Mallory

• Polsko Mallory (více)

Po unikátních časosběrných dokumentech Marcela, René a Katka přichází dokumentaristka Helena Třeštíková s novým filmem, v němž 13 let sleduje hlavní hrdinku Mallory, která se po těžkých životních peripetiích odhodlaně snaží vrátit do běžného života. S Mallory se život nemazlil, ona se však po porodu syna dokázala vymanit z drogové závislosti a zvládla i období, kdy se ocitla s dítětem na ulici a žila jako bezdomovec. Mallory dnes na střední odborné škole studuje obor Sociální činnost a své uplatnění nakonec nalezla v pomoci těm, jejichž životy zná nejlépe – lidem na okraji společnosti. Film Mallory je tak kromě jiného filmem o naději, že každý má šanci změnit svůj život. (Aerofilms)

Sabbb

Na tento film, by se měl podívat každý člověk, který si neváží vlastního života. Já sama jsem si u filmu uvědomila pár věcí. Hlavně co je pro mě v životě nejdůležitější. Denně poslouchám, o čem se hádají lidi na ulici, ale tady..? Wow, toto si zaslouží ocenění! ()

Generi

Na rozdíl od "Katky" je tohle příběh o ženě, které držíme po celou dobu palce, protože bojuje s nepřízní osudu, miluje svého syna a bohužel miluje i ty neschopné příživníky, kteří jí ničí život. Ale je to v jádru hodná holka, která touží po štěstí a hledá jej více nebo méně úspěšně. ()

Iloveporn odpad!

Vlastně mě to otravovalo.  Dokoukal jsem to jen s největším sebezapřením a spoustou pauz. Mallory dělala blbost za blbostí, pak ji to předvídatelně bouchalo do ksichtu. Bylo to jako koukat na někoho, kdo si přitlouká ruku ke stolu a pak ukazuje, jak se mu hojí či znovu podebírá ruka. Kdyby si odpustila kromě heroinu i cigára, tak by mohla 2x do měsíce na terapii, jenže to by pak nebyl žádnej film. - Lepšolidé jako Třeštíková mohou ukázat své lepšoego jen na takovejhle typech pochroumanejch lidí, protože točit prodavačky v tescu a kauflandu, kde lidi makají a maj za to hovno peníze, současně se nemaj za co stydět, za co děkovat, protože si zasloužej víc než dostávají a v porovnání s nima je Třeštíková jen režimní vyžírka . - Čekat od ní dokument o voličích Zemana či Babiše, to je čirá sci-fi. V podstatě je to taková lepšolidní masturbace či lesbi show. Nic pro normální lidi. ()