Nastala chyba při přehrávání videa.
 • VanTom
  *

  Popravdě mne některé obyčejně lidské osudy z 12 propletených skoro i dojaly, ale čekal bych to trošku zaobalené, ne takovou nestoudnou křesťanskou verbovačku. Aneb věřte a modlete se ke kříži, bude vám dáno. Z etického hlediska laskavosti a nezištné pomoci bližním s tím nemám problém, naopak, ovšem 2hodinová nalévárna (z filmového hlediska neurážejícně průměrná) mou toleranci vysála na dno. Totálně ji pak zabil nesmyslný zázrak na konec.(22.10.2019)

 • Wacoslav1
  ***

  Haleluja! Velebte pána a najděte spásu v jeho kříži vy bezbožní pohani! Mno tak po tomhle hodnocení si asi moji oblíbenci budou myslet, že jsem se zbláznil, nebo mi byl vymyt mozek jako v Mechanickém pomeranči. Ne nebojte se nenašel jsem boha (teda kromě toho kterého mám v sobě) zůstávám i nadále ateistou který shoří v pekle a taky nebudu popírat, že k podobným snímkům přistupuji spíš jako ke guilty pleasure a ne, že bych je bral vážně, ale tenhle byl nakonec celkem fajn. Nebyla to totiž žádná násilná propaganda boha ve stylu katolické církve, tak jako ve filmu Encounter a tak když si odmyslím fakt, že občas jsem se bavil tou lehkou absurditou děje a chováním postav, tak musím i zcela nečekaně říct, že to je takovej příjemnej a veskrze velice pozitivní film. Samozřejmě, že úplně vymyšlenej a nereálnej, ale o to tady nejde. Pokud na necelý 2 hodiny připustíte, že bůh opravdu existuje, tak se nejenom pobavíte, ale kupodivu to nijak neurazí. Věřícího ze mě neudělá. Na druhou stranu ani to neodsuzuji. Pokud tomu někdo věřit chce a pomáhá mu to k lepšímu snášení života, tak proč ne. Jo a finální pointa je fakt mazec (to se nedá spoilerovat) ale už jenom za ní musím ty 3* dát. Ámen.55%(30.9.2015)

 • kaylin
  **

  V boha nevěřím a věřit nikdy nebudu. Člověku se děje dost zlého i dost hezkého a je jedno, jestli je zlý, hodný, jestli věří, nebo ne. Jde jen o to věřit v sebe. A že se někdy děje něco, co nechápeme. To není bohem, to je prostě jenom tím, že to nechápeme. Právě proto mi přijde film nesmírně pokrytecký, nemluvě o tom, že je místy zbytečně přeslazený.(10.8.2015)

 • Aljak
  *

  Presne ako v prípade God's Not Dead. Zaujímavé príbehy a osudy postáv, krásne načrtnutie vnútornej dilemy každej z postáv,... a potom to prišlo - absolútne absurdná agitácia, ktorá silnela až po záverečný "zlatý klinec" film na moste. To bolo niečo tak strašne prehnané, až človeku prišlo zas a znovu ľúto, že tvorcovia za každú cenu takto silno tlačili na pílu (presne tak ako pri zmienených filmoch God's Not Dead). Ale uznávam, že veľa dialógov a argumentačných výrokov malo úroveň a aj pekné posolstvo. Aká škoda, že takéto agitačné filmy sú často vybičované k takým absurdným zvratom so zázrakmi za každú cenu...(11.11.2019)

 • suboss
  ***

  Keď mám pravdu povedať nevedel som, čo mám od tohoto filmu čakať. Film Do You Believe ma však milo prekvapil. Myšlienka existencie, či neexistencie Boha mi občas vŕta v hlave, avšak jednoznačnú odpoveď na otázku, či Boh existuje som ešte nenašiel. Isté však je, že keby sa každý človek správal tak ako hlavní hrdinovia tohoto filmu, svet by bol oveľa krajší.(6.8.2015)

 • - Pracovný názov filmu bol Believe. (Hudakfilms)

 • - Film sa natáčal v mestách Manistee, Ludington a Muskegon Heights, ktoré sa nachádzajú v americkom štáte Michigan. (Hudakfilms)