Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Victoria je rebelující teenagerka, která v 17 letech otěhotní s mužem s kriminální minulostí. To se nehodí jejímu otci, který kandiduje na senátora, a dívka je přinucena se dítěte vzdát. Po roce se však rozhodne o dceru bojovat... Vicki je sedmnáct, pochází z vlivné rodiny senátora, který chce znovu kandidovat. Ona však rodiče, a zejména otce nesnáší a dělá vše pro to, aby to bylo vidět. Má tetování, piercing, chodí s mladíkem Johnnym s kriminální minulostí, který navíc prodává drogy. Johnnymu se nelíbí, že jejich kroky sleduje Vickiina ochranka, a tak se s ní rozchází, přestože mu Vicki poví, že je těhotná. Doma je z toho problém. Senátor si nemůže dovolit skandál, ovšem z Vicki se stal problém pro další kandidaturu, když otcem dítěte jeho mladé neprovdané dcery je kriminálník. K interrupci ji však nutit nechce. Mezitím se odehrává příběh Sary a Richarda Martinových. Jsou manželé již nějakou dobu a nemohou mít vlastní dítě, protože Sarah trpí syndromem polycystických ovarií a lékařka ji ujistila, že se to nedá vyléčit. Martinovi si tedy zažádají o adopci, nejradši by měli novorozenou holčičku. A jednoho dne se vytouženého dítěte skutečně dočkají. Holčička, které dali jméno Julia, je jen týden stará. Oba jsou velmi šťastní, i když Saře se do mysli vkrádá myšlenka, co hrozného se asi muselo stát Juliině biologické matce, že se jí vzdala. Tuto myšlenku však rychle zaplaší a naplno si užívají krásné holčičky, kterou z celého srdce milují a dobře se o ni starají. Je to dítě, které se narodilo Victorii. Vicki nyní studuje na vysoké škole dětskou sociologii. Je úplně proměněná. Už to není ta rebelující teenagerka, ale rozumná mladá žena. Začne chodit s Lucasem, který studuje politickou vědu. Vztah je teprve v začátku, ale Vicki se rozhodne Lucasovi svěřit se svým příběhem i s tím, že ji přiměli podepsat papíry k adopci ještě na porodním sále, když byla pod vlivem léků proti bolesti. Ona dítě nechtěla dát pryč. Lucasovi je jasné, že to bylo proto, že její otec kandidoval do senátu a tohle se mu nehodilo, ale Vicki by se mohla pokusit o dítě zabojovat. On zná právníka, který se specializuje na rodinné právo. Její otec je velmi vlivný a příští rok chce kandidovat na guvernéra, Vicki potřebuje právníka. Vicki to však chce vzít do vlastních rukou.
Pod cizím jménem se přihlásí na stáž do adopční agentury, kde pátrá po podrobnostech svého vlastního případu. Zjišťuje, že adoptivní rodina je opravdu dokonalá, žijí v L. A. a Vicki se je rozhodne navštívit. Vymyslí si, že přijede na standardní každoroční kontrolu. Zde vidí, že o holčičku je opravdu dobře postaráno, adoptivní rodina ji miluje, ale Vicki chce své dítě zpět, i když tím možná Martinovým zničí život. Lucas jí radí, aby raději myslela na sebe, a Vicki se tedy sejde s právníkem. Právník si je jistý, že to vyhrají, byla omámená, když podepisovala adopční smlouvu. Její rodiče by z kriminálního hlediska neměli mít potíže, ale Sarah s Richardem by je mohli žalovat. Vicki do toho chce jít. Rodiče zprvu nesouhlasí, ale nakonec se rozhodnou Vicki podpořit. Otec se jí omlouvá, že byl sobec a myslel jen na sebe a svou pověst. Martinovi jsou zoufalí a také chtějí o holčičku bojovat. Obě rodiny se sejdou u mediátora, který se domnívá, že adopce byla podle zákona a Julia by měla zůstat u Martinových. Vicki se z toho hroutí a prosí Sarah, aby uznala, že matkou je ona. Sarah byla dítěti také skvělou matkou, ale dítě porodila Vicki. Když jí Sarah Julii nechá, Vicki slibuje, že Martinovi budou součástí jejího života. Prosí ji, aby jí Julii předala dřív, než bude dítě po soudních tahanicích chápat, co se děje. Sarah učiní nejtěžší rozhodnutí ve svém životě a uznává, že Victoria má pravdu. Vidí, že Vicki o svou dceru zoufale bojuje, a ona nemůže držet matku od dítěte. Měla by s ní být. Udělá správnou věc a Julie se vzdá. Zůstanou však v kontaktu a ze začátku bude dokonce Victoria bydlet u nich, aby si na ni Julia zvykla v prostředí, které zná. Po nějaké době má Sarah díky nové experimentální léčbě šanci na své vlastní dítě a léčba je úspěšná. Sarah je těhotná. (TV Prima)

(více)

Recenze (5)

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Docela to ušlo, i když příběh je strašně jednoduchý, máme tu do činění se zajímavým dilematem- škoda, že nebyl soud...50% ()

SpicyNugget 

všechny recenze uživatele

Vicki je sedmnáct let a pochází z rodiny vlivného senátora. S otcem se moc nemusí, a proto patřičně rebeluje. Má tetování, piercing a kluka s kriminální minulostí. Když s ním otěhotní, je to pro otce průser. Zrovna kandiduje a takový skandál si nemůže dovolit! S matkou přinutí Vicki po porodu se dcery vzdát. Když je Vicki starší a chodí na VŠ, svěří se svému novému klukovi o tomto traumatu a rozhodne se s jeho podporou o dceru bojovat. Jenže ta už má rok a je adoptovaná do nové rodiny… Příjemné drama, téma skvělé. Konec mě potěšil (i když jsem ho čekala a upřímně by mě nasralo, kdyby to skončilo jinak). Dalo se na to koukat, zajímavý film. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Nič tragickejšie som nevidel už veľmi dávno a to porovnávam aj so slovenskými mainstreamovými odpadmi. Scenár aj réžiu vzal do rúk jeden chlap a tak to aj vyzeralo, ten človek musí byť totálne neschopný. Maximálne zbúchaný film, z veľkej časti námetovo odpísaný, čiže film plagiát, ale so scenárom z garáže. Nielen, že všetko sa tu zbehne veľmi rýchlo, ale nič tu nedáva zmysel. 19-ročná pipka si zmyslí, že zrazu chce dieťa chce, a slušnej rodine ho ide po roku zobrať. Vrieska tam, vyplakáva, že to jej dieťa a oni ju nechápu, ako by si už nikdy žiadne zrobiť nemohla. Výkon danej neherečky bol otrasný, nedalo sa na ňu pozerať. Čo mňa však šokovalo, táto pipka si všetko vydobyje a normálni ľudia jej ustupujú, vraj má pravdu. Nikto sa nesnaží poriadne zabojovať. Scenár je taký slabý, že tu vôbec nevadí, keď chlapec povie svojej priateľke na druhom rande, že jej otec je hajzel a neznáša ho, že pri pátraní po dieťati holka ide do kartotéky a nájde miesto jeho pobytu bez toho, aby vedela jeho meno. Záver to chcel vylepšiť takzvaným happyendom pre všetkých, ale nič to nemení na tom, že sme videli právnu frašku, ktorá by v bežných demokraciách nemala obdoby. ()

Maria.Mia 

všechny recenze uživatele

Super film o mladé dívce Vicki která brzo otěhotní ale otec kandiduje do senátu a bojí se že by o to místo přišel a raději se dítěte rychle zbavit. Vicki se ale nevzdá a bude o dítě bojovat i když bude její dítě adoptované .Saice konec bude předvídatelný ale za mne super. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama