Neporazitelná Kristy

• Hongkong Cui hua kuang mo (více)

Jedinou věcí, kterou Kristi Jones ovládá dokonale je bojové umění, nejčastěji demonstrované přímo na ulici. Stará se o sestru Karen, které chce zajistit lepší život prostřednictvím studia medicíny. Dříve nežli se tato ambice stihne naplnit, je Karen brutálně zavražděna. Kristi rozzuřena a současně rozlítostněna, identifikuje na jejím krku stopu tygřího spáru. Na vlstní pěst začne hledat neznámého zabijáka. I tvrdý policista Nic DiMarco pátrá po masovém vrahovi, kterého počet obětí roste každým dnem. Po několika prudkých střetech se Kristi a Nick rozhodnou spojit vlastní síly... (oficiální text distributora)

kurcatovium odpad!

Příšerně slátaný příběh, tragicky vykreslené charaktery a oškliví herci, kteří ani neumí hrát. Co je ale horší, všechny akční scény působí naprosto debilně, což je u kung fu béčka docela průšvih. Člověka pak už nepřekvapí ani kung fu ovládající psycholožka nebo student medicíny. Co víc k filmu dodat? "Máte právo mlčet, tak držte hubu!" ()

Compadre

Ultrazábavný béčko, který si fakt na nic nehraje. je úplně blbý s blbým dějem, blbýma hercema, blbým režisérem...jediný o co tady jde jsou bitky. To měl režisér jako jediný na paměti, na vymýšlení příběhu už jaksi neměl čas. Tři hvězdy dávám za docela zábavný hlášky a jednu naprosto šílenou ŠÍLENOU rvačku na konci. Ta je k posrání.. ()

Rudinsky

Film videný v dávnych dobách na fungujúcej TVT v postkomunistickom bytíku mojích starých rodičov na TESLE, ovplývajúcej farebným rozhraním 16 farieb. Fantastický zážitok pre malého chlapca. Brutálny a zlý záporák(kde ho vzali?:D), masakre a samozrejme, akcia v tej najnemožnejšej forme. Ale po čase skvelá nostalgická zábava. Jednoducho nemôžem dať odpad. ()

Han22

Na odpočinek od béčkových hororů jsem si dal jeden béčkový karate film z 90. let, pro mě kultovní Neporazitelnou Kristy. Nezapomenutelná je hlavně kombinace karate filmu s pychothrilerem - psochopatickému bojovníkovi uteče žena, kterou měl jako náhradu za matku. Ten se vydává do ulic a unáší všechny, kdo jí jsou podobné a po brutálním mučení je zabíjí. Proti němu stojí jednak policajt, jednak streetfighterka v podání Cynthie Rothrock. A protože psychopat potká na své cestě zkázy taky pár bojovníků, o zábavu je postárano. Bojové scény jsou výborné, točené v jednom záběru bez zbytečných střihů a kamerových švenků, navíc jich je fakt hodně (každý ve filmu umí karate), takže se člověk ani chvíli nenudí a nepřemýšlí nad stupiditou toho všeho i nad tím proč se mi to pořád líbí. Víc než tři hvězdy se tomu dát nedají, ale stejně ten film mám prostě rád. ()

POciSEM

No ten psychotik co dlouba oci z dulku byl kouzelnej. Navic bylo jeho kung-fu velice dobre takze jeho rukou zhynul nejeden mistr karate. Takhle osklivyho a naolejovanyho masakratora nema zadnej film. Jsem nadsen ()

Wishkah odpad!

Má to smysl komentovat??? Dodnes mě dostává ta neuvěřitelná choreografie soubojů. Zejména poslední fight opravdu stojí za to. ()

Chřástal

Zatímco z Kolji víme, že každý Čech umí trochu rusky, v tomhle filmu zřejmě každý umí aspoň trochu kung-fu. Navíc sbírka hovadských bojovníků (Medvěd, „Orel“ Lee), legrační herectví (v porovnání se zbytkem kolegů hraje Cynthia jako Meryl Streep) a celkem ucházející akce. ()

TaanStari odpad!

Viděl jsem jen poslední scénu, rozhodoval jsem se mezi odpadem a 5*. Ale jakkoliv byla ta scéna vtipná, tentokrát zůstávám nohama na zemi. ()

Jíha

Proč je Undefeatable supr film: 1/ Godfrey Ho - muž, jenž si vytvořil jméno desetitisíci kungfu filmů se slovem ninja v názvu. Filmy jsou nudné a směšné, a těch je většina, až boží a směšné, a takový je Undefeatable 2/ Cynthia Rothrock - několikanásobná světová mistryně kdovíkolika kdovíjakých umění má drsné příjmení a jak není kdovíjak pohledná, tak je prostě vtipná a to je nakonec lepší 3/ Padouch s úžasným účesem ztvárněný hercem nesporného talentu! 4/ Všichni umí kungfu! Cynthia nejlíp, Rejnok skoro nejlíp, potom ten druhej chlápek a ostatní se taky snaží! 5/ Last but not least v jiných komentářích zmiňovaný a odkazovaný závěrečný souboj - Rejnok a ten druhej chlápek na sebe koulí očima, olizují nože a strhávají ze sebe trička, aby dali vyniknout sošným mastným tělům a nakonec přiběhne Cynthia se zlomenou rukou a přemůže padoucha ručníkem. - Je to tak, navzdory tomu, že nikdo z přítomných nenosí čelenku s nápisem NINJA (bohužel), je Undefeatable nejlepší film od Ho, jaký jsem zatím viděl. ()

MickeyStuma

Cynthia Rothrock byla svého času jediná ženská, která se dokázala prosadit ve filmech zaměřená na bojová umění. A rozhodně měla co předvést. Že příběhy značně vyzařovaly svou jednoduchostí, že jeden patos střídal druhý a že se objevovala spousta nelogičností nám bylo na počátku 90. let, kdy jsme takovéto filmy přímo hltali, vcelku jedno. Nejdůležitější byli hlavně akční bojové scény. Při dnešním pohledu se na to již koukáme trochu rozpačitě, ale přesto se musí uznat, že tento snímek patří v její filmografii k těm lepším. Z nostalgie se k němu rád vracím. Kromě filmového zážitku ve mě vyvolává i jisté vzpomínky. ()

Ronyk7

Dost koukatelné béčko. Existují o dost větší ptákoviny např. s Donem Dragonem. Tady je dost akce a zas tak katostrofální to není. 20.04.2008 ()

Redix odpad!

Viděl jsem pouze závěrečnou bojovou scénu na YouTube ale takovou blbost jsem snad ještě neviděl :D Korunu tomu nasadila ženká která vypadá jak chlap. Mimochodem ten "zlej" herec vypadá jak Charlie Sheen :DDD ()

AmunRa

Celý film jsem jen kroutil hlavou a přemýšlel, jestli je to komedie nebo to myslí vážně. Bohužel to asi myslí vážně a ty úděsné herecké výkony a strašné dialogy tam nejsou naschvál. Jedna hvězda za herecké výkony policajta a záporáka, nad kterými jsem plakal smíchy a druhá za závěrečnou bitku. ()

StandikK

No nevím. Mám o filmu docela smíšené pocity - moc jsem jej nepochopil. Proč se z kvalitního bojovníka stal psychopat lze pochopit, i když proč si skladoval oči v akvárku. Nevím proč se však film jmenuje Neporazitelná Kristy, když samotná Cynthia dostane docela nakopáno s hlavním záporákem a nebýt pomoci, asi by se film jmenoval Porazitelná Kristy. Škoda je rovněž to typické béčkovství, které hlavně ukazuje závěrečná scéna. Dva borci, kteří zatínají svaly, ukazují svoje bříško a řvou na sebe jak tarzani. Fakt prča. ()