Tuareg

Desert Warrior

Tuareg: The Desert Warrior

Dobrodružný / Akční

Španělsko / Itálie / Izrael, 1984, 97 min

Enzo je prostě dobrej. Teda aspoň mezi svými amici. Harmon si na dovče v Rimini odskočil vystřihnout mix Sandokana a Ramba a já se celkem fajn pobavil. Tuareg ctí své zákony, nikoho zabít nechce, ale kdo chce kam, ten by to moh schytat i těžkým kulometem. Nenavazující scény, přehnaná akce (mohlo být víc), podivné postavy a surreal závěr, kterej tomu dá všemu na prdel. Jo a taky samozřejmě Riz Ortolani a vážné synťáky. U nás dostupné v rychlodabingu nahrané z německé RTL.(2.6.2015)

• marv.

Viděl jsem to v němčině ve starém mono dabingu. A nic moc. Možná nový dabing bude lepší ... Třeba bych hvězdičku přidal.(24.12.2010)

• majo25

Ide o čistokrvný akčňák v štýle italo až deutschland, žiadne známky po dobrodružnu. Teda, ak neberieme do úvahy rýchloprechod cez púšť. Začiatok nemá nič společné so stredom filmu, a ten nemá skoro nič spoločné z jeho záverom. Také nesúrodé je to celé. Tuarég, ktorý vie silou vôle zastaviť svoje srdce a česť spomína snáď v každej svojej vete, až mu skoro budete nadržiavať. Akčné súboje neboli zlé, ale na ne som akosi v tomto filme nebol zvedavý. Hodnotenie: 50%(11.1.2014)