Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kritik.
  ****

  Kategória kresťanských filmov je malá, a je dôležité si pri hodnotení uvedomiť že nie je veľmi s čím porovnávať. Keď porovnám s desiatkami iných, žánrovo rovnakých, filmov, tak tento film musím hodnotiť pomerne dosť vysoko. Boli v tom emócie (hoci niektoré ma nedostali), malo to snahu o rozvinutie charakterov postáv (hoci niektoré nepresvedčili), veci neboli až tak čiernobiele ako v iných kresťanských filmoch...ale ani tak šedé, sivé, chaotické a nedokonalé ako je to v realite - čo je asi najväčšia škoda. Slušné.(19.8.2017)

 • Wacoslav1
  ***

  Haleluja! Velebte pána a najděte spásu v jeho kříži vy bezbožní pohani! Mno tak po tomhle hodnocení si asi moji oblíbenci budou myslet, že jsem se zbláznil, nebo mi byl vymyt mozek jako v Mechanickém pomeranči. Ne nebojte se nenašel jsem boha (teda kromě toho kterého mám v sobě) zůstávám i nadále ateistou který shoří v pekle a taky nebudu popírat, že k podobným snímkům přistupuji spíš jako ke guilty pleasure a ne, že bych je bral vážně, ale tenhle byl nakonec celkem fajn. Nebyla to totiž žádná násilná propaganda boha ve stylu katolické církve, tak jako ve filmu Encounter a tak když si odmyslím fakt, že občas jsem se bavil tou lehkou absurditou děje a chováním postav, tak musím i zcela nečekaně říct, že to je takovej příjemnej a veskrze velice pozitivní film. Samozřejmě, že úplně vymyšlenej a nereálnej, ale o to tady nejde. Pokud na necelý 2 hodiny připustíte, že bůh opravdu existuje, tak se nejenom pobavíte, ale kupodivu to nijak neurazí. Věřícího ze mě neudělá. Na druhou stranu ani to neodsuzuji. Pokud tomu někdo věřit chce a pomáhá mu to k lepšímu snášení života, tak proč ne. Jo a finální pointa je fakt mazec (to se nedá spoilerovat) ale už jenom za ní musím ty 3* dát. Ámen.55%(30.9.2015)

 • Cybernaut
  ****

  Normálně se mi tenhle ten styl vůbec nelíbí. Nejsem fanda nějakých laciných rozvláčných emotivních filmů, a už vůbec ne s křesťanskou nebo vůbec jakoukoli náboženskou tématikou. Ovšem tento konkrétní snímek mě něčím zaujal. Po většinu doby byl trapný a každá jednotlivost na něm mi z nějakého (často přímo zjevného) důvodu vadí. Ovšem jako celek, přičítám to hlavně sugestivní hudbě, má v sobě velice silnou atmosféru což v kombinaci s podivně vážným Jeffersonem D'Arcym z Ženatého se závazky, působí jakýmsi příjemným dojmem. 7/10(29.11.2017)

 • Mykhaluu
  *****

  Tam kde Crash, Magnolia a Pulp Fiction naznačují opatrně naději, zde se nic nemaskuje, ale otevřeně se vyjadřuje naděje, která je v Kristu plná a věčná. Ne každý osud končí časným happy endem, ale o tom život víry je, očekává smysl, tam, kde bez víry je temnota smrti. Už si ani neumím představit, co vlastně člověku na takovém poselství může vadit, kde je toho zdroj? Slzy k filmu patří jako titulky. Silný zážitek.(7.2.2020)

 • suboss
  ***

  Keď mám pravdu povedať nevedel som, čo mám od tohoto filmu čakať. Film Do You Believe ma však milo prekvapil. Myšlienka existencie, či neexistencie Boha mi občas vŕta v hlave, avšak jednoznačnú odpoveď na otázku, či Boh existuje som ešte nenašiel. Isté však je, že keby sa každý človek správal tak ako hlavní hrdinovia tohoto filmu, svet by bol oveľa krajší.(6.8.2015)

 • - Pracovný názov filmu bol Believe. (Hudakfilms)

 • - Film sa natáčal v mestách Manistee, Ludington a Muskegon Heights, ktoré sa nachádzajú v americkom štáte Michigan. (Hudakfilms)