Kazatelovy hříchy

Sins of the Preacher

Kazateľove hriechy

Thriller / Drama

USA, 2013, 87 min

Trošku přímočaré, jinak celkem OK.(30.12.2015)

• vesper001

Děsí mě, že ti, kdo spáchali tyhle hříchy pátera Traviče mají možná i volební právo a reprodukční orgány.(22.3.2017)

Samotný příběh, jenž přinesl sám život, je poutavý a zajímavý, což o to, nicméně to zpracování dosti vázne. Tak hodně nepřesvědčivý film, ať už se jedná o herecké výkony či výpravu dějové linie, jsem už dlouho neviděl. Vždyť některé dialogy mi připadaly, jakoby by byly vytržené ze scénáře k nějaké jihoamerické telenovele. Napínavá thrillerová atmosféra se taky někam schovala. Je obrovská škoda, že tak nápaditý námět dokázali tvůrci takovým způsobem pohřbít.(31.12.2015)

• MickeyStuma

Banální detektivní televizní příběh, který se rozpadá už v samotných základech. Zemřela mladá žena a případ byl uzavřen jako sebevražda. Jenomže nastanou pochybnosti a divák najednou na 100% zná pachatele. Vliv na tom má i fakt, že je to natočeno takřka jako telenovela. Scéna, kdy matka zesnulé hystericky odmítá veškeré pochybnosti o sebevraždě, aby se sama následně pustila do pátrání je už z počátku vrcholem trapnosti. Napětí, atmosféra či dramatičnost? Ani jedno se tu nevyskytuje. Příběh údajně sepsaný na základě skutečné události je natočen naprosto zoufale a je ukázkou toho, jak se to rozhodně dělat nemá.(19.4.2018)

• Rodriguez

Málem jsem si tím dramatem poškodil svoje zdraví! Na začátku by mělo ministerstvo kultury uvádět, že diváka varuje: Následujícím pořadem může být poškozeno Vaše zdraví :-D To měl být jako nějaký "laciný", teda chtěl jsem říct kvalitní televizní thriller?! Zaznamenáno podle skutečných událostí. 0%(18.3.2017)