Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kritik.
  ****

  Kategória kresťanských filmov je malá, a je dôležité si pri hodnotení uvedomiť že nie je veľmi s čím porovnávať. Keď porovnám s desiatkami iných, žánrovo rovnakých, filmov, tak tento film musím hodnotiť pomerne dosť vysoko. Boli v tom emócie (hoci niektoré ma nedostali), malo to snahu o rozvinutie charakterov postáv (hoci niektoré nepresvedčili), veci neboli až tak čiernobiele ako v iných kresťanských filmoch...ale ani tak šedé, sivé, chaotické a nedokonalé ako je to v realite - čo je asi najväčšia škoda. Slušné.(19.8.2017)

 • Cybernaut
  ****

  Normálně se mi tenhle ten styl vůbec nelíbí. Nejsem fanda nějakých laciných rozvláčných emotivních filmů, a už vůbec ne s křesťanskou nebo vůbec jakoukoli náboženskou tématikou. Ovšem tento konkrétní snímek mě něčím zaujal. Po většinu doby byl trapný a každá jednotlivost na něm mi z nějakého (často přímo zjevného) důvodu vadí. Ovšem jako celek, přičítám to hlavně sugestivní hudbě, má v sobě velice silnou atmosféru což v kombinaci s podivně vážným Jeffersonem D'Arcym z Ženatého se závazky, působí jakýmsi příjemným dojmem. 7/10(29.11.2017)

 • suboss
  ***

  Keď mám pravdu povedať nevedel som, čo mám od tohoto filmu čakať. Film Do You Believe ma však milo prekvapil. Myšlienka existencie, či neexistencie Boha mi občas vŕta v hlave, avšak jednoznačnú odpoveď na otázku, či Boh existuje som ešte nenašiel. Isté však je, že keby sa každý človek správal tak ako hlavní hrdinovia tohoto filmu, svet by bol oveľa krajší.(6.8.2015)

 • VanTom
  *

  Popravdě mne některé obyčejně lidské osudy z 12 propletených skoro i dojaly, ale čekal bych to trošku zaobalené, ne takovou nestoudnou křesťanskou verbovačku. Aneb věřte a modlete se ke kříži, bude vám dáno. Z etického hlediska laskavosti a nezištné pomoci bližním s tím nemám problém, naopak, ovšem 2hodinová nalévárna (z filmového hlediska neurážejícně průměrná) mou toleranci vysála na dno. Totálně ji pak zabil nesmyslný zázrak na konec.(22.10.2019)

 • KrestanFilms
  ****

  Docela zajímavý, příjemný filmík, ve kterém se člověk chvilkama ztrácí... do doby, než se všechny příběhy lidí střetnou v jednu chvíli na jednom místě. Film rozhodně neurazí, možná i někoho motivuje... Jediné, co mě dost zaráželo, byl neustálý důraz na kříž. Přitom kříž sám o sobě nezmůže nic! Kolik dalších zločinců viselo na kříži... že? Takže mě mrzelo, že se to hodně točilo okolo kříže, místo okolo Ježíše... Ale když toto pominu - určitě doporučím! No a jako obvykle nabízím TIPseznam dalších filmů s křesťanskou tématikou.(22.10.2015)

 • - Film sa natáčal v mestách Manistee, Ludington a Muskegon Heights, ktoré sa nachádzajú v americkom štáte Michigan. (Hudakfilms)

 • - Pracovný názov filmu bol Believe. (Hudakfilms)