletku pod svá ochranná křídla a pomůže ji stát se hvězdou, nebo se rozhodne zničit tu holku, která tolik ohrožuje její statut maloměstské celebrity? (Larrysbride)

lucijelucije

Naprosto úžasná M. Rauch. Sice jsem si na začátku na ni musela zvyknout, ale jde to celkem lehce. The Bronze je vtipný, svérázný a emotivní film. A taky je děsně sprostý =) Věřím, že hodnocení bude kontroverzní, ne každý snese takový humor mě osobně sedl. A co bych ještě dodala, tento snímek je úplně něco jiného, než jsme zvyklí. ()

Rathalos

To by som od herecky Melissy Rauch absolutne necakal,no svoju rolu zvladla excelentne,taka mrcha sa len tak nevidi a tie jej niektore hlasky boli fakt cool,rozosmiala ma,do toho hrala vyborna hudba,no a ceresnickou na torte je jedna eroticka scena,gymnasticka trtkacka ako sa patri,aj porno moze ist do pi*e,zabavil som sa a take bude aj moje hodnotenie...:-) ()

Maximilianus

Bernadette z The Big Bang Theory som fakt nemal rád, ale očividne to bola iba veľmi zle napísaná postava, pretože Melissa Rauch bola v tomto filme výborná. Je to sarkastické,  drzé,  mierne prekvapivé, a aj keď svojim spôsobom nie nejako extra originálne,  spracovanie námetu sa mi veľmi páčilo. Plus za gymnastickú milostnú scénu a titulkovú pieseň dávam pridávam pár minibodov. 7,1/10. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Mezi klady patří hláškující, sprostá a ofrklá Melissa + roztomilá a k nakousnutí Haley Lu + hotelový sex...jinak ale "klišoidní" sportovní film s průměrným scénářem. +++ SPOILER 20ti slovy: Ztroskotaná bývalá gymnastická hvězda trénuje novou holku. Trénují a kecají, kecají a trénují. Holka vyhraje a vysere se na svou trenérku. No a to je všechno. ()

curfew77

Místy opravdu hodně bizarní film (hned ta úvodní scéna naznačí asi všechno). Zvláštní atmosféra, výborná Melissa Rauch, na druhou stranu až příliš moc žánrů v jednom hrnečku, což nikdy nedělá dobrotu. A s koncem si evidentně už předem nikdo nevěděl rady. 60 %. ()

DePompon

Hlavná postava je natoľko nesympatická, že by som jej už v úvode dala facku. Nie jednu. Keby sa správala o trochu menej arogantne a vulgárne, nebolo by natoľko obtiažne sledovať film až do konca. Odhliadnuc od tohto faktu by to bol celkom zaujímavý film z prostredia americkej gymnastiky, kde naozaj je o čom točiť. ()

xtomyx

Skvěle natočený, skvěle zahraný. Pro tenhle film nemám žádné negativum, naopak. Zábava po celou dobu, skvěle sprostá a drzá Melissa Rauch, s velkým citem výborné dramatické scény. Neskutečná píchačka, u který jsem si málem smíchy stříknul do gatí. Pro mě jasných 100%. Film Si zaslouží větší pozornost a vyšší hodnocení. ()

mr.twizta

Ono asi docela sejde na tom, nakolik vam tahle svym zpusobem docela cunarna sedne. Rozhodne se nejedna o klasicky odvypraveny sportovni sladak, The Bronze ja ze znacne pomerne ostra a rozhodne necenzurovana komedie, ktera ovsem nepostrada osobni dramo. K nepoznani odlicena Bernadette z Big Bangu tu hraje byvalou olympijskou gymnastku, ktera kdysi dojemne urvala bronz, ale jeji status je v ohrozeni diky nastupujici hvezde. Paradni film plny vulgarity a teplakovek. ()

p.a.douch

Tak teda Bernadette Maryann Rostenkowski Wolowitzovou bych rozhodně nepoznal. Ovšem celý tento film měla na hrbu ona a docela to zvládla. Její Hope Ann Greggoryová byla pěkný fracek a dost na ránu. Ovšem bavila mě. Winter Soldier taky překvapil, a Middleditch hrál jednoho ze svých mimoňů. Vůbec obsazení se povedlo a i představitelé dalších postav se zaujali (Strongová, Richardsonová, Cole). Dokonce se do filmu podařilo nalákat i pár reálných gymnastek (Korbutovou, Dawesovou, Moceanuovou). Za mě povedené dílko. ()

KraLuban

Ale jo, fakt jsem se bavil. Na víc, než velmi solidní 3* to nestačilo, ale i tak. Po dlouhé době slušná komedie. A Rauch ve své životní roli:). ()

Profík

Jako komedie je to na můj vkus málo vtipné, postavy nic moc, ale po sportovní stránce překvapivě ucházející.55% ()

[[Wizard]]

K tomuhle kousku jsem se dostal prakticky jako slepý k houslím. Přes to že může budit dojem typické komedie, nic takového nečekejte. Je to totiž hořkosladká podívaná, která zajedno má co říct a za druhé není zcela jasné co vše vlastně říct chtěla (a co vše by jste si měli/mohli sámi domyslet). Už dlouho sem neviděl snímek, který tak okatě odkazuje na spoustu absurdností lidského počínání. Zdržuji se hodnocení, ale dodám, že je to rozhodně zajímavá podívaná. Názor ať si udělá každý sám. ()

JerryPilsen

Zvláštní,originální a přisprostlá komedie.Děj se v podstatě ničemu nepodobá a věčně fuckující Melissa je prostě neskutečná.Za scénu v hotelu hvězda navíc. ()

AutiXrist

Neslušná športová komédia nie len o nevymáchanej Melissinej hube ale aj o tom, že sa dá ísť vyvenčiť zlatú rybku 🤟🏻 ()